Yalnız ölecek gibi hissediyorum. Yardım edin lütfen?

Arkadaşlar şu an ve öncede konuştuğum hiçbir kız arkadaşım yok. Tamamen yalnız kaldım. Erkek arkadaşım bile yok düşünün yalnızlığı. Bir tek konuştuğum abim ve kuzenim var. Çok rezil bir durumdayım sanki bütün o insanlar tarafından dışlanmışım gibi hissediyorum içimde gizli bir nefret büyüyormuş gibi... Şansımı bu sitede arayayım dedim belki birileriyle tartışırım en azından muhabbetim olur insan gibi davranırım diye düşünmüştüm. Fakat bütün kızlar sanki Lord kızı gibi davranıyor diğer erkekler de zaten sadece kızlara cevap veriyor. Herkes mi çok ego sahibi yoksa ben mi çok çirkin falanım onu anlamadım. Onu geçtim bunun çirkinlikle de alakası yok herkes sevgili aramaya çalışıyor sitede. Normal değilmişim gibi hissediyorum arkadaşlar. Şu an arkadaş kurmak amacıyla tek derdim üniversite. Sırf onun için sınavlara o kadar asılıyorum ki... Birisi bana yardım etsin arkadaşlar ben mi sıkıntıyım yoksa insanlar mı?

Güncellemeler:
Niye "Bacaklarım nasıl :)))" sorularına 150 cevap gelirken buna 3 cevap gelir bu da ayrı mesele tabii.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendini çok fazla kasmışsın rahat olsana biraz

0|1
    0|0
    • Aşağıda neler yaşadığımı anlattım bak. Kendimi kasarım heralde artık 4 sene oldu yani iyice kurtarılamayacak bir hal aldığımı düşünüyorum.

• Kurcalamamak lazım bazı şeyleri :P Çok uzun yani anlatsam da anlamazsın o kadar uzun.

• Yanlış yoldasın mezara girince anlasanda geç olur

En İyi Erkek Görüşü

• 19 yaşında adamsın bırak çocuk gibi konuşmayı yalnız ölmek neymiş. hepimiz yalnız ölücez. ayrıca sitede herkes sevgili aramıyor :) hiç işim olmaz. siteden sevgili bulmak nedir hem okul vs yok mu arkadaş çevren nasıl yok onu anlamadım herkesin az çok çevresi vardır bu işler ortam meselesi evde otururken kimse kimseyle sevgili olmaz birileri aracılığıyla olur bu işler. iş çevresi okul çevresi olması lazım.

0|1
    0|0
    • 20 yaşındayım fakat çok şey yaşadım abicim. Yani anlatmak da istemiyorum o kadar çok şey yaşadım ki. Sana bir kaç bilgi vereyim aşağı yukarı anlarsın ne yaşadığımı zaten. Babam astsubaydı. Hayatım doğu denen çöplükte geçti. Hayatım boyunca dışlandım. Bir kere bile gerçekten arkadaşım hiç olmadı. İşte son olarak Ankara'ya geldik burada da ateist olduğumu söyleyince herkes şeytan gibi bakıp dışladı ve o korkuyla üniye de gitmedim. Bu son senem işte bu sene üniye gitmeyi planlıyorum düzeltmek için.

• zor tabi yaşamayan bilmez bunları ama bundan sonrası için umutlu ol artık düşünme yaşadıklarını her karanlık gecenin bir sabahı vardır.

• Ben o hep umut vardır sözünü 10 yıl önce kafamdan attım abi ya. Artık hiçbir şeye inanasım ve güvenesim gelmiyor. Yani ciddi ciddi yalnız bir şekilde ölecekmişim gibi hissediyorum...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• olabilir. bende öyle hissediyorum ama bu durumu senin kadar dert ediyor muyum? Hayır!

0|1
    0|0
    • 4 senedir böyle yaşasan illa ki dert edersin.

• ne güzel işte dert, tasa yok kebap.

• Asosyallik çok muhteşem bir şey sanıyorsun ama öyle değil işte. Normal düşünmekten alıkoyuyor seni.

• Tarumar ettim geNçLigGİmiii..

0|1
    0|0
Yükleniyor...