Üniversite ara tatilde ailemin yanından ayrılınca çok kötü oluyorum sizde de oluyor mu?

Daha çok sosyal bir konu olup eğitime bire bir kaymadığı için bu başlıkta açmak istedim.
Ailemden ayrı üniversite okuyorum Akdeniz Üniversitesindeyim bu sene kazandım. İlk ay felaket zorlandım aileme özellikle anneme çok bağlı birisiyim. Alışmam gerekiyor bunun da farkındayım. Bütünleme sınavlarına kalmadım 1 aydır ailemin yanındayım yeni geldim tekrar üniye. Yine içimde bir hüzün oldu boşluğa düştüm, canım sıkılıyor beni anlıyorsunuzdur umarım, bu sürekli böyle mi olacak zamanla geçecek mi? Kendimi ikna etmeye çalışıyorum alışacaksın aynı durumda olan sadece sen değilsin diye. Yardım ederseniz çok sevinirim.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben şahsen üniversite okuduğum şehirde özgürüm. Ancak yine de özlüyor insan ailesini.

0|0
    0|0
    • Benim bu yüzden dönemim uzadı. Birinci sınıfta hiç alışamamıştım bu üniversiteye.

• Teşekkür ederim sana da başarılar :)

• Bende teşekkür ederim. :)

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlike yalnız değilsin çoğu öğrenci aynı durumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden ya ben kazanırsam inşallah başka şehre gider doya doya ailemin olmamasının tadını çıkarırım valla 😂 zaten geçici bu günler öyle düşün 4 sene sonra canın nerde isterse orda yaşarsın tadını çıkarmaya bak.

0|0
    0|0
    • Ben de öyle diyordum ama öyle olmuyormuş.
      İnsan arıyor eski halini. İlla ki geçecek zor günlerde ama ne bileyim geçene kadar ki süreç önemli zaten

• zamanında çok olurdu sonra sonra alışıyorsun hatta bir süre sonra gitsemde kurtulsam modlarına bağlıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben 14 yasinda 1 ay tek yurtdisina gittigimde kotu olmustum ama su an aylardir sevgilimle beraber yasiyoruz ve hic uzuldugum, boslukta kaldigim yok.

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...