? ? ? hiç sabaha uyanmamak istediniz mi? ? ?

hiç sabaha uyanmamak
uyanınca lanet olsun yine amaçsız bir gün başladı dedğiniz oldu mu?
hiç kendinizi yalnız hisettiniz mi?
ne bir arkadaş halden anlayan ne bir akraba?
maddi manevi sanssızlıklar yasayıp keşke doğmasaydım dediniz mi?
ben bu ara çok diyorum herkes iyi ya da kötü ilerlerken ağaç bile kışın yaprak döküp baharda yeşerirken siz kendiniz daha 20 li yaşlarda tükenmiş hissettiniz mi?

0|0
137

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu ama çare ne olacak? ölüm mü bunu yapmazdım, herkes kendi kavgasında bir şeylerin peşinde kimsenin umurunda değilsin. . O zaman benim derdim ne? Daha ne kadar acıyacağım kendime? Öncelikle kendimi sevmekle başlamalıyım , hayat kötü berbat evet ama hayatımı güzel yapan ben olacağım. . Ben başaracağım. . Kendi şansımı yine ben belirlerim.. Bu hayat benim..

1|0
    0|0
    • ilk zamanlar bende bu düşüncelerdeydim ama zamanla baktım ki olmuo
      ben şuna bağlıyorum ilk olarak işim yok param yok özgüvenim yok maddiyat olarak
      ikincisi kızım erkek olsam kpss olsun şehir dışı olsun ya da ne bileyim her türlü iş olsun daha kolay hayata atılabilrdim bilmiyorum ne kadar doğru düşünüyorum

• ne kadar görmezden gelsekte gerçek olan hayat çok acımasız ve zor.. neyin ne zaman olacağını nerden ne geleceğini bilemiyoruz.. eğitim durumunuz nasıl? Ufakta olsa en az 2 yıllık bir bölüm bitirmeyi düşündünüz mü? Zamanın ne getireceğini bilemeyiz.. kestirip atmak çok kolay başarmak icin bir yerden başlamak gerekli

• takip isteği attım mesaj olmuyormuş. s
      iki bölüm bitirdim lisans mezunuyum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ıstemedım

1|0
    0|0
  • İstedim

1|0
    0|0
  • "Hiç uyanmak istediniz mi?" diye sorsaydın, daha kolay bir soru olurdu.

1|0
    0|0
    • bu daha iyi oldu
      istemedin sanırım

• peki seni bu derecede etkileyen durumlar kişiler veya olaylar düzeldimi

• Hayır. Düzelmesi de pek mümkün gözükmüyor şimdilik.

• Istedim

0|0
    0|0
  • Bı 10 dk önce öyleydım

0|0
    0|0
    • şuan?

• Acıktıgımı hıssedıyorum. Canım aslında güzel bir sucuklu yumurta istiyo ama çok usenıyorum yıne dısardan sipariş vercem sanırım

• en azından yasamaya dair belirtliler var

• Hayır yaşamayı seviyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• her gün

1|0
    0|0
  • Geceleri oluyor bana o.

1|0
    0|0
  • 17yim ve sınavlar ve yolunda gitmeyen onca şey.. krizler geçirdim ağladım zırladım ama sonuç hep aynı siliyorsun gözyaşlarını da üzüntülerini de.. hayat sana hep bunu yapar, seni yenmeye çalışır ama aslında öğrettiği bir şey var bence. yaşamayı öğretiyor. en yalnızı biz olsak da, ayakta kalmayı öğretiyor, yanlış mıyım?

1|0
    0|0
    • kriz bende son bir haftada iki kez gecirdim duvarlar üstüme geliyor yatıyorum uyunmuyor kalkıyorum hayat durmuş gibi ve benim durumlarım 2 yıldır değişmedi artık dayanamıyorum

• yan etkileri falan var mı? devlete mi özele mi gittin

• devlete gittim çok mühim değildi durumum. biraz uyku işte, umarım kilo yapmıyordur :)

• Oldu

1|0
    0|0
  • Istedim

1|0
    0|0
  • Evet çok oldu rüyalardan kalkmamak istediğim ya da hiç uyanmak istemediğim kalkmak istemediğim vs bunu çok yaşıyorum kötü bir şey ama yapcak bişey yok gün içinde sonradan enerjş toplayıp enerjik olabiliyorum ☺️

0|0
    0|0
  • Tabiki oldu.!
    yattim keske hic uyanmasam.
    Hak bilir eyler yaratan nefes verir nefesi alir.
    Rabbim önce sabir, benden gidenler icin hayir,
    Kalbimdeki boşluğu doldurmam için ilim hayya edep versin sen sevgini esirgeme Allahım.:((

0|0
    0|0
  • çoğu kez istemiştim atlattım o donemleri

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide hayat ne olursa olsun çok güzel önce kendini sevmeye çalışmakla başla zamanla uyuyarak geçirdiğin zamana uzuleceksin

0|0
    0|0
  • İstedim.

0|0
    0|0
  • Yaklasik bir yildir dedigin durumdayim=(

0|0
    0|0
  • Bazen istiyorum

0|0
    0|0
  • hissettim hatta 20 yaşından önce şimdi toparlanıyorum