Üşenmeden okuyun ve cevaplayın lütfen ASOSYALİM?

ailem çok sıkı ve hiç birşey yapmama izin vermiyorlar dışarı çıkamıyorum telefonu sadece yarın saat kullanabilirim erkeklerle hiç bir zaman konuşmamalıyım ve ben bundan sıkıldım bende diğerleri gibi dışarı çıkıp gezmek azda olsa özgür olmak istiyorum ama dışarı çıksam bile 1 saat durabiliyorum ve arkadaşlarım beni sürekli dışarı çağırdıklarında bir bahane bulmak zorunda kalıyorum üvey babam her şeye karışıyor ve o ne derse yapmak zorundayım ne yapmalıyım? tam 18 yaşıma girdiğimde evden kaçmayı bile düşündüm yüklü bir miktarda param var nafakalardan falan ama yine dönüp dolaşacağım yer annemin yanı babamla görüşmüyoruz onlar yüzünden asosyal oldum sizce ne yapmalıyım artık bunaldım.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tehlikelerden korumak istiyorlar seni ama tabi çok sıkmışlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kurslara git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende asosyal olmak istiyorum bakalım

0|0
    0|0
  • Internettemi yok

0|0
    0|0
    • yok o var canım sanal hayatı yaşıyorum onlar işte oldukları için pek göremiyorlar telefonla oynadığımı eve gelince her şeye karışıyorlar hayatım sanaldan ibaret herşeyi burdan öğreniyorum okul dışında bir yere gitmiyorum

• Uzuldum buna. 18ine girdikten sonra bir yol cizebilirsin. Evlenirsin belkide

• ne desem bilemedim, kaç git desem nereye gideceksin :/ zor bir durum Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Üvey babanla bu konuyu hiç konuştunuz mu?

0|0
    0|0
    • sorunda orda zaten hissettiklerimi söyleyemiyorum duygusal biriyim başkalarının yanında ağlayamıyorum bu yüzden hissettiklerimi içimde tutuyorum kısacası korkuyorum

Yükleniyor...