Türkiyedeki adalet sistemi hakkında neler düşünüyorsunuz?

ceza evlerinde yer kalmadı diyorlardı yüzlerce insanı cumhurbaşkanına hakaretten içeri attılar iyi hal indirimi olmadan. Ama tecavüzcülere ve katillere iyi hal indirimi uygulanıyor. Bu nasıl bir adalet sistemi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şey düşünmüyorum artık. Başbakan, Cumhurbaşkanı, Milletvekilleri, bu işin içinde kimler varsa hepsi geberip gitsin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'deki adalet sisteminin iki sorunu var.
    1- Adaletsizlik
    2- Sistemsizlik

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şeriat, iyi hal indirimi uygulanıyor çünkü tacizin tecavüzün şeriatta bir cezası yok.

0|1
    0|0
    • Tecavüzün İslam Hukukunda cezası adamdır. Arka tarafınızdan bir şeyler uydurmayın.

• Kuranda yazıyor işte bir kötülüğün cezası ona denk bir kötülüktür. hiç bir suç önemsiz değildir. hangi suçun küçük hangisinin byük olduğuna kim karar veriyor ki? sen mi? sana göre küçük olan bir suç bana göre büyüktür belkide. biri bana küfür eder, bu sana göre büyük bir suç değildir ama benim psikolojimi alt üst etmiştir. tecavüze uğramaktan daha kötü hale gelmişimdir. kuran düşünenler için indirilmiştir. kuranda bu da yazar. düşünmüyorsan sorun değil okuma sen

• Kur'an da hukuk kuralları çok azdır , a İslam hukukunun kaynakları diye yaz bak. Bizi uğraştırm.

Erkekler Ne Diyor 2

• 3. Dunya ulkelerinin adalet sistemleri boyle.

0|1
    0|0
  • türkiye de adalet para ile mevki ile doğru orantılı. Mevkin paran varsa adalet senin lehine işler

0|1
    0|0
Yükleniyor...