Size sorum var kapalılarda tecavüze uğruyor mu?

Bu ülkede kapalılar da tecavüze uğruyor mu? Yoksa haberi yapılmadığı için mi habermiz yok

Güncellemeler:
Sorma sebebim şundan kapalı olursan tecavüz olmaz Müslüman olursan kapalı olursan tecavüz olmaz diye dolaşan insanlar var sacını kapat kimse sana dokumaz diyen insanlar var ondan soruyu sordum. Böyle söyleyen insanlar gerçekten haklı mı onu merak etim
Bu soruyu görmekte üzücü olsa da belki tartışarak sadece saçı acık olanlar değil açık olmayanlarında tecavüze uğradığını öğrensinler diye niye kapalılar hep ne der sende kapan senin de başına böyle tecavüz olayları gelmesin derler. Bu laflardan sıkıldım...

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Öyle abazalar varki yüzüne bile bakma gereği duymuyrlar çirkin güzel kapalı açık farktmyr sadece egolarını tatmin etmk için tecavüz edenler laf atanlar varkn bnce buda soru mu öyle bir çağdayız ki 500 yıllk Mumya bile tecavüze uğruyor onu yapan tesettürlü açık ayırt etmez 😇N😇A😇Z😇

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin tamamen hukukla ilgili cezai yaptırımlar ağırlaştırılmalı bazı yüz kızartıcı toplum ahlakını bozan suçlara idam getirilmeli burdaki amaç caydırıcılık toplumda biraz bilgilendirilmeli bu işin hukuk sistemi ve egitimle bir alakası var yoksa kapalı ile açıkla değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• "Müslüman olsan, kapalı olsan, mini etek giymesen, dekolte vermesen tacavüze uğramazsın"diyen zihniyet zaten tecavüz edenle aynı zihniyettedir.
    Bosna Hersek'te savaş zamanı 4000 kadın tecavüze uğradı,(resmi rakam değil, yaklaşık olarak) Irak'taki kadınlar, Suriye'deki kadınlar,
    Rohingyalı müslüman kadınlar toplu tecavüze uğradı, yani kısacası başörtülü değil %90'ı çarşaflı kadınlar, bunlar açık mıydı?+Hayır…

Kalpleri kötü olduktan sonra, merhametleri olmadıktan sonra açık olması, aynı o tecavüz edenlerin düşüncelerine sahip olanların arkasına saklandıkları zırvalamadan başka bir şey değil. Herşeyden önce Allah'tan korkmayan insanlar bunlar.

0|1
    0|0
  • Fatma nur Çelik yaz Google a görursun. Alakası bile yok. Öldürülen nice kapalı kadınlar da var bu ülkede önemli olan zihniyet. Zihniyet bozuksa dış görünüş farletmiyor.

0|2
    0|0
    • Teşekkür ederim bilgilendirme için ben bilmiyordum.

• Ya öyle düşünen insanlar sığ görüşlü. Ben kışın şapka takıyorum saclarım görunmuyo üstümde de mont pantolon yürüyorum bazı semtlerde yürüyünce bakan bakıyor. Laf atan bile olmuştu. Kapalı olup tacize uğrayanlar da var. Gazetelerin üçüncü sayfalarına baktığında kolaylıkla öldürülen nice kapalı kadın görebilirsin. Bunun giyimle alakası yok. Nice ahlaklı erkek var ki acık giyimli kadın görunce basını Çeviren. Yapılan bir Hatay'ı giyimle ört bas edemez kimse. Ve son olarak Necip Fazıl demiş ki "Yusuf bastan asagı iffet olduktan sonra Züleyha bastan afet olsa ne yazar"

• haklısın...

• Evet

0|0
    0|0
  • Evet uğruyor

0|1
    0|0
  • O kulvarda bir tecavüz haberine rastlamadım bunun yaşı kıyafeti mesleği diye sınıflara mı ayırıcaz ne hâle geldik birde soruyu beğenme butonu olsaydı birde iyi olurdu

0|0
    0|0
  • acıklar mahruz kalmasın tek bide kapalılar da mı olsun diyorsun ne biçim soru bu . s

0|0
    0|0
  • Onlar tecavüz ediyoo

0|0
    0|0
  • Duymadım ama oluyordur. o tarz insanların aileleri genelde böyle bir konuyu örtbas eder. haberlere falan çıkacağını sanmam şahsen

0|0
    0|0
  • Böyle bir soruyu görmek bile üzücü.

0|0
    0|0
  • Ugruyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...