Artık dayanamıyorum çıldıracağım?

Ablama dayanamıyorum. Üstüme çok geliyor, çok yoruyor. Hep kavgalıyız birbirimizle konuşmuyoruz. Bana sabah bana kartın sana lazım deyince cevap vermek istemedim. Genelde o da kavgalı olduğumuzda cevap vermeyerek beni deli eder ama ben cevap vermeyince kudurdu. 5-6 kez sordu sonra da ben de o Zaman kartını cüzdanından alırım dedi odama doğru yürüyordu ben de yumruk atacak gibi yaptım çünkü artık sinir oluyorum konuşmasam da gelip beni buluyor kavgasıyla bu sabah olduğu gibi. O da beni dövmeye saldırdı ben odama kaçtım bu sefer kapıya yüklendi ağırlığı ile sonra ben kapattım kilitledim. Çekti gitti sonra. Annem bu durumda bile yaptığımın yanlış olduğunu söyleyecek ben ise cevap vermek istedim yüzünü gördüğümde dövesim geliyor. Katil olacam kızın yüzünden. şimdi kapım zor kapanıyor buna da ayrı üzülüyorum. Bu huyumdan da rahatsızım. Bir şey böyle bozulduğunda sinir oluyorum. Bu kadar basit şeyler mesela kapının bu kavgadan dolayı zor kapandığını ve gıcıdadığını. Ne olur bana yardım edin!!! ? ben cevap vermek zorundaymıydım ona ve Nasıl az öfkeli olurum? sinirim hala geçmiyor

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benimde ablam beni kıskanıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ablan slak resmen ben bile sinir oldum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ablan o senin bu ne mantıksız bir inatlaşma

0|0
    0|0
    • abla dediysek 1-2 yaş büyük. kavgalıyız biz konuşmuyoruz hiç bir zaman anlaşamıyoruz. Konuşmak istemiyorum neden hala benim şeylerimi alma derdinde?

• o böyle istiyor. Kardeş olmak istemiyormuş

• Bu saygısızlık yapabileceğin anlamına gelmez

• ablana de yaradan bu kapinin hesabini sormicak mi reis neden boyle yapiyorsun de

0|0
    0|0
  • Kardesler arasinda olur boyle seyler. Ama bazen kendindede kabahati aramalisin

0|0
    0|0
    • benim yanlışım ne ki? o hiç bir zaman cevap vermez sorduklarıma. Ben cevap vermedim diye kartımı alma Hakkı mı var

• Haklisin. Ayni sekilde karsilik vermissin.. ama... soyle dusun. Mesela annen ya da baban seni azarladi diye seninde onlari azarlama hakkin var mi? Var. Ama dogrumu.. değil tabikide. Sonucta senden buyuk. Vermek istemedigini soylersin. Saygisizlik etmezsin. Senin yerinde ben olsam yapacagim sey. Tekme tokat doverdim. bir daha yanimdan gecemezdi. Ama sen benim dedigimi yap. Yaptiklarimi yapma :)

• Piskolaga gidin derim

0|0
    0|0
  • ablana saygı göster bursalı

0|0
    0|0
  • ablan abaza olmuş acılen erkek tedavısıne ıhtıyacı var ondan sonra mum gıbı olur

0|0
    0|0
  • Yaşlarınız kaç sizin onu da yaz bence yardım edelim

0|0
    0|0
  • Senin rahatlamaya uhtiyacin var bebgim

0|0
    0|0
  • ablanı gönder ona bir bakım yapayımben..

0|0
    0|0
  • Biz abimle evde street fighter yapıyorduk. Şimdi iyi ablaşıyoruz zamanla geçer

0|0
    0|0
    • geçmez yaşlarımız büyük

• ya benim sinirim geçmiyor kendiliğinden. Evde değil şimdi tekme Tokat dövesim var kapımı da bozduğu için iyice çıldırıyorum. Kapı her zorlandığında onu dövesim gelecek :(

• Abla dövülmez :) hep evdesn dimi çık biraz dolaş hav al :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizde Böyleyiz yapcak bişey yok 1 ay sonra evleniyorum zaten o zamana kadar da idare edicem napıyım 😕

0|0
    0|0
    • gerçekten çok zor bir şey :( ben anlaşalım diye çok uğraştım ama o çok zor birisi... Çok şımarıyor devam ediyor eski huyuna o yüzden olmuyor. Bugün güne güzel başlayım dedim içine sıçtı

• Tek tavsiyem kendine hakim ol

0|0
    0|0
    • olamıyorum Canım çok denedim. Çok sinirliyim

• Uzuldum 😑

• ne yapacam bu sinirle :( hala geçmiyor. Kapımı zor kapanıyor artık her kapattığımda sinir olurum aklıma o gelir deliririm

• özlersin ilerde

0|0
    0|0
  • Ablanla kqvfa ettiginizde annen veya baban genelde kimden olur ve kime patlar? Yani asiri sekilde aile sorunlarina yol aciyormu canim

0|0
    0|0
Yükleniyor...