Arkadaşlar ailemle birlikte yaşıyorum annen hiçbir şeyi atamıyor en az 40 tane defter var küçük Not defterleri (bedava dagitilanlardan) onları bütün raflara sıralamis çok yer kaplıyorlar benim eski çocukluk kıyafetleri bile duruyor Şu an bir oda atılmaya çöpler dolu onları atmaya kalkınca da tartisma cıkıyor evde ne yapmalıyım sizce?

0|2
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben öyle şeylere gelemem. Göz yaran ne varsa muhakkak defolur gider evden. Şöyle bir olayı anlatayım.. evde 2 yemek masası var biri salonda biri oturma odasında/1 tanede mutfakta. Bu bile çok aslında ama işe yaramıyor değil. oturma odasında tam takım koltuk +puf bile mevcut. bunun üzerine eniştem kalk salona birtane kırmızı koltuk al gel.1 hafta evde deildim bir geldim salonda kocaman 2 li koltuk. lan hediye tamamda salonda zaten yemek masası var vitrin var konsol var. koltuga hiç gerek yok. annem ayıp felan dediysede sırtlandığım gibi kapı önüne koydum 1 gün sonra gelmiş almış gitmiş.. kimse birşey getirmesin dedim. fazla eşyalara gelicek olursak tıkarım çuvala yallah çöpe. kağıt felan zart zurt yakarım evi ateşe veririm.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 12

• Birer ikiser disari ciktiginda ver birilerine defterleri

0|0
    0|0
  • annemin eski hali o evde yokken gizliden attım çoğunu gelince görmedi kızdı ama fazlalıklar çoktan gitmişti

0|0
    0|0
  • Annemlerdeyken mevsim geçişlerinde kıyafet kontrolünü ben yapardım. Modası gecmis ve bir daha giyilmeyecegini düşündüğüm her şeyi çöp posetine doldururdum. Atmaya giderken önüme çıkar eşyalarını kurtarmaya çalışırdı kız kardeşlerim:)

0|0
    0|0
  • Ihtiyaç sahibine vermeyi teklif et sevap olcagi için kabul eder bence

0|0
    0|0
    • Denemedim mi sanıyorsun :D gecen teklif ettim birdaha benim eşyalarımı vermeye kalkarsan evi terk ederim dedi

• Ow kötü bir durum :/
    Hediye edelim desen? O kadar kullanılmayan eşyayı tutmayslım de😐

0|0
    0|0
  • Evi yak :) böylece içinde ki gerekli gereksiz her şeyden kurtulursun hatta evden bile :)) (mizah)

0|0
    0|0
  • Ya onlar ya ben de

0|0
    0|0
  • Canım bu bir hastalık kabul ederse anneni bir doktora götürün

0|0
    0|0
  • Gizli gizli koy çantana parça parça yok et dingonun ahırı mı burası evi sadeleştirelim de😀

0|0
    0|0
  • Annemi size göndereyim, gerekli gereksiz demeden her şeyi çöpe atar.

0|0
    0|0
  • Benimannmde oyle hatta disarda millet az eski halisini atar annem onu alir

0|0
    0|0
  • habersiz atacaksın

0|0
    0|0
    • Anlıyor nasıl benimsediyse artık 1 dolu not defteri attım fark etti (içinde 4 yıl önceki alışveriş listeleri yazıyordu)

Yükleniyor...