Tecavüz iddialasi var, öğretmen tecavüz ettigi iddiasi sizce òğretmen suçlu mu?

Öncelikle şunu belirtmek ıstiyorum, intihar eden kizin , kiz arkadaşinin atmiş oldugu twet ile başlamiş herşey, ve öğretmen linç edilmiştir, suçlu fakat kanitlandimi? Hayir. Òğretmen benim nezlimde Şu an masumdur, kanitlanana kadarda masum kalacaktir,
Dna testi , yapildigi zaman, eger öğretmenin spermi kizda bulunmazsa, siz bu òğretmeni suçlayan, veya linç eden cahiller, o zaman tarih sizi yargilayacaktir, ortada bir iddia var. Fakat kanit olmadan sanki kanitlanmiş gibi davranan. Özellikle erkekleri suçlu duruma düşürmek için. Bunu öne süren kizlar var. Onlari yapanlar sadece cahildir. Başka bişe degldir, varsayalim öğretmen temiz çikti, o zaman òğretmenin psikolojisinin ne olacagini bir düşünün. Görevine devam edebilecek mi? bence edemeyecek, insanlari suçlamadan önce, ilk önce, bir suçlu oldugunu görün. Eger temiz cikarsa. Bu öğretmeni suçlayan, sövenler. Sizler bu öğretmenin günahini almiş olacaksiniz. Günahtir. Yaziktir. Yapmayin artik. Suçlu olduğu kanitlansin bir, bende arkanizdayim. Ama kanitlanmadigi halde suçlayanlar. Cahilsiniz, cahil.--

Gelişmeleri takip edecegim tekrar , görüşecegiz.
-

Güncellemeler:
Cahil insanlar laftan anlamaz, laf anlatamazsin, ama beni anlayacak olan insanlar çikar belki bugún.
Kanit yoksa, herkez suçludur. Cahil insanlar. Yazdigimi okuyun ilk okuyun. Okumadan yorum yapiyosunuz. Cahil insanlar
Kanit yoksa. Herkez masumdur. Ben öğretmen tecavúz iddialarinda eger tecavüz ettiyse , hakli demiyorum bunu savunmuyorum. Cahillik yapmayin.

0|1
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Evt kayseride olmus kayseride buna bener olaylar oluyor bu dogrumu bilemeyiz evt sucu dogrulanana kadar masumdr ama bide soyle dusun ates olmayan yerden duman cikmaz yani neden bir sinif ark ya da mahledeki bir coxuktan suphelenilmedi de ogretmenle ilgili bir olay oldu dedigin gibi ogretmen sucsuzda olabilir ama son zamanlar olan olaylar insanlari dusunmeden inanmaya itiyor ki herkes kendince hakli

0|1
    0|0
    • Öğretmenden başka erkek yok du kayseride?

• Ben igrenmeye baslayali cok olmustu , hyr ben biseyi anlamiyorum yani nasl bir duygudur ki insani harama iter zorla birinden faydalanmaya iter yani gercekten anlam veremiyorum nasl bir zevktir cozmus deilim Allahim butun saf temiz erkek , kiz kardeslerimizi korusun neyse iyi aksamlar

• Adamlik, cinsiyet değil, şahsiyet meselesidir.

En İyi Erkek Görüşü

• bro ben sana birşey diyim mi ben gecenlerde birşeye tanık oldum yeminle tüylerim diken diken oldu hocaya resmen iftira atmış kız sebebi ne biliyormusun yazılıda kız kopya çektigi için kağıdını almış =)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hukukta da böyledir masumiyet karinesi diye birsey vardır sanığın suçu kanitlanana kadar masumdur. Insanlarda boyle dusunse keşke. Ama aslında bu onyargiyi yaratan bunca gördüğümüz tecavüz haberleri erkeklerin kadinlara siddeti yani bence boye dusunenlerinde sucu olduğunu düşünmüyorum sadece onyargi

0|1
    0|0
    • Evet
      Dun mesela kenan isik oldu diye biri twet atmis. Ala ala herkez oldu diye yaydi ortaliqa. Snra ogrendik ki adam olmemis :D

• Sürü psikolojisi diyorsun yani😊

• Sürü evet
      Delinin biri kuyuya bir taş atmiş misali. p

• Yaptığı pislik ortaya çıkınca kaçmış ve daha sonra da suçunu itiraf etmiş. Bence insanlara cahil diye atıp tutacağına savunduğun konuyu ilk olarak bir araştır.

2|1
    0|0
  • Olaydan kaç gün sonra intihar ediyor sperm cıkmaz yani

0|1
    0|0
    • Bilemiyorum gerekte kalmadi
      Suçunu itıraf etti zaten
      kardeşim

• malum ki bu ülkede birçok şeyin üstü kapatılabiliyor bugün tepki verilmezse diğer o öğretmen suçlu olmasa bile yapan diğer öğretmenler yapmaya devam eder bu bir bakıma emsal oluşturma mekanizmasıdır

0|0
    0|0
    • Haksizliga susmak en büyük şerefsizliktir

• Allah sonumuzu Hayretsin

0|1
    0|0
    • Amin, suçunu itiraf etmistir öğretmen. Simdi isteyen istediklerh kadar suçlayin. Arkanizdayim.

Erkekler Ne Diyor 9

• Aksi ispat edilenedek herkes suçsuzdur...

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
    • Eyv. Cahil insanlar çok var kardeş. Laf anlatamiyorum

• Ne yazikki işte anlayan dinleyen yok. .. Eğer öğretmen suçsuz çıkarsa o vicdan azabiyla yaşanmaz. .. Eğer sucluysa zaten hallederler her türlü

• Evet kardeş. Itiraf etmiş çeksin cezasini. Bunu bende istiyorum zaten.

• Sana hak veriyorum dostum lakin o kız da eğer böyle birşey yaşamamış olsa hayatına son vermez. Tabiiki suçu kanıtlanana kadar masum ama kızın intihar sebebi bilindiği için pek su götürmez bir gerçekmiş görünüyor olay.

0|1
    0|0
    • Kardeş ben yapmamistir demiyorum. Öğretmenden başka erkek yok mu ya dünyada? Yok mu? Iftiraysa hadi? Başka biri tecavüz etmişse? Suçlananin, suçlu oldugu kanitlanmadan. Linç edilmesi yobazliktir

• Yav kardes. Ben kanit yok demiyorum. Ortada kanit yokken, kulaktan duymayla linç var diyorum. Sen mahkeme de kanit var diyosun. ?

• Neyse biz seninle anlaşamayacağız eyvallah dostum, sağol sohbet için.

• doğru bir noktaya değinmişsin önce bir insanın suç işlediği kesinleşmeli ama böyle konular olduğunda medya özellikle bu konuları anında servis ediyor nedeni çoğu insan nezdinde zaten biliniyor

0|0
    0|0
    • Aynen kardeş. Itiraf etmiş zaten şerefsiz adi insan, şimdi onun ben ta ya

• önemli olan kişi değil bu olayda suçlu olması senin dikkat çektiğin konuyu yanlış çıkarmıyor suç toplumsal algılarla değil kanıtlanmasıyla suç niteliği kazanır

• Öyle. Suç okul yönetiminde, sessiz kalmasi.

• Yaziyom şayet doğru ise diye yalan yanlışı bilmem masumsa masumdur ama olduysa way o hocanın haline bence milli eğitimin artık kontrol edilen bir sistem yapması lazım mobese ile her adımı gözetliyorlar bence bu gibi vakaların yaşanmaması ve öğretmenlerine olan inancın sarsılmaması adına bisi yapması lazım sadece görevden almak bisi anlam ifade etmez olan butun öğretmenlerine oluyor yazık ya

0|0
    0|0
    • Öyle, suçunu itiraf etmiş. Geregi yapilmalidir. Şimdi işte suçlayalim. Okul yonetimi, muduru, yardimcisi, kim bu olayda sessz kaldiysa. Hepsi yargilanmalidir.

• Dedim ya kardeş bunda o hayvan in ne kadar sucu varsa bir okadar da ordaki yönetimin var böyle bisi olmuş ve yönetim gizlemiş okulun adı gitmesin diye be serefsizler o masum kız kardeşimizin hayatı sizin okulunuzun adının kirlenmesinden daha mı önemli bunuda sorgulamalı bence

• Hükümet serbest birakacak bence, gör bak.

• Dediklerinde haklı olabilirsin ama kanıtlandı canım kardeşim adam suçunu itiraf etti

1|1
    0|0
    • Kardeşim. Anlatmak istedigm bu degil. Ne zaman itiraf etti? Söyle bakim?

• Usta seni anlıyoruz diyorum algılamanda problem mi var? İnsanlara cahil diyosun da bir dön bak kendine. Sana diyorum ki haklısın insanları dinlemeden yargılamak yanlış ama adam suçunu itiraf etti yani şu saatten sonra kim ne derse o adama günahını almaz, adamın suçlu olduğu belli oldu. Evet bundan önce suçlamaları yanlıştı ama şu saatten sonra adama yapılanları adam sonuna kadar hakediyor diyorum çünkü suçu kanıtlandı.

• Ben bu satten sonraki suçlamalar yanlis demiyorum. Senin sorunun mu var? Neyse tamam kardeş boşver.

• Bayram öğretmenin torpille sınıfı geçirdiği öğrenci.

0|0
    0|0
  • herkes gözü kapalı atlıyo tek bir gerçek var masum olan bir kız ve cani bir erkek. ha öğretmen ha erkek arkadaşı ha babası.. utanıyorum...

0|0
    0|0
    • Kardes bunun önüne geçmenin imkani yk. Idam da etsen ayni.

• Burda bile öğretmenime aşığım diyen kaç kişi gördüm öğrencime aşığım diyende, neyse küfür etmicem nasıl bir zamana geldik arkadaş

0|1
    0|0
Yükleniyor...