(Cansel cinayeti Taciz ) Özgecan'dan sonra bir kız daha ne diyorsunuz?

Ben hep söyledim özgecanı oyun haline getirdiniz önlem alınmadığı insanlar bilinçlendirilmediği sürece sizin yaptıklarınız sadece insanların gözüne girmekten ibaret oluyor. Alın işte tacize uğrayan kız ve yine oalcak eminim Öğretmenin tacizine dayanamayan kız intihar etti. Ve okul yönetimine söylemiş ve üstünü kapatmak istemişler. Hani nerde bizim özgecancılar hep yalan dolan alın işte http://www.hurriyet.com.tr/ogretmenin-tacizine-dayanamadi-40058347 . Varya cidden kız olmak zor yani otobüste, yolda, geceleyin, okulda sürekli tacize uğruyacakmıyım demek düşünmek bile bana bile bir erkek olarak iğrenç geliyor. Kendimden iğreniyorum bazen nasıl bir türüz anlamıyorum. Arkadaşlar bırakın onun bunu konuşmaya her erkek kendini köşeye çeksin adam olmayı öğrensin Anasını, ablasını düşünsün ve böyle yaklaşan insanları kadını cinsel obje görenleri tersleyin en azından Allahtan korkmuyorlar toplumdan korksunlar...

Güncellemeler:
...
.,,,,,

5|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bişey demiyoruz artık

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu gün twitter gündemindeydi zaten Allah anasına babasına sabır versin... Türkiye yaşanmayacak hale geliyor gitgide ve buna çözüm bulunmuyor :(

0|1
    0|0
    • Malesef ben bir erkek olarak üzülüyorum ama kızlar kendi cinslerine açık giyinmeseydi demesi en çokta burdan anlıyorum toplum bile kendinden geçmiş

• Aynen ya ne hale geldik...

• Yazıklar olsun böyle insanlara..

0|1
    0|0
  • Haklısın artık ne yapacağımızı şaşırdık.

0|1
    0|0
  • idam edilmeli

0|1
    0|0
    • Bence çözüm değil her anne bab oğlunu bilinçlendirse okullarda öğretmenler dicem ama öğretmen yapmış saçma sapan bir millet olduk çıktık

• Sadece şunu diyorum bak psikoloji tasavuf kişisel gelişim okuyorum bak araştırmalarımda okuduğum bilgilerde şunu gördüm bizim milletimizin %90 koyun sürüsü gibi yaşıyor aptal cahil embesil bu kdar iddalıyım.

• biz bir geberelim belki yeni nesil bizim gibi olmaz :/ yani umarım bizim gibi olmazlar :(

• Hergün yeni bir haber

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İdam gelse bu olaylar biraz da olsa azalır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...