Bir bayanın bir erkekten çakmak istemesi?

Bir kadın sizden ateş istese onun hakkında ne düşünürsünüz?
Ben bazen çakmağım olmadığında bay, bayan o an kim varsa rica ediyorum.. Fakat bazen çekiniyorum, sormaya bakkala kadar idare ediyorum. Sizce bir kadının ateş istemesi yanlış bir davranış mı? Ateş isteyen bir bayan hakkında ne hissediyorsunuz? Açık ve net olun lütfen..

Güncellemeler:
Ben biraz takıntılıyım ve ufacık bir harekette bile kapsamlı düşünüyorum ne hissettiler ne düşündüler diye.. Çatlaklık bende soruyorum merak ettim , bir sıkıntı olmadığını duyunca içim rahatlayacak hepsi bu..

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç defa kendi cakmagimi hediye etmisimdir bayandir sonuçta binbir çeşit erkek tipi var bir sonraki sigara yakmasinda hangi zihniyete bir erkekle karsilasacagini bilemez. .. siz napcaksiniz diyorlar erkeğin Çakmak istemesine bir Mana yuklemezler demisimdir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çakmağının olmadığını düşünürüm aynı şekilde bende yoksa başkasından isterim farklı bir amaç için değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Kesin sigara içicek yoksa niye çakmak istesin diye düşünürüm :) başka ne düşünücemki normal bir insanın ne düşünmesi gerekiyo bu durumda

1|0
    0|0
  • Ben olsam arkadaşlara "Şu bayana çakmak lazımmış" diye bir cümle kurardım. Çünkü ben çakmak kullanmıyorum ^^

1|0
    0|0
  • Çakmağını bir yerde unutmuştur derim PEKİ sen sigaranı ağzına götürdün sen çakmağını ararken bir erkek sigaranızı yakabilir miyim dedi ne düşünürsün?

1|0
    0|0
    • Beni takip etmiş, dikkatini çekmişim diye düşünürüm.

• Yemin ediyorum ilk dönem bir kız geldi çakmak var. mı dedi verdim hatta yakamadı böyle yardımcı oldum arkadaşları aaa kızım yolda gördüğün erkekten niye çakmak istiyorsun dediler:)), bir guluşmeler falan;)) bişey hissetmedim ama. yoluma devam ettim

1|0
    0|0
  • Alla allaaaa abi Çakmak ya Çakmak ne düşünebilirim ne kadar Garip siniz abi siz ya delirecem artık

1|0
    0|0
  • Erkek isteyince askinti olur bayan isteyince normal karsilanir

1|0
    0|0
  • Mangal yakcak sanırım derim, molotof ateşlicek sanırım derim , yasa soba tutuşturcak.. en son sigara falan gelir aklıma bak bana iş atıyo falan bile derimde sigara gelmez aklıma

1|0
    0|0
  • Hic bir sey oradan da bir mana arayan erkegin hormonlarına sokayım

1|0
    0|0
  • Çakmak istedi benden kesin çok hoşlandı hatta verecek bana
    Şaka la şaka sigarasını yakacaktır niye istesin

1|0
    0|0
  • Ben ilk başta yanlış anlarım çakmak diyince.. sonra doğrusunu anlayınca sigara içmiyorum derim.

1|0
    0|0
  • çakmağa ihtiyacı varmış o yüzden çakmak istemiş diye düşünürüm :)

1|0
    0|0
  • Çakmak istemenin kadını erkeği mi olur ya :D abartmayın :D

1|0
    0|0
  • aha çakmak istedi kesin verecek diye düşünürüz

1|0
    0|0
  • Yok niye yanlış anlaşırsın ki

1|0
    0|0
  • Bunu art niyetli dusunmemiz mi gerek benim haberim yok.

1|0
    0|0
  • cakmagı almayıp cakmamı beklıyorsa farklı seyler dusunebılırım :)

1|0
    0|0
  • ben sigara içmem çakmak taşımam ama en yakınımdakinden ister siğarasını yakarım

1|0
    0|0
  • Çakmak istemen de bir sey yok aslında ama insanlarımızı bilirsin...

1|0
    0|0
  • Masandaki çakmağı kaybetme , böyle düşüncelere girme.

0|0
    0|0
  • ne olacak bir şey olmaz veririm yakar geri verir ben zorda kalmadıkça istemem bayandan o ayrı

0|0
    0|0
  • çakmak istedigino düşünurum

0|0
    0|0
  • atesi isteme. tarzi bakislari bu konuda belirleyici. olur bence

0|0
    0|0
  • erkekten ıstemesen daha ıyı

0|0
    0|0
  • baslik sakat xd