Özgecan yasası ne oldu?

özgecan yasası ne oldu ?
herkes erkek olur ama adam olmak biraz karakter ister
unutmayında biraz utanın

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sadece isimleri değişicek böyle iğrenç böyle kalpsiz insanlar böyle iğrençlikleri yapmaya devam edicekler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye sesini duyuramadi, okul yönetimi sessiz kaldi, ve sonra matematik hocasi, öğrencisine tecavüz etti. Evet. Belki de hayatinda en zor an budur bir kadin için. Giden gitti, artik o okulda kapansa, hocada öldürülse, giden cam geri gelmeyecek ne yazik ki :(
    Bu ülkede kadin olmak çok zor, siz kadinlar, Allahin erkeklere emanet ettigi sizler. Bu denli durumlara düşüp. Erkek tarafindan tecavüz ediliyorsunuz.
    Cinsiyetimden igrenmeye başladim artik.

Bu olayi kaldirmak çok zordur, çok zor, intihara kadar gidiyor sonu ne yazik ki. Bugún canselın başina gelen. ALLAH korusun yarin birgün sizlerin başinada gelebilir. Allah kimseyi karşilaştirmasin böyle bir durumda, gönül ister ki olmasin. Ama oluyor işte. Kimin ne olacagi belli olmuyor,
    Gönül ister ki, karşilaşmasin hiç bir kadin böyle bir durumla, ama eğer karsilaşan olursada, lütfen. Ilk önce ailenize bildirin. Cansel ailesine bildirmiş mi bilmiyorum ama galiba bildirmemiş. Çünkü suçluluk psikolojisine büründüğü icin söyleyemedi belki de, eğer böyle bir durumla karşilaşirsaniz, lütfen artik birilerine bildirin, utanmayin, suçlu sizler değilsiniz. Bu durumu kaldirmak çok zor biliyorum ama, önemli olan sizin caniniz.

#CANSELIÇINSUSMA.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet herkes erkek dogar ama adam olamaz malesef. o kizin yerine kendi bacini kizini karini koy ondan sonra hayvanlassin

0|0
    0|0
  • Ozgecanlar bitmiyir maalesef, adam hala disarda elini kolunu sallaya sallaya hayatina devam ediyor olan kiza oldu Allahindan bulur insallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...