gençler sohbet amaçlı değilde bir fikir almak için bir konuda yardımcı olmam için derdinizi anlatıp çözüm bulmak için vs vs gereksiz değilde cidden konuşmaya ihtiyacınız olduğunda mesaj atabilirsiniz size yardımcı olmaya çalışırım olur mu?

Güncellemeler:
çünkü hayatım çok kötü ama bn yinede bilinçliyim ve kimseyle konuşup anlatmam. o yüzden başkalarına yardımcı olmak istiyorum.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Olur tabi ne kadar faydalı olursan o kadar iyi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• arkdaşımın işyerinde problemler var.4 ay önce girdiği işyerinde haklarını kullanmasına müsade etmedikleri gibi sesini dahi çıkartmasın isteniyor. ilk girdiğinde 4-4.5 aylık deneme sürecinde olduğunu bu sürecin olumlu olup olmayacagını kendinin belirleyeceğini söylediler ( çalıştığı sektör bu deneme sürecini zorunlu kılıyor. burada sorun yok yani ). aradan 2 ay geçtikten sonra müdürü karşısına alıp hatalarını söylüyor. düzeltmezse işten ayrılmak zorunda kalacağını belirtiyor. işin garip tarafı bu sadece müdürün görüşü.. mesai arkadaşları tam tersini söylüyor. mesela motivasyonsuzsun diyor ki müdür günde 2 dk görmüyor bile. yani alakası yok. müdürün etkisi önemli elbette çünkü düşüncelerini daha üst birimlere aktarıyor ve olumsuz bir algı oluşturuyor. o görüşmeden 2 ay geçti ve günümüzdeyiz. geçen hafta cuma görüştüler aynı şeyleri tekrar etti. deneme sürecini geçtim mi diye sorunca bizde öyle birşey yok her an atılabilirsin diyor ( yasal olarak hakkıı yok buna ) arkadaşımın psikolojisi alt üst oldu kendini işine adayan işini severek yapan arkadaşım artık yılmış durumda. kendisi için o mesleğin doğrulugunu dahi sorguluyor. ne önerirsiniz

0|0
    0|0
  • Sen anlat.

1|0
    0|0
  • Bana mesaj atabilir misin?

0|0
    0|0
  • Neden sen evliya mısın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2