Tatile gitseniz Istanbulami giderdiniz veya Alanyaya 5 yildizli hotele mi? Ve tek başina zevkli olurmu?

Siz ne yapardinih ve tek başina zevkli olurmu?

.

Güncellemeler:
Daha hiçbir sehiri gezmedim ondan soruyorum

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki alanya beee

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Param varsa yeminle türkiyede tatile gitmem.

Geçenlerde haber okumuştum bu tatil köyü işletmecilerinden birisi 'Zarar ediyoruz, devlet yurtdışına tatile giden vatandaştan vergi alsın , ceza kessin' diye gazetelerer röpörtaj vermişti.

Ülkede tatil kazık fiyatta, ufak butik oteller dışında, her biri müşretiyi sömürme modunda, batar inşallah hepsi.

0|0
    0|0
    • dogru ama ömrüde bir kere gittim türkiyeye oda konyaya gitmiştim kendi ülkemi bile gezemedim daha

• Gezilecek pek bir yer kalmadı zaten, heryer suriyeli doldu, tatil beldeleri aşırı yoğunluk altında, Efes harabeleri bile düzgün korunmuyor pek.

Ula Dünya'nın en güzel memleketi Dünya'nın en cahil insanları tarafından berbat ediliyor resmen.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• İstanbul'da tatil yapmak imkansız denebilir beynin daha cok yorulur Alanya daha iyi ve tek başına gezip kafa dinlemek daha eglenceli bir durum

0|1
    0|0
  • Tek başına 1-2 gün kafa dinlemek güzel
    Bence alanyaya git

0|1
    0|0
  • Malatyaya giderim

0|0
    0|0
  • istanbula

0|0
    0|0
  • alanyaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...