Kapalı kızlar, nasıl o şekilde rahat edebiliyorsunuz? Yazın terletmiyor mu kapalı giyinmek? Ben uzun pantolon bile giyemiyorum huzursuzluk veriyor :/

0|4
26|29

En İyi Erkek Görüşü

• sorunsal demişsin.. orada bir duracaksın. Bu bir sorun değil. Bu olagan , olan , olacak ve olması gereken birşey. Kısasa kısas yap.. kışında mini etekle dolaşan kızlar nerenin malı.. Ben öylelerini sevgiyle anıyorum ama saygımı bozmuyorum.

#PooLparty

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alışkanlık la alakalı canım. Kapalılık felsefik biseydir. Zihinsel yanı. Zihninde karar verince alışmak sıkıntı olmuyor. Psikolojide alışma 15 gün. Ayrıca güneşten koruyor direk tenin yanmamış oluyor. Aslında yazları çok güneşe maruz kalıp zararlı ışınları da alıyor kapalı olmayanlar. Fazlası da zarar. Aslında sağlık açısından sizin de güneşten kendinizi korumanız gerekir uzun kıyafet tercih ederek.

0|0
    0|0
    • Güneş kremi ne diye var :)

• Direk tene güneş degmesiyle
      bir kiyafeti n üzerinden ısıtması çok çok farklı şeyler

Erkekler Ne Diyor 28

• öncelikle kimse bilemez kimin cennete veya cenehheneme gideceğini ama onlar 60-70 yıllık bir sıcaklığa katlanıyor diğerleri ise edebi sıcaklığa sence hangi sıcaklık daha önemli

0|0
    0|0
  • İman gücü klima etkisi yapıyor

0|1
    0|0
  • Dunyadaki yamiyorsan ahirette nasil dayanacaksin.
    Onlar (kapali olan) Allah icin kapanirlar ne bunatirlar ne terlerle.

0|0
    0|0
  • bu inanç meselesidir. inanırsın inanmazsın bilemem ama ebedi yanmaktan daha karlı gelir her zaman

0|2
    0|0
  • bende merak edıyorum yazın nasıl duruyolar

0|0
    0|0
  • Kısa giyinmeye alışırsanız tabi uzun pantolon giyince huzursuz olursunuz.

0|0
    0|0
  • aslında insan kendini nasıl rahat ve güvenli hissediyorsa öyle giyinmeli. :/

0|0
    0|0
  • Bende kışın ortasında göbek dekolteli mini etekli kızlar nasıl dolaşıyor üşümüyorlarmı diyorum üşümüyorlar herhalde

0|0
    0|0
  • öbür dünyanın ateşi daha sıcaktır belkiii...

0|0
    0|0
  • alışkanlık

0|0
    0|0
  • Etmiyor

0|0
    0|0
  • insanlara karışmayı ne kadar seviyorsunuz herkes jandarma mk

1|0
    0|0
  • hay öteki tarafınıza sizin.. ben açıklayım, beyine oksijen ulaşamadığı için algı duyularını kaybediyorlar, böylece sıcak-soğuk gibi durumları hissedemiyorlar ve böylece rahat ediyorlar.

0|1
    0|0
  • Cehennemde napacaksin

0|0
    0|0
  • Bazi kapali kizlar var sadece kafalari kkapali diger tum vicudu acik iyle kapali mi oluyorlar zannediyor?

0|0
    0|0
  • bir trol soru daha

0|0
    0|0
  • Cehennem atesinden daha sıcak degildir havalar

0|0
    0|0
  • Sey diyecem 40 derece mi 40000... derece mi sıcak sen zekisindir bilirsin şimdi bu soruyu

0|0
    0|0
  • sen açıksan ve nasıl rahatsan, onlarda kapalıyken öyle rahatlar.

0|0
    0|0
  • ben seni hatırlıyorum sanki yaa eskiden de hesabın yokmuydu senin sitede ?

0|0
    0|0
  • Öbür dünyadaki ateş bu dünyanın sıcağından daha kötü :)

0|0
    0|0
  • Allah kolaylığını veriyor

0|0
    0|0
  • Bırak onlar öyle rahat, sen bak dalgana

0|0
    0|0
  • Mini etek mi giyorsun

0|0
    0|0
  • Tesettürlü fantazim var çoğu azgıın

0|0
    0|0
  • dine bağlı oldukları için terleseler bile bişe olmaz ama sen dine bağlı deilsin galiba

0|0
    0|0
  • Cehennem atesinden korur onlari ama seni korumaz

0|0
    0|0
  • sen önce Tesettüre gir önce göreceksin düşündüğün gibi zor olmadığını...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• hayır hıc rahatsız etmıyor. o takva gram rahatsızlık vermedı bana.

2|0
    0|0
  • sanane istediğini giyer herkes

1|2
    0|0
  • Eşit bence. Saçım açıkken ensemi terletiyor başörtünün de terlettiği oluyor ama hepsinin bir çözümü var. Kapalılık çoooook daha rahat. Hem illa bir rüzgar oluyor. Serinliğie şükür ediyorsun al sana tefekkür :d

1|1
    0|0
  • Herkes sen gibi yanmiyor demekki ;)

0|1
    0|0
  • Açık olduğum zaman daha zordu. Saçım kabardı, yağmurda bozul vb. Ayrıca terlemede olmuyor, olacak olsa bile cehennemin ateşi bu güneşten kat kat sıcak. Buna dayanamayan ona nasıl dayanır?

0|1
    0|0
  • Yazın sıcaklığına dayanamayan bir kız acaba cehennem sıcaklığına nasıl dayanacak?

0|0
    0|0
  • Kumaşları ferah

0|0
    0|0
  • Bence bu bir sorun degil sen kapanmayi istemedigin icin bir sorun acikcasi bu sicaklama vunalma banada sorun gibi gelir bende terlemeyi dusunuyorum ama zaten kapanan insanlar terleme bunalma tarzi seyleri dusunmuyo ve insan bunyesi buna bir sure sonra alisir

1|0
    0|0
  • yoo bence gayet rahat ama sen alismadigin icin denesen alisana kadar rahat eder misin bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ince giyinmezse terler tabi ki. Ama bunun sorulmasi o kisileri daha cok rahatsiz ediyor. Sanki sebebini bilmezmis gibi sormayın. Dini olarak giyiliyor. Cefasi varsa da onlar çekiyor.

0|0
    0|0
  • Güneş ışıkları tene direk degmedigi için daha az rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • Vucut ona gore ayarliyodur heralde

0|0
    0|0
  • Allah sabrini verir.

1|0
    0|0
  • Yanacaksın mel'un

Tşkler

0|0
    0|0
  • Cehennem daha sıcak Olacakmış mış mış ya o bakımdan

0|0
    0|0
  • İman gücü diyelim :)

1|0
    0|0
  • Bedenimi çirkin bakışlardan korumanın verdiği rahatlık terlemenin önüne geçiyor.

0|0
    0|0
  • Sıcak tenime işlemediği için öyle bunalıyorum. :-)

0|0
    0|0
  • evet ya çok rahatsız edici

0|0
    0|0
  • Ote dunyada terlemeyi gosterirler sana. Ayrica gunes ciplak vucudu yakiyor

1|0
    0|0
  • ben kapalı olduğumda sıcaktı elbette bunalıyorum ama açık olan arkadaşlarım benden daha çok bunalıyor, daha çok terliyorlar. Ben onların hissettiği kadar sıcaklık hissetmiyorum. Huzursuzluk bakış açısıyla ilgili hem

0|0
    0|0

• Kapalı değilim ama şort mini etek giymek huyum değildir giymem uzak dururum. bir kere öyle bir açık giyiniyim dedim rahat edemedim cidden. Alışkanlık biraz da sende kendini alistirsan ne kadar rahat olduğunu anlarsın zaten. Ki biraz da zihniyet meselesi aileden de kaynaklanıyor.
    Ve ayrıca sana önerim bura da kapalı olup sana burda yorum yapan var. O kadar türkiyede yaşayıp bir sürü kapalı görüyosun biraz mantığını çalıştırsan. Çok saçma bir soru

0|0
    0|0
  • Erkekler masum kızlar yerine seni zikseler ben onları hapiste beslerim

0|0
    0|0
  • Senin profil fotoğrafından anlıyoruz Uzun pantolon bile giyemediğini

0|0
    0|0
  • Açıkken daha çok terlıyom bu dunya da olan sıcağa dayanamzken oteki tarafta nasıl dayancaz onu dusunmek lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...