Tecavüzcülere idam geri gelmeli mi?

tecavüzcülere idam geri gelmeli mi arkadaşlar üyecanlar?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye sesini duyuramadi, okul yönetimi sessiz kaldi, ve sonra matematik hocasi, öğrencisine tecavüz etti. Evet. Belki de hayatinda en zor an budur bir kadin için. Giden gitti, artik o okulda kapansa, hocada öldürülse, giden cam geri gelmeyecek ne yazik ki :(
    Bu ülkede kadin olmak çok zor, siz kadinlar, Allahin erkeklere emanet ettigi sizler. Bu denli durumlara düşüp. Erkek tarafindan tecavüz ediliyorsunuz.
    Cinsiyetimden igrenmeye başladim artik.

Bu olayi kaldirmak çok zordur, çok zor, intihara kadar gidiyor sonu ne yazik ki. Bugún canselın başina gelen. ALLAH korusun yarin birgün sizlerin başinada gelebilir. Allah kimseyi karşilaştirmasin böyle bir durumda, gönül ister ki olmasin. Ama oluyor işte. Kimin ne olacagi belli olmuyor,
    Gönül ister ki, karşilaşmasin hiç bir kadin böyle bir durumla, ama eğer karsilaşan olursada, lütfen. Ilk önce ailenize bildirin. Cansel ailesine bildirmiş mi bilmiyorum ama galiba bildirmemiş. Çünkü suçluluk psikolojisine büründüğü icin söyleyemedi belki de, eğer böyle bir durumla karşilaşirsaniz, lütfen artik birilerine bildirin, utanmayin, suçlu sizler değilsiniz. Bu durumu kaldirmak çok zor biliyorum ama, önemli olan sizin caniniz.

#CANSELIÇINSUSMA.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İdam kötü fikir değil ama bir nevi kurtarmış oluyorlar.
    Ölene kadar kapatılmalarını tercih ederdim bir de eziyet edilirse tam olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• idam kurtuluş onlara penislerinden asıcaksın onları saatlerce böyle acısını bir çekicekler önce sonra dalgayı komple kökünden kesiceksin 10 yılda hapis cezası verip içinde sadece ibnelerin olduğu bir hapisaneye koyucaksın orda bir güzelde istismar edilicekler bak bakim bu ülkede bir daha tecavüz oluyo ibreti aleme böyle cezalar verilicekki tecavüz kelimesi tedavülden kalkıcak ama işte nerde o atatürk o osmanlı zihniyeti

0|0
    0|0
  • Katiller icin ve yolsuzluk yapanlar icinde gelmeli.

0|0
    0|0
  • hayır... her şey tam da o kaldı... idam bir kere geldi mi yarın can dündar'ı , ilker başbuğ'u asmayacakları ne malumm.. bu zihniyet baştayken idam falan olmaz..

0|0
    0|0
  • adam sucsuz yere ölürse bunuda düşünmek lazım deilmi?

0|0
    0|0
    • Tecavüz etmek suç değil mi?

• @Zvynxp suç değil demedim ama Allah ın verdiği canı başka kulu alamaz onun yerine kökten kes yani ayrıca kız bilerek iliişkiye girdiyse adamın sucu olmaz deilmi? tecavüzcleri savunmuom hepsi ölmeli bence zaten

• Kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...