#Tecavüz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiyede bir #Öğretmen öğrencisine tecevüz etmiş ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye sesini duyuramadi, okul yönetimi sessiz kaldi, ve sonra matematik hocasi, öğrencisine tecavüz etti. Evet. Belki de hayatinda en zor an budur bir kadin için. Giden gitti, artik o okulda kapansa, hocada öldürülse, giden cam geri gelmeyecek ne yazik ki :(
    Bu ülkede kadin olmak çok zor, siz kadinlar, Allahin erkeklere emanet ettigi sizler. Bu denli durumlara düşüp. Erkek tarafindan tecavüz ediliyorsunuz.
    Cinsiyetimden igrenmeye başladim artik.

Bu olayi kaldirmak çok zordur, çok zor, intihara kadar gidiyor sonu ne yazik ki. Bugún canselın başina gelen. ALLAH korusun yarin birgün sizlerin başinada gelebilir. Allah kimseyi karşilaştirmasin böyle bir durumda, gönül ister ki olmasin. Ama oluyor işte. Kimin ne olacagi belli olmuyor,
    Gönül ister ki, karşilaşmasin hiç bir kadin böyle bir durumla, ama eğer karsilaşan olursada, lütfen. Ilk önce ailenize bildirin. Cansel ailesine bildirmiş mi bilmiyorum ama galiba bildirmemiş. Çünkü suçluluk psikolojisine büründüğü icin söyleyemedi belki de, eğer böyle bir durumla karşilaşirsaniz, lütfen artik birilerine bildirin, utanmayin, suçlu sizler değilsiniz. Bu durumu kaldirmak çok zor biliyorum ama, önemli olan sizin caniniz.

#CANSELIÇINSUSMA.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• devlet şişme bebek dağıtsın ya da her her şehir her ilçeye ücretsiz genelev filan açsın. yoksa bu olaylar bitmez. sapık bizim milletimiz nasıl düzelir bu durum bilmiyorum. idam gelsin hadım cezası gelsin sorgusuz sualsiz ama onu da yapmıyorlar ne yazıkki.

1|0
    0|0
  • Erkekler her şeyi yapar.

3|0
    0|0
  • Devir kötü beybisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • ölüm getirilmesi lazım hadi yapmıyorlar caydırıcı bir önlem alınmalı ama yokkk adam hakimin karşısına takım elbise ile çıkıyor pişmanım diyor iki damla göz yaşı akıtıyor sonra ihal indirimi ya da beraat. Ne güzel dünya la. Azalır mı böyle

1|0
    0|0
  • Karaciğer i ile bobreginin arasına bir tane ekmek bıçağı yaplayacaksin saatlerce hayvan gibi böğüre böğüre ölecek

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum. Her kız çocuğu hocasına aşıktır ve ergenlik dönemlerinde onu arzular. Öğretmenine açılmıştır, sevişmişlerdir. Bir süre böyle devam ettikten sonra adam buna artık görüşemeyeceğini söylemiştir. Bu da kininden ''bana tecavüz etti'' demiştir. Bir erkek, özellikle bu bir öğretmen ise, hayatını bir vajina için karartmaz ben buna inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • 8-9 yasinda ilkokul bebelerini elleyen hocalara ne demeli peki? Onlari da mi o bebeler istemisti taciz tecavuz etsin diye. Lutfen sacmalama. Ogretmen olmasi boyle bir sapiklik yapmayacagi anlamina gelmez. Bence sen de sapiksin.

• Kiz olmus gitmis. Sen hala kizin arkasindan neler yazmissin oraya. Haberi de tam okumamissin anlasilan, kendi hayalindeki hikayeyi yazmissin. Sapik+psikopat. "bu da kininden 'bana tecavuz etti' demistir" yazmissin. Sonra kalkmis bana sensin sapik diyorsun. Gunden gune artan tecavuzleri goremiyor musun? Ama tahmin edeyim, sen de "onlar da acik giyinmesin" diyen "erkek" gurubuna dahilsindir. Ulan millet kediye kopege bile halleniyor bu ulkede. Simdi yeni savunma sisteminiz bu olur: "kiz yapti yapti adam sonra yuz vermeyince kiz da tecavuz iftirasi atti." Hastirin lan.

• Öfke

1|0
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Kazıklı idam cezası verilmeli

1|0
    0|0
  • bacım cocukları baska birşey degil !

1|0
    0|0
  • Ya ben ona inanamıyorum ya Mantıklı gelmiyo bir hocanın durduk yerde tecavüz etmesi bence Kız kuyruk sallamış.

1|0
    0|0
  • Cezalar derhal ağırlaştırılmalı

1|0
    0|0
  • mesaj ın kapalı neden ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekligini ispatlayamamis, kucukken cok kotu muammele gormus, bir b*ka yaramamis kompleksli maymunlarin kendi cektikleri acilari baskalarina da cektirerek kendini tatmin etme olayi.

1|0
    0|0
  • Ya artık kimse okula gitmesin o zaman
    Yanlış mı yapıyordu bu kız sadece okula gitti birşey yapmadı suçu yoktu
    sadece bir suçu vardı o da intihar etmesi
    Ben olsam bende intihar ederdim
    O duyguyla yaşayamazdım
    Artık yeter!!!

1|0
    0|0
Yükleniyor...