Profil resmime bakarak 6. hislerini soyleyen olur mu?

Hisleri kuvvetli olan var mi resme bakarak ask hayatimi yorumlayan benden hoslanan var mi yok mu anlayan. Var mi?

Güncellemeler:
Heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayatinda selvi boylu bir bey var. Senden hoslanmasini istiyorsun ama bu konuda cekingen davraniyorsun. Yakinda seni mutlu eden bir haber alacaksin cok sasiricaksin.

1|0
    0|0
    • Ciddimisin tatlimm ben sok oldum Şu an ama hayatinda biri var mı Şu an peki onun?

• Onun hayati Şu an biraz karmasik. Ama yeniliklere acik duruyor. Bir hamleyle kaderini belirlemek senin elinde, ama bu iyi bir secim mi yoksa kotu bir secim mi muamma tatlim.

• Dogru diyosunnn peki benden hoslanmismi canim ve sevindirici haber ney peki?

Erkekler Ne Diyor 8

• b en normalde konusurak yorumlarımda fotoya bakınca uzgun mutsuz sevgılı arıyan aılesıyle anlasamayan kendını sevmeyen bırını goruyom

0|0
    0|0
  • 3 vakte kadar bir haber gelecek xd

0|0
    0|0
  • Vardırda sen beğenmiyorsundur

0|0
    0|0
  • o kadar bılsem kendıme kadar var D:

0|0
    0|0
  • Ben onu degilde tanimadigim birinin resmine bakarak kisa olmamak kaydiyla karakterini yazabilirim😄

0|0
    0|0
  • dipteydin sondaydin depresyondaydin aldatildin xd

0|0
    0|0
  • Öyle biri varsa 3 maç versin lan 😇

0|0
    0|0
  • Şu an bu sitede resmine bakan 61 üye suursuzca seni hayal etti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kusura bakma valla dicem kazulet bir tipn var ya da öyle bakmışsın seni seven yok sen seviyosun bence

0|0
    0|0
  • :D biri bana mı seslendi

0|0
    0|0
  • hislerim kuvvetlide 6. his öyle olmuyor burda cevap arama

0|0
    0|0
    • Pekii nasil olcak cnmm cok ihtycmm var

• 6. hisle bunları cevaplamak zor yani bu tarz şeyler öyle olmaz. Sen birinden hoşlanıyorsundur beni çağırırsın bende ikinizi görürüm, davranışlarına bakarım anlama olasılığım olur ama böyle fotoğrafa bak ne hissettiğini söyle maalesef cevap bulamazsın zaten aşağıdaki yorumlarıda oku düzgün bir şey çıkmaz. En fazla atıp tutma olayı olur normal hayatına bak böyle cevap alman mümkün değil

Yükleniyor...