Üniversite öğrencisiyim bu part time meselesi lütfen okuyun?

Arkadaşlar üniversite birinci sınıfım mutlaka iş bulmam gerekiyor. Devletten aldığım 400 haricinde bir gelirim yok o da yetmiyor şimdi ev kirasından 100 lira açığım var 2 güne kadar vermem gerekiyor. O süreye kadar ne yapacağımı bilmiyorum aslında uzun zamandır iş arıyorum. Ama başvurduğum yerler dönmedi. Ailemle görüşmüyoruz. Fikirlerinizi aabilir miyim? :/

Güncellemeler:
Cafeleri denedim olmadı
Güncel kardeşlerim :(

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• penti part time bayan eleman arıyo çoğu zaman ona baksana bir
    ailenlede niye görüşmüyosun görüşmemek ayrı şey maddi destek olmak ayrı şey seni dünyaya getirdilerse yardımda etsinler bir zahmet aranızda nasıl bir durum var bilmiyorum ama canından kanından birini parasız pulsuz muhtaç halde bırakmaları doğru değil

0|0
    0|0
  • Letgo diye ikinci el eşya alım satımı yapan bir site var. O sitede bazı eşyalarını satabilirsin. Burada gel sana yardımcı olayım diyen tiplere de çok güvenme.

0|0
    0|0
  • Kütahya adam jones kafeye başvurdun mu? Oraya eleman arıyorlardı.

0|0
    0|0
  • Mağazalara başvur, Broşür dağıtma işine başvur, Anketörlük olabilir ama bunları yaparken dikkatli ol.

0|0
    0|0
    • Başka fikirler lazım 2 gün içinde bulmalıyım. Bunlar denenmiş şeyler.

• ama ne yazık ki bildiğin bir meslek yoksa öğrenciyken yapabilceğin şeyler bunlar

• cafeleri dene

0|0
    0|0
  • benimde öğrencilik dönemimde başıma gelen bir şeydi. İş bulunca rahatlamıştım, şimdilik borç alabileceğin birini bulsan iyi olur

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun güzel kardeşim

0|0
    0|0
    • Kütahya

• 2 gün sonra kira günü mutlaka vermem lazım adam kira gecikmemeli diyor zaten arkadaşımla ortak ödüyoruz benim vereceğim 200 lira 100 lira bende var.

• Bana mesaj atarmisin bir

• nerede okuyorsun asıl öenmli olan bu ona göre düşünelim.

0|0
    0|0
  • Hangi şehir?

0|0
    0|0
  • İddaa yap..3 liraya 100 alabilirsin belki

0|0
    0|0
  • evlen kurtul kocan düşünsün

0|0
    0|0
  • ah be arkadaş, herkes mi aynı dertten muzdarip. iletişime geç bakim sen benimle.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarından falan borç istesen iş bulunca öderim dersin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mağazaları bir dene , çık çarşıya bir dolaş çıkar bir iki yer mutlaka... inşallah bulursun canım

0|0
    0|0
  • Broşür dağıt iş bulana kadar açıği kapatırsın şimdilik.

0|0
    0|0
  • Yakinlarda bir cafe falan yok mu genelde elemn acigi olur bir sansini dene

0|0
    0|0
  • Giymediğin eşyaları falan elden çıkar alım satım sitelerinde.

0|0
    0|0
  • Ailenle görüş

0|0
    0|0
  • cafe de çalışabilirsin kısa sürede 100 ltl bulursun kesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...