Ailemi sevmiyorum?

Ben bipolar hastasiyim ve toplmda ailede okulda iste her konuda sorunlar yasadim surekli ve insanlar bunu anlamadi onceleri sakliyodum gelecegim adina bikac yildir saklama geregi duymuyorum ve cevremde herkes benim yasadiklarimi biliyor. ustelik carpisik iliskiler de yasadim bu donemde kimseyi takmadan her seyi yaptim tabi bu da uygunsuz karsilandi insanlar tarafindan. kmse benmle konusmuyo hatta alay konusu oldum evlenmeyi cok istiyorum ama evlenemiycem diye korkuyorum ailem ustelik artik yoruldu destek vermiyolar yanimda olmak soyle dursun bana zarar veriyolar tabi benim de hatalarim oldu ve kimseyi sevmiyorum artik. zaman zaman dusunurdum sevgilim olse usulur muyum ya da ailem olsun uzulur muyum diye ama uzulmuyorum dedemi kaybettim ona bule uzulmedim uzulmus gibi davrandim hic bisey etkilemiyo beni. bir sure once ilaclarimi biraktim daha da kotu oldum surekli ataklar geciriyorum ve ailem dahi kimse yanimda degil kimseye anlatamiyorum derdimi surekli disari cikma istegi oluyodu eskiden yalniz basina. kucuk yerde yasadigim icin yanlis algilaniyodu cunku ben kiz halimde gece ucte disari cikiyodum canim surekli sikiliyodu babam sorumsuz birisi birlikte cikalim derdim cikmazdi annem sagolsun bazen cikardi ama bazen takmazdim kendm cikardim tabi etraftan tepkiler hos degil kimse anlamiyo nefret ediyorum bunlardan da herkesten de. yalniz basima bir yerde yasamak istiyorum birakmiyolar ofke nobetleri geciriyorum surekli su siralar kendilerine algilayip bir de dovuyolar agzimi bagliyip biktim artik olmek istiyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• evlenicek birisi bulursun. ailenin yanından ayrılırsın kendine bir hayat kurabilirsin ama insanlardan nefret etmek niye. insanlardan nefret etmek sadece kendine zarar verir onlara değil.

0|0
    0|0
    • Evlnicek birisini bulamam etrafta kotu biliniyorum davranislarim yuzunden bu daha cok uzuyo beni

• Nasilsa kmse beni hasta halimle evlenmez diye dusunmenin verdigi rahatlikla birazcik da umursamamayla biriyle gorusurken digeriyle de gorustum ve duyuldu hatta konusma ihtiyacim vardi surekli anlatma kiz erkek onume gelenle konustum cevremde. ve konustklarim da umit almis yuz yuze hic gorusmedigim. insanlar amacm umit vermek dgldi kimseye. yazana yazmisim kimse anlamiyo beni

• anlıyorum. adın o.. pu ya bile çıktı diyorsun ama aslında öyle değilim. ben insanlarka konuşmak istedim. onlar umutlandılar diyorsun anlıyorum. hissettiklerinide anlıyorum ama ne diyebilirim ki

En İyi Kız Görüşü

• Hepimizin zor zamanları oldu sakın pes etme Alak (c. c.) büyüktür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorunun baya sıkıntılı psikolojik destek alman gerekli Aileni sevmeye bilirsin ama onlar senin daha iyi olabileceğini düşündüklerinden dolayı böyle davranıyorlar

0|0
    0|0
    • benim yanimda dgller evde tikili kaldigimda umurlarinda değil drumun hic bir dedigini yapmiyolar bana yardimci olmuyolar

• benim mesela yurumem sart surekli degisik seyler yapmam sart ama bunlar beni anlamiyo arkadasm da yok yalniz da izin vermiyolar artik daha kotu oluyorum

• Sabahları yürüyüşlere çık akşam izin verilmiyorsa mesela akşamları da evde birşeyler yapmaya çalış örneğin kibrit çöpünden ev gibi belki böyle yaparsan hem ailen açısından hen senin açından biraz daha güzel olabilir

• Mağara.

0|0
    0|0
  • gel benimle ol :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...