Yaşamaktan iyi midir yaşamamak?

Ben yaşamaktan zevk almıyorum hep boşlukta hissediyorum kendimi sizce ölünce insan ölünce sıkıntılardan kurtulur mu? Yaşamaktan iyi midir yaşamamak?Yaşamaktan iyi midir yaşamamak ?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim, öte tarafa gidip gelen olmadığı için bu sorunun cevabını asla. bilemeyeceğiz. ama şöyle de bir gerçek var ki hayat yaşanılması gereken bir olgu. bazen istenöeyen, üzen can sıkan birçok olay olsada yaşayıp görmemiz gerekiyor bunlarıda. dünyaya kendi isteğimiz ile gelmediğimiz için gidişimizin ile ilgili son kararında bizde olduğunu düşünmüyorum. bence bakış açını değiştir. bardağa dolu tarafından bakarak olayları yorumla. faydası olacagını düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Eig için teşekkür ederim. umarım yardımcı olabilmişimdir. bu arada yazıda ki hatalar için affola. akıllı klavyenin gazabına uğramışım sanırım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Ölmek kurtulmak olsaydı çok insan kurtulmayı seçer öldürürdü kendini, hayat bu istesekte istemesekte yaşıyacağız vaktimiz gelene kadar, nerden geldim niye yaşıyorum nereye gitcem diye düşünüp farkına varırsan daha bir anlamlı olur hayat

1|0
    0|0
  • keşke ölmek isteyenler için bir geçit kapısı filan olsa

0|0
    0|0
  • En güzel dünya Ölü dünyadır. Dünyaya geldiğimde, kendimi bildiğimden beri sevmedim şu yeri hala sevmiyorum ben

0|0
    0|0
  • Nasıl yaşadığımız bağlı..

0|0
    0|0
  • Seni bu hayata bağlayan sevdiklerindir ne kadar az sevdiğin varsa canın o kadar değersizdir.

0|0
    0|0
  • hic gelmemek daha iyidi panpa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...