#CanseliçinSusmaaa !!! #İntihar #Degil #Cinayettt Yeter artık bu ne ilk nede korkarım son olacak 😥Neden ülkem bu halde?

#CanseliçinSusmaaa !!! #İntihar #Degil #Cinayettt Yeter artık bu ne ilk nede korkarım son olacak 😥Neden ülkem bu halde?

1|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sözleri hangi feminist sayfasından topluyorsunuz Allah aşkına. Amaç gerçekten ses çıkarmaksa ses çıkarmak bakanlıklar bok atmakla mı olur zannediyorsunuz? Siz önleminizi bu şekilde mi alıyorsunuz? Sesimizi ne kadar çıkartırsak çıkartalım insanın vicdanı olmayınca bu sapık düşüncelerinden asla vazgeçmez ve bu olaylar tekrar tekrar yaşanır. Gelsin idam teker teker yok edilsinler bak bakalım bir daha olay oluyor mu? Bu şekilde eylem yaparak o sapık kişilerin düşüncesini değiştiremezsiniz sadece trafiği kapatırsınız.

1|0
    0|0
    • Şeriat gelmeli artık 😥😥

• Hiçbir insanın öldürülmesini kolay kolay istemem ama tecavüz suçunu işleyenlerin öldürülmesini istiyor olmam benim tecavüz olaylarından ne kadar rahatsız olduğumu ve ne kadar üzüntü duyduğumu gösterir. Ayrıca ben mantığımla da hareket ettiğim için bu tür eylemlerin hiçbir faydası olmayacağını dile getirdim. Bu zamana kadar yapılan eylemlerin kaçının faydası oldu? Özgecan için de yürüyüş yapıldı ama ondan sonra tecavüz olayları yaşanmadı mı sanıyorsunuz? Belki bu şekilde hafifletilebilir ama bu gibi meselelere köklü çözüm getirmek istiyorsak icraat yapmamız gerekir. Sesimizi çıkaralım, tepkimizi koyalım ama emin ol ki bu o sapık zihniyetlilerin bir kulağından girer ötekinden çıkar.

• Haklısın iş Devlette bitiyor Rabbim ıslah etsin 😥

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 ay telefonda flört etmişler. Belli ki telefonla tecavüz etmiş önce. Engellerim diye mi tehdit etti naaptı aceba?

0|0
    0|0
  • Kıyamet kopacak az kaldı beybisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • yalnız bunu gizli paylaşma sebebini anlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...