Siz ne düdşünüyosunuz?

#canseliçinsusma 18 yaşındaki cansel hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir devirdeyiz ki rüşvetle istediğini yapacak durumdayız. Bize noldu? Sokakta hayvanlara tecavüz eden cahiller, insanlara nasıl duyarlı davransın? Böyle insan yoksunlarını "beni öldürün" derecesine kadar işkence edilmeli. O zaman insanın değerini anlasın. "Okul bizim 2. evimiz" derdik eskiden. Noldu bu eve? Yandı mı? Öğretmenlere bile güven kalmamış ülkede yaşamak onurunu, gururunu düşünen insanlara haksızlıktır. O cahillerle aynı ülkede, aynı atmosferi solumak dahi bizim gibi onurunu düşünenlere hakarettir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ‪#‎canselicinsusma‬ 'orada ne isi varmis' 'o da oyle giyinmeseymis' 'o saatte disarida ne yapiyormus' cular sussun, sen bagir.. Bagir ki sesin; o kalpsizlerden, o empati yoksunu zevzeklerden, o kotulerden daha cok ciksin. Korkmasi gereken onlarken, 'ben nasil boyle bir sey dusunurum. Kalbimden nasil geciririm" diye dusunmesi gereken onlarken, sen cesur ol.. Tecavuzu mesrulastiran, hak etmis diyen herkes potansiyel tecavuzcudur.. O kusmuk agizlilar yuzunden oluyor inanin bunlar.. Onlar, her bahane buldugunda bu sapiklarin sirtini sivazliyor. 'Sen tecavuz ettigin icin suclu degilsin; o sana tecavuz ettirdigi icin suclu. Icin rahat olsun' diyor resmen.. Boyle insanlari gordugunuzde ciglik atin, bagirin suratlarina tukurun.. Once onlari susturmak gerekli.. Tecavuzun bahanesi olmaz. Fitrat sacmaligina da inanmayin. Gencecik bir kiz, ailesine siginmaktan korkup; yasalara guvenmeyip kendini oldurmeyi seciyorsa; bunun nedeni o bahanecilerdir. Once onlari temizlemek gerekli..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Düşünülecek bir şey kalmadı...
    Geçtiğimiz yıl Özgecan için düşündük de ne oldu? Hala daha o gencecik, günahsız canımızı suçlayanlar var... Düşünmüyorum, düşünmek istemiyorum. Biran önce o kızlara yaşattıklarının kat be kat beterini yaşamaları dileğiyle...

1|0
    0|0
  • İdam gelse bu olaylar azalır.

1|1
    0|0
    • İdam sadece böyle kişileri ödüllendirmektir. Günlük işkence uygulanmalı ki "beni öldürün" diye yalvarır duruma gelsinler.

• Aynı durumu onlara yapılmalı ki insanın değerini anlasınlar. Ama rüşvetle gemilerin yürüdüğü ülke de bunları yapmak sadece hayal geliyor...

• Ağır fiziksel işkence ve piskolojik işkence sonrası idam. Hadım. Sopaya oturtma.
      Ciddi miktarda azalma görülür bencede.

• allahsız kitapsızlar hiç korkuları yokki asacaksın bölelerini

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin.

1|0
    0|0
  • ıdam geri gelsin

1|0
    0|0
  • Allah belalarını versin ölümüne kim sebep oldysa

1|0
    0|0
  • şeriat dıyoruz topa tutuyorlar !!!

0|0
    0|0
  • Kizlari Taciz edenlerin ve Tecavuz edenlerin Evlerine Ates düser InsAllah.

0|0
    0|0
  • İnsan kılıklı o varlık ile beni 10 dakika bir odaya kapatsınlar yeter.

0|0
    0|0
  • suçlu kendisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hala kızı suçlu bulan, öğretmeni savunmaya çalışan, kendini cinsel obje olarak göstermesin diye boş boş konuşanlar var vallahi yazık bunlara ya. Tüm bu kötülükler, pislikler o kusmuk ağızlılar yüzünden oluyor. Tecavüzü meşrulaştıran, hak etmiş diyen, savunan herkes potansiyel bir tecavüzcüdür. Önce bunları susturmak gerekli. Tecavüzün bahanesi olmaz. Gencecik bir kız, ailesine sığınmaktan korkup, yasalara güvenmeyip ölmeyi seçiyorsa; bunun nedeni o bahanecilerdir. Önce bu pislikleri temizlemek gerekir toplumdan.

1|0
    0|0
    • Bugün bir haber sitesinde biri yorum yazmış, "Kız kuyruk sallamasa bunlar olmazdı"! Böyleleri o tecavüzcülerle aynı özelliğe sahip, Ceza almalılar.

• @Panda_bey bencede haklısın

• Demin oğretmeni sucsuz bulan vardi kanitlanmadi deyip. Bos beyinler kıza suç bulamadilar ya ne diyeceklerini sasirdilar.

2|0
    0|0
  • Artık dışarıya çıktığım da tüm erkeklere şüpheyle bakıyorum. Yanı yazıklar olsun okul ikinci yuvamız derlerdi küçükken öğretmenler ikinci anne baba. Bu nedir ya ya şeref yoksunu insanlar heryerde artık diyecek hiçbir şey bulamıyorum

1|0
    0|0
  • Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır” diyen Mustafa Kemal' in Kemikleri sızladı😥😥

1|1
    0|0
  • Cezalarr caydırıcı olmalı,, keskin ve netttt

0|0
    0|0
  • Okulda sevilen bir hoca bunu yapacak kadar sıyırmaz
    Hocasından ilgi göremedigi için intihar ettigini düşünüyorum
    Kanıtı olmayan üçüncü agızdan çıkan şeylere inanmam

0|0
    0|0
    • sus kızım bak sen de kızsın ayrıca adam itiraf da etmiş neyin kafasındasın sen

• canım ben hukuk okuyorum o yüzden hukuken yapılması gerekeni de biliyorum merak etme

• Boşuna okuyorsun canım

• Hakkında hayırlısı

1|0
    0|0
  • idam geri gelmeli

2|0
    0|0
Yükleniyor...