Ailemi sevmiyorum?

Ben bipolar hastasiyim ve toplmda ailede okulda iste her konuda sorunlar yasadim surekli ve insanlar bunu anlamadi onceleri sakliyodum gelecegim adina bikac yildir saklama geregi duymuyorum ve cevremde herkes benim yasadiklarimi biliyor. ustelik carpisik iliskiler de yasadim bu donemde kimseyi takmadan her seyi yaptim tabi bu da uygunsuz karsilandi insanlar tarafindan. kmse benmle konusmuyo hatta alay konusu oldum evlenmeyi cok istiyorum ama evlenemiycem diye korkuyorum ailem ustelik artik yoruldu destek vermiyolar yanimda olmak soyle dursun bana zarar veriyolar tabi benim de hatalarim oldu ve kimseyi sevmiyorum artik. zaman zaman dusunurdum sevgilim olse usulur muyum ya da ailem olsun uzulur muyum diye ama uzulmuyorum dedemi kaybettim ona bule uzulmedim uzulmus gibi davrandim hic bisey etkilemiyo beni. bir sure once ilaclarimi biraktim daha da kotu oldum surekli ataklar geciriyorum ve ailem dahi kimse yanimda degil kimseye anlatamiyorum derdimi surekli disari cikma istegi oluyodu eskiden yalniz basina. kucuk yerde yasadigim icin yanlis algilaniyodu cunku ben kiz halimde gece ucte disari cikiyodum canim surekli sikiliyodu babam sorumsuz birisi birlikte cikalim derdim cikmazdi annem sagolsun bazen cikardi ama bazen takmazdim kendm cikardim tabi etraftan tepkiler hos degil kimse anlamiyo nefret ediyorum bunlardan da herkesten de. yalniz basima bir yerde yasamak istiyorum birakmiyolar ofke nobetleri geciriyorum surekli su siralar kendilerine algilayip bir de dovuyolar agzimi bagliyip biktim artik olmek istiyorum

0|0
14

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...