Evlilik hazırlığında eşya seçerken kavga etmemek mümkün mü?

Yuvayı gerçekten dişi kuş mu yapmalı? bizim hiç mi fikrimiz olamaz? koltuk L olsa mesela, diyemeyecek miyiz? hadi bakalım?

• eşyalara birlikte karar vermeli
    53% (50)58% (22)55% (72)Oy Ver
  • hatun kişiye bırak, sen ne anlarsın
    47% (44)42% (16)45% (60)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence her iki tarafında ortak kararı olmalı. Sonuçta benden çıkım biz oluyorsunuz. Bir bayanın ne kadar hakkı ise bir erkeğinde o derece hakkı vardır eşya seçmede. Ortak nokta bulunmalı. Ama eşya seçimini sadece çiftler yapmalı. Aileler karışmamalı.

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde sadece direk bana hitap edecek bir kaç şeye karışırım, ısrar ederim hatta.
    Gerisini ona bırakırım. Çok absürd bişey yapmıyorsa sesim çıkmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ben birlikte yuva kuracağım eşimle ortak karar vermeyeceksem eşya seçiminde, ne isterim o evi de o eşyaları da... birlikte karar vermeyeceksek bana herşey anlamsız gelir.

0|1
    0|0
  • Birincisi doğru ama ikincisi mantıklı :D

0|2
    0|0
  • Onun fikrini alırım , bana çok tersse kendi istediğim olsun diye rica ederdim , oda kabul eder herhalde :)

0|0
    0|0
  • Yuvayı dişi kuş yapar sen ne anlarsın bırak hatunn seçsin hem L koltuk kullanışlı değil temizliği yapacak olan eşin bırak istediği gibi seçsin basit şeyler yüzünden kavga etmeyin

0|0
    0|0
  • Sonuçta beraber yaşayacaksınız o evde senin görüşüne altı üstü bir koltukta fikir sormayan bir kadınla her gün aynı yastığa baş koymak ister mi insam? Bencildir o kadın.

0|0
    0|0
  • değil tabiki :D

0|0
    0|0
  • Aman ne etcez😬

0|0
    0|0
  • bence kadına bırakılmalı seçim misafir ağırlayacak ta temizliği yapacak da o çünkü

0|0
    0|0
  • Birlikte karar verilmeli

0|0
    0|0
  • O evde iki kişi yaşayacak ortak karar verilmeli.

0|0
    0|0
  • erkekler anlamazki dekordan. kadınlar daha beceriklidir zevklidir.

0|0
    0|0
  • Birlikte karar verilmeli.

0|0
    0|0
  • Kaynana ları hiç sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıza bırak ne yaparsa yapsın yoksa kavgalar oluyor.

0|0
    0|0
  • Hatunum ne derse o bir iki seye karisirim sadece

0|0
    0|0
  • Türkiyeden evlenmesen mümkün buranın kızları genellikle kaba ve geçimsiz olur.

0|0
    0|0
  • Dersin niyr diyemezsin evine kendinden biseyler katacaksin. bastan ipleri eline vermeyeceksin. tabi fiktigini soyledigin zaman nisanida atabilir kiz tarfi:) evleniyorsan allah sabir versin

0|0
    0|0
  • Ben ikinciyi sectim ama sana soran olirsa cvp ver geç 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...