Matematik öğretmeni tarafından tecavüze uğrayan 18 yaşındaki Cansel?

Kayseri'de 18 yaşındaki öğrencisine tecavüz eden matematik öğretmeni Bayram Özcan kızın İNTİHAR etmesi üzerine suçunu itiraf etti.
Matematik öğretmeni tarafından tecavüze uğrayan 18 yaşındaki Cansel?
Cansel tecavüze uğradıktan sonra okul yönetimine şikayette bulundu ancak yönetim kendisini hiç umursamadı ve bunun üzerine Cansel polis olan babasının silahı ile kendini öldürdü.

Olay sonrası öğretmenin diğer öğrencileri de taciz ettiği ortaya çıktı ve bu olay medyada yayılana kadar okul yönetimi her şeyi gizlemek için çabalarına devam etti, evet kızın intihar etmesine rağmen gizlemeye çalıştılar.

Memnun musunuz ülkenin geldiği halden?

1|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Cahil aptal Susan goz yuman inanmyan bu insanlar yuzunden Biz bu haldeyız okumamak tek cahillik degil onemli olan ınsnalıktır okumuş ogretmen olmus dogru yolu gostermek yerine insanları kendi yanlisına çekmiş susturmus ne olmus olan o gencecik guzel insana oldu o öldügyle ailesi acısıyla kaldı yazık ki ne yazık hic iyi bir yere gitmiyoruzz ülke olarak

1|0
    0|0
    • Sorun ataerkil sistem. Erkeklerin beynine kodlanan "her şeye hakkınız var" saçmalığı okul ile değil aile ile alakalı. Bu ülkede üniversite mezunlarının bile %95'i cahil.

• Hayır maalesef hiç bir kanıtım yok aılemden baska cunku elim kolum bağlıydı gidip ne sikayet edbldm ne baska sey odaya eve kilitlendım

• Üzerinden çok fazla zaman gelmediyse ve ailen senin adına tanıklık edecekse bir an önce dava açmanı öneririm. Bunu kendin için olmasa bile gelecekte seninle aynı şeyleri yaşayacak olan binlerce kadın için aç. Senden önceki kadınlar bu konuda daha cesur olabilseydi sen bunları yaşamazdın, cesaret edemezdi çünkü. Yaptıkları her şey yanlarına kaldıkları için devam edecekler. Bir şikayetle göz korkutup 2-3 kadının hayatını kurtarmak istemez misin? Cesur ol.

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni ülkem iyi uykular.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hani nerde tecavüz kanıtı? 2 ayı geçkin suren bir ilişki var
    Siz anca sosyal medyadan gaza gelin

0|0
    0|0
    • İlişki olsa bile tecavüz sayılıyor zira başlangıçta kızın yaşı 18'den küçük. Ancak Türkiye'de siz meslek ahlakı olmayan sübyancı tecavüzcüleri savunmak için elimizden geleni yaptığınız için doğal karşılıyorsunuz artık.

• E öğretmen tabikide suçlu

• Bu ülkenin insanı hukuk konusundaki bilgisizliğiyle beni şaşırmaktan vazgeçmiyor gerçekten. Her biriniz ayrı tez konusu.

• Asın bunu

0|0
    0|0
    • Aynen asalım da kurtulsun herif. Herkes hayatı boyunca diğer mahkumların işkencelerine maruz kalmak yerine ölmeyi tercih eder. Adama iyilik yapmaya çalışıyorsunuz resmen.

• Onu hapiste harcarlar

• Bu kız tecavüze uğradığını ailesine söylemiş mi haberlerde bulamadım da. Bide bu hoca bunu nerde yapmış

0|0
    0|0
    • Ailesine söylememiş.

• Kızın hamile kaldığı ve korkudan böyle bir şey yaptığı söyleniyor ama inanmıyorum açıkçası. Öyle bir şey olsa adli tıp incelemesi yapılırdı ve çoktan söylenti olmaktan çıkmış olurdu. Okuldaki diğer kızlar da tacize uğradığını itiraf etmiş zaten.

• Rezil insan hepsi evladı onların utanır insan. Asıl bu tecavüz nasıl olmuş ben onun hayretini yaşıyorum okulda olduysa nasıl kimse duymaz.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...