Lütfen bişey söyleyin?

Ya biraz uzun olacak ama okuyup yardım ederseniz çok sevinirim.
Liseye gidiyorum ve küçüklüğümden beri utangaç bir tip olmuşumdur bir senedir aştım neyse ama arkadaşlıklarımda sadık alttan alan taraf susan tarafta hep benim bir haftadır yakın arkadaşım bana çok uzak davranıyo üç kişi takılıyoruz ama o diğer kızla daha samimi olmaya başladı dışarı çıkıyolar söylemiyo diğer kızda benim gibi sessiz kantine gidiyolar haberim yok çıkışlarda onla gidiyo ben Yok muşum gibi davranıyo buda benim ağrima gidiyo benle konuşmamasi bir Günaydın bile demiyo ben yanlarına gitmesem gün boyu konuşmayacak başka kızlarda var konuştuğum ama nereye kadar onlarla takılayim dostluğa çok önem veren biriyim ama o böyle yapınca çok üzülüyorum bişey de yapmadım dertlerini dinliyorum dakka başı yardım ediyorum ama o bana nasılsın bile demiyo eğer tümden ilişkimi kesersem bende tek kalırım napmaliyim sizce 😐😧

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Iliskini kes tek kalsanda hersey senin elinde sen yeniden bir cevre edinebilirsin seni umursamayan yokmusun gibi davrananlari dusunerek niye acı cekesin ki bu gibi durumlarda sorgularsin önce kendini gider onun yüzünede dersin noldu bisey mi var bilmedigim yok derse anlatmazsa egoist yaklasirsin sen umursamazsin yeni arayislara girersin bence cok takilma insan gelisirken bir sürü ortama girip cikiyor bir suru dost kazanip kaybediyor

0|0
    0|0
  • gençlıgın genel sorunu çekıngenlık. bence çek karsına ve konus derdını anlat ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bnde tekim sorun olmaz alisirsin cok alttan alma yanina gitme gelmesse gercek knki deildir yanlizlik iyidir biraz zordur ama alisirsin bnde yanlizim

0|0
    0|0
  • Ilişkini kimsenin kahrını tavrını çekmek zorunda degilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...