Geçen bir kız bana şunları söyledi?

Ben normalde dışarıda dolaşırken guzel cirkin farketmez kızlara bakan bir tip değilim. Ya kafamı eğer ya da karşıma bakarım. Tipsiz de degilim. Ozguven de var sadece icimden gelmiyor. Neyse iste bir gün metroya gidiyorum. Kizin birinin bana baktigini farkettim. Kiz sarisin 170 boylarinda guzel biriydi. hic orali olmadim kafami egip yanindan geçtim. 10 adim atmadim kiz geri geldi bana sunlari soyledi.
baksana ! Sen kendini bulunmaz hint kumasi mi zannediyorsun. Ya tam bir aptalsin ya aşik dedi.
bende buna 3 4 saniye kadar baktim. Once tabii sasirdim hic beklemezdim boyle bisey. Sonra buna. Aptal degilim asik da degilim. Kendimi de bisey zannetmiyorum dedim. Simdi gitmem lazim dedim gittim. Kiz da arkamdan soyleniyordu. Yani simdi ben bu konusmadan hic bisey anlamadim. Illa bakmamiz lazim. Bakinca da abaza oluyoruz bakmasak laf yiyoruz. Bisey anlayan aciklasin lutfen.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Kız onu dediğinde sağır dilsiz numarası yapsaymışsın keşke 😀 Dengesiz'deki özgüven'e bak hele.

0|0
    0|0
    • O an sok oldum ya. O kadar guzel biri dedim bunlari nasil soyluyor. Demek ki hersey gorunus degil

• Yani hadi ben birini metroda kesiyorum. Eyvallah. Çocuk baktı sonra kafasını yere eğdi. Bende muhtemelen başka bir yere bakardım. Ama gidecem'de "sen bana niye bakmıyorsun" diye ezikleyeceğim 😀 Ne güzel İstanbul be.

• Metroda degildik. Daha uzun bir koridor var. Ben gidiyorum o geliyordu

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• daha sınır edebılırdın. az olmus :)

0|1
    0|0
  • Ya belli ki kıza herkes bakıyo. Sen bakmayınca koymuş heralde dert etmiş :D -1 zararda sonuçta

0|1
    0|0
  • Kız baya bozulmuş anlaşılan. Asıl kız kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor sanırm, illa bakmak mı zorundaymışsın kainat güzelimiymiş kendi

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Demek alışmış milletin kendisine bakmasına ben bakmayınca koydu kıza.

• bir insan uydururda bu kadar mi uydurur ahahahahaahaha

0|1
    0|0
    • Yuh işim gücüm yok burda hem kendimi hem milleti mi oyalacagim

• Her kız aynı değil kızdaki artık nasıl bir özgüvense onları söyleyecek cesareti bulmuş kendinde

0|1
    0|0
    • Oyle birisiyle ilk defa karsilastim zaten. Bende sasirdim bunlari duyunca. Evet her kiz ayni degil

• Arkadaş ilgi manyağıymış, ben bunu anladım.

0|0
    0|0
  • Onla birdaha görüşme

0|1
    0|0
  • birinden daha duymuştum insanlar yanlış anlyor takma boşver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...