Tek başına bir kız yurt dışına tatile gider mi?

uzak doğuya fazla cesurca değil mi ve bir bayan için güvenli mi?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Başıboş kızlar gider ama başında babası abisi olan terbiyeli kızlar yalnızca ailesiyle ya da eşiyle tatile gider

0|1
    0|0
    • Ne alaka? Tek başına seyahate giden kadınlar terbiyesiz mi? Seyahatin terbiyeyle ne ilgisi var?

Kızlar Ne Diyor 6

• Gidebilir. Bir kadın kendisi için neyin güvenli olup olmadığına da kendisi karar verebilir. Neden fazla cesurca olsun? Amazon ormanlarına gitmiyor. Uçağına binecek, oteline gidecek, elinde haritası gezmesini yapacak, alışverişini yapacak, gelecek. Çok zor ve cesaret isteyen bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Gitmemeli.

0|1
    0|0
  • şahsen türkiye de yaşamak da bir cesaret işi. almanya veya norveç e tek başına gitmek inan daha güvenli.

0|1
    0|0
    • avrupayı anlarım da tayland garip geldi

• haklısın.. tşkler

• rica ederim

• Neden güvenli olmasın.. Burada uzak bir şehirde tek başına yaşamaktan ne farkı var?
    Ki emin o uzak doğu Türkiyeden daha güvenli. Buradaki suç oranının milyonda biri yok oralarda.. Ki erasmusla o kadar avrupaya giden kzı öğrenci varken uzak doğuya gitmesin nesi tehlikeli ki? Bende Japonyaya gitmeyi düşünüyorum mesela..

0|0
    0|0
  • gider niye gitmesin?

0|0
    0|0
  • ben gittim bir şey olmadı

0|0
    0|0
    • turla mı gittin

• sonuçta orada ablan var bir kız arkadaş tek başına gidiyor şaşırdım

• ne olacak ki kalacağı yer güvenli olsun yeter

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimse uzak doğuya tatile gittiğini söylemeden bu algıya varıp olayı kendince oraya konvörtlemek ciddi hayal gücü ve şizofreni gerektiriyor helal olsun.

0|0
    0|0
    • bır kız arkadaş gidecek rezarvasyonu yaptırmış tek başına

• Gidebilir ama dusundurucu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...