Kadınlar neden susar, kadınlar sahiplenen erkekte güven bulur mu?

Kadın arkadaş olsun dost olsun sahiplenen erkek mi ister yoksa gerisi sizde arkadaşlar buyrun...

Güncellemeler:
bayan arkadaşlar

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkekte koruma duygusu olmali ama zarar vermeme duygusu da olmaliyim
    Sahiplenebilir evet ama arabasini telefonunu yani esyasini sahiplenir gibi değil kadinlarin duygularini isteğini de göz önüne almali
    Güvenmek için sadece sahiplenmesi yetmez pekcok sey bir arada olmali ki guvenebilelim

0|1
    0|0
    • sevmesinide ruhunu okşamasınıda
      bakmasınıda bakışını üstünden çekip seni onsuz bırakmasınıda bilmeli ki
      güneş gibi yeniden bakışları üstüne doğsun

• Yüreği iyi olsun yüreği iyiyse zaten hata yapmamaya calisir insandır hata yapar ama toplama sini da bilir yüreği güzel insan

• yanlış yapmasında hata düzeltilir
      yanlış blinçli hatra bilinçsiz yapılır nhayetinde

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Her kadın sahiplenen erkek ister yanında olmasını ilgilenmesini korumasını ister ve bu davranışları gösteren erkeklerin yanında kendini güvende hisseder

0|1
    0|0
  • kesınlıkle sahıplenen... sevgının hasına sahıpse, sahıplenır ve kadının dogasında sahıplenilme ıstegı vardır zaten.:) sever bunu.

0|0
    0|0
  • Kimi zaman gururdan susar kimi zaman sineye çektiği için.. Kimi zaman uğraşmaya değer görmez kimi zaman sonra acısını çıkarıtırım diye susar. Bir kadın iç güdüsel olarak sahiplenilmek, korunmak ister. Güven oluşmasında da etkenlerden biri diyebiliriz bu duruma.

0|0
    0|0
  • Sahiplenmek guzel bisey ama malesef bazilari bunu baski kisitlama asiri dozda kiskanclik ile karistiriyo

0|0
    0|0
    • evet bu tek taraflı değil iki tarftada var genelde aşırı kıskançlık
      boğuyor genelde

• hani konuna yazdım ama öyle sormurtarak diil anlamında dedim.. zaten yazmakta istemiodum istemeden yazdım yine kusura bakma. konu senin. yorumlar siliniosa istemiosan silebilirsin. ben silmekten anlamıom yorum varsa öyle bir özellik. @adam-gibi-adam

• @Pembişşşcikk ya neyse önemli değil

• kadınlar sevdiceğinin yanında susar yanlış bir hareket yapmıyım diye erkek azarsa ister :D adfasdfasd

0|0
    0|0
  • Sahiplenen ama bokunu da çıkarmayacak

0|1
    0|0
  • Adam olan sahiplenir zaten

0|0
    0|0
  • Ben erkeğimin yanında konuşmam

0|0
    0|0
    • vay sen büyük laf ettin de