#Canselicinsusma insanlık mı bu? Peki bu durum nereye kadar devam edecek?

#canselicinsusma insanlık mi bu ? Peki bu durum nereye kadar devam edecek?
Ölüyoruz, susuyorsunuz!

Güncellemeler:

0|1
6|12

En İyi Kız Görüşü

• En çok canımı sıkan biz böyle sesimizi çıkarıyoruz ama bir şeyler hiç değişmiyo Özgecan sondu dedik şimdi de Cansel... Belki sıradaki ben olurum bilemiyorum gidip tecavüzcüden intikam alsan adalet sisteminde sen suçlu oluyosun içeri giriyosun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kimseye sesini duyuramadi, okul yönetimi sessiz kaldi, ve sonra matematik hocasi, öğrencisine tecavüz etti. Evet. Belki de hayatinda en zor an budur bir kadin için. Giden gitti, artik o okulda kapansa, hocada öldürülse, giden cam geri gelmeyecek ne yazik ki :(
    Bu ülkede kadin olmak çok zor, siz kadinlar, Allahin erkeklere emanet ettigi sizler. Bu denli durumlara düşüp. Erkek tarafindan tecavüz ediliyorsunuz.
    Cinsiyetimden igrenmeye başladim artik.

Bu olayi kaldirmak çok zordur, çok zor, intihara kadar gidiyor sonu ne yazik ki. Bugún canselın başina gelen. ALLAH korusun yarin birgün sizlerin başinada gelebilir. Allah kimseyi karşilaştirmasin böyle bir durumda, gönül ister ki olmasin. Ama oluyor işte. Kimin ne olacagi belli olmuyor,
    Gönül ister ki, karşilaşmasin hiç bir kadin böyle bir durumla, ama eğer karsilaşan olursada, lütfen. Ilk önce ailenize bildirin. Cansel ailesine bildirmiş mi bilmiyorum ama galiba bildirmemiş. Çünkü suçluluk psikolojisine büründüğü icin söyleyemedi belki de, eğer böyle bir durumla karşilaşirsaniz, lütfen artik birilerine bildirin, utanmayin, suçlu sizler değilsiniz. Bu durumu kaldirmak çok zor biliyorum ama, önemli olan sizin caniniz.

#CANSELIÇINSUSMA.

1|0
    0|0
  • 14 Şubatta tecavüz edilen kadınları unutmak için 14 Şubat Sevgililer Günü saçmalığını çıkardılar. Bu saçmalığı yok sayarak cansel ve cansel gibiler için bir adım atmış olursunuz.

1|0
    0|0
  • Bu çirkin insanlık dışı olay maalesef çokça rastladığımız haberler ama yine maalesef haber değeri 1 2 gün sonra düşüyor o da başka bir ayıbımız

1|0
    0|0
  • Aga enteresan olan hepside evli 2 cocuklu böyle biri neden tecavüz girişiminde bulunur? Anlıyamıyorum Daha cok anlıyamadığım kimsenin bundan bahsetmemesi cok garibime gidiyo...

1|0
    0|0
  • korkuyorummm

1|0
    0|0
  • harika bir anlatım ellerine sağlık ve şunu diyeyim müslümanım diye gezenler oldukca bu olaylar çok olur allah korkusu olmayan her kes hayvandır her ne kadar insanım desede

1|0
    0|0
  • Kadınlar meclise yürüsün idamı istesinler.
    Söz alsınlar bakandan idam geri gelecek diye.

0|0
    0|0
  • Allah hepsinin belasını versin yapanında göz yumanında cezasız bırakanında

1|0
    0|0
  • İçimizde mahluk çok. Tecavüze karşı erkekliği alınıp müebbet hapis verilmeli.

1|0
    0|0
  • Koyun gibi güdülmekten hoşlanan sizsiniz sıkıntı yok bu düzen Cahillik bitmediği sürece devam eder.

0|0
    0|0
  • Eskiden daha güzel bir ülkeydik.. Mesela hiç bir tecavüzcü hapisten sağ çıkamazdı..

0|0
    0|0
  • İnsanların aklı başına gelene kadar :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öff sosyal medyanın prim konusu yapmayın bu olayı!!!

0|0
    0|0
  • Duyurmaya çalışıyoruz ama yapabilceğimiz pek bir şey yok imkanlarımız yok tek elimizden gelen dua etmek oluyor kardeşim malesef

0|0
    0|0
  • İdam gelmedikten sonra temizlenmez bunlar.

0|0
    0|0
  • Ben bu tecavüz olayına inanmıyorum kolay degil lisede bir hocanın tecavüzüne ugramak? Zaten adamın ögrencileride inanmıyor
    Eger ugradıysa bile kız ile hoca arasında bir ilişki vardır
    Sizde lise okudunuz lisenin neresinde tecavüz edicek? Okulda sevilen bir ögretmen bunu yapacak kadar sıyırmış olamaz
    Her ögrenci gibi oda hocasından ilgi göremedi diye intihar etmiş
    Ortada kanıt delil yokken yazışma görüşme kamera kanıtları yokken sırf üçüncü agızdan çıktı diye inanmak bir insanı suçlamak çok yanlış

0|1
    0|0
    • Sende biraz vicdan varsa zaten bunu denezsin senin başına gelmediği için konusuyosun sen hocandan ilgi görmeyince intihar edermisin. biz üçüncü kişi ağzından duyduysak olanları sen neye dayanarak sıkıldıgi için intihar etmiş diye biliyorsun.
      Sizin gibiler kişiler vicdansız kişiler sende kadinsin cok rahat davranma. bu konu hakkında biraz araştırma yaptiysan zaten böyle konusmazdin bu olay senin kardeşinin ablamin yigenin ve ya yakın akrabalarının başına gelseydi bunu yazdıktan sonra utancindan bidaha sokağa çıkamazdın. Biraz saygı...

• Boş konuşma barı çok gereksizsin.

• kaçırılma yoksa tecavüz olası degıl.

• Aynen ya😿

1|0
    0|0
Yükleniyor...