Türkiye'de hamile köpeğe tecavüz haberini duydunuz mu?

Maalesef son günlerde tecavüz ve kadına şiddet olayları gene arttı

Bazı erkekler diyor ki ''kadınlar neden açık saçık giyinip davetkar davranıyor onlarında suçu var''

Peki hamile köpekte mi açık saçık geziyordu ve çok davetkardı?

http://www.milliyet.com.tr/hamile-kopege-tecavuz/gundem/gundemdetay/15.03.2010/1211557/default.htm

Tecavüz ede ede 9 yavrusunu birden öldürmüş

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Son günlerde demişsin de okuduğun haberi biraz araştır bence 2010 haberi bu. Ama maalesef ülkemizde hala boyle pislikler var. Bunları aynı irandaki gibi halkın önünde assalar büyük oranda azalır tecavüz.

0|0
    0|0
    • Son günlerde dediğim bu haber değil, o haber adresiyle bu cümleyi aynı paragrafta geçirmedim. Son günde olanlar daha geçen gün öğretmeninin tecavüzü yüzünden intihar eden kız ve daha niceleri

• Kusura bakarım çünkü senle benzer cevabı veren biri de kadınları aşağılamak isteyen biri, düşün artık ne tarz bir cevap attığını.

Sen daha soruyu düzgün bile okumadan hemen tecavüzü savunanlar gibi açık arama şeklinde cümleyle görüşe başlıyorsun. Ne o hayvana üzülüyorsun ne de son günlerde yaşanan tecavüz umrunda. Amacın tecavüzü destekleyenler gibi hemen sorunun açığını arayıp cevap vermek

• Gizlenmen iyi oldu, bir daha benzer görüşler yazmaman dileğiyle iyi akşamlar :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Son dönem mi? 2010 haberi bu. Haber 2010'da yapılmış fakat olay daha eksi. Başlayacam sizin bu tecavüz muhabbetlerinize ya. Her erkek potansiyel tecavüzcü zaten. Hepimiz sizlerin vajinalarına dokunabilmek için, bütün hayatlarımızı yakmaya hazırız. O pırlanta işlemeli cinsel organınınza tapıyoruz. Ne oluyor bunları paylaşınca ya da sürekli ''biz gadınız, çıplakta olsak tecavüz edemen'' deyince ne oluyor? Daha mı özel hissediyorsun kendini?

0|0
    0|0
  • ee bu sitede mesaj atıyorlar diyorlar artık masum geliyor ki bu haberlerden sonra

0|0
    0|0
  • Bunları hadım etmek falan değil direk imha etmek lazım yeter be bu nedir arkadaş insanda edep kalmamış

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/4rmln7.gif
    Bunu da mı görecektik

0|0
    0|0
  • ülkenin ruh sağlığı iyice bozuldu

0|0
    0|0
  • ben şaşırmıyorum artık

0|0
    0|0
  • kerhaneler kapatılmamalı bence

0|0
    0|0
  • Tecavüzün tek suçlusu. Erkektir.
    Bahanesi yok.

0|0
    0|0
  • Kangal'a da nasıl güç yetirmiş, hayvana ilaç mi vermiş naapmış allahsız herif

0|0
    0|0
  • Mumyaya tecavüz eden sapıklar da var ne diyim

0|0
    0|0
    • Her türlü ruh hastası var ama daha acı olan onları savunmaya çalışanlar

• Onlarda ruh hastası

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...