Canselin tecavüze uğradığına inanıyor musunuz?

Her tecavüz olayında adama ana avrat sövüyoruz ama işin aslını biliyormuusnuz?
Belirtilen kız ve öğretmen arasında bir beraberliğin olduğunu aslında rızayla yaşandığını ve bu beraberlik ortaya çıktığında kızın korkusundan intahar ettiği?
Bizzat sınıf arkadaşlarının yorumu bunlar...
Yine kadıköydeki olayda video da hiçbir zorlama gördünüz mü ?
Hiçbir zorlama yok bu enteresan değil mi bu olayların mağduru olarak şunu söyleyebilirim yerlerde sürüklendim direndim ağzım burnum kan içinde kaldı bayılma ayılma numarası yaptım kurtulmak için dayakta yedim vucuduma darpta aldım ama tecavüz yaşanmadı hep ortlaığı karıştırma ve türkiyeyi karalama kampanyaları bunlar. Burda öğretmenin tek suçu etik olmayan bir davranış olarak öğrencisiyle beraber olmak tecavüz etmek değil.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Valla buda yeni moda sanırım birlikte ol pişman ol oo tecavüz ugradim
    Not:bütün olaylar için geçerli değildir gecen senede bir iftira aydınlandı

0|0
    0|0
    • sanırım öyle gerçekten kadıköydeki olayda da adam pisi pisine gitti bence çünkü gayet rahat şek, ilde konuşmuş kız benimde başıma geldi ama direndim ve yerlerde srüklendim yüzümü gözümü patlattılar yinede vazgeçmedim yalan o yüzden inanmıyorum

• Bilemem kimsenin gunahini almiyim ama daha once gördüm iftirayi

En İyi Kız Görüşü

• Tecavüz olup olmadığı adli tıpta anlaşılır ve ortaya çıkar korkusu ile kimse intihar etmez. Benimde birlikteligim oldu öğretmenim ile değil yanlış anlaşılmasın da çocuk beni tehdit etti falan ama ben asla intihar etmeye kalkmadim. Saçma bahane olmuş. :) kimsenin günahını almasinlar bence gercekler elbet ortaya çıkar :)

0|0
    0|0
    • Evet adli tıp bekleniyor ve adam Şu an tutuklu yani suçu ispatlanmadı henüz. Bence de adamın günahı alınıyor ha tabi üzücü olay ama adamında ailesi bilmem neyi var ayıp

• Adamda da suç var tatlım, kız 18 yasında. Kendisi 40-45 yasında. Kusura bakma ama adamın tipini de gördüm ilk birlikteliğimi evli çocuklu yasli biri ile yaşamazdım. Ailesi var ise yapmayacaktı boyle bir şeyi. :)

• Tamam canım açıklamada söyledim adamın suçu da büyük bir kez öğrencisiyle beraber olması etik değil o konuda evet ama kız 18 yaşında ve sevgililer.

Erkekler Ne Diyor 10

• cheail arkadaşım desem sana ayıp olur mu her insanın kişiliği direnci farklıdır. kızın birine bıçak göster korkusundan bişey yapamaz, kimise de silah göster bana mısın demez. önce bunları bir öğrenin. tecevüz değil diyorsun hadi diyelim öyle, yav bir öğretmenin 16-17 yaşında çocukla ne iş olur? 16-23 yaş arasında ki kızlar çabuk etkilenir o yüzden geneli bu ilişkilerden memnun olur. :s

1|0
    0|0
    • Son cümleni zATen açıklamada yazdım niye savunma yapıyosn ki aksini idda etmedim bende diyorum yanlış diye

• Ben fikri tartışıyorum sen beni geri-zekalısın net uzaklaş burdan

• olm buna fikir denmez ki saçmamalak denir. kimin gerikzekalı olacağına karar verebilecek bir zeka sende yok ki. zten senin de hangi zihniyetten olduğun belli yobaz

• Birincisi kız küçük ve korktuğu için hiç bir müdahale yapamamış olabilirmi olabilir. İkincisi kadıköydeki apartman tecavüzü bu olayı şahsen gerçekleştiren şahıs benim öz dayımın oğlu ve olayın medyaya yansıdığı gibi olduğunu beyan etti ve kızın içkili halinden faydalandı. Başkada istermisin

0|0
    0|0
    • Senin dayının oğlunu tanıyorum canım :) Cengiz aslan esenlerde oturuyordu eskiden iki kez evlilik yaptı boşandı ikisinden de

• Boşver nerden tandığımı. Ama o kişi öyle sapık biri değildi

• Oha olaylar olaylar

• bunların tam tersini iddaa eden öğrenciler var. adli tıpta kızın üzerinde darp izleri bulunmuş ve zorlama olduğu kesin. idareye şikayet ettiğinde olayın üzerini ört pas etmeye kalkmışlar ve öğrencilere tembih etmişler velilere anlatmayın diye bunları da söyleyen çocuklar var. ülkenin karalanacak neyi kalmış bu ilk mi sanki özgecan olayı ve kütahyada kendi öz kız kardeşine hallenip kızın intihar etmesi gibi biçok daha örnek var kabul et ki bu ülkede bunlar aşırı derecede fazla

0|0
    0|0
    • Bütün ülkelerde var bu

• sen kendi içinde ne yaşıyorsun bu kadar utanmasan yaşanan onca olayın savunucusu olacaksın :) bekleyelim görelim

• Savunucu değilim kötü bir olay ama adamı harcıyorlar

• Doğru veya yanlış ben bu tür olayların ülkemize mal edilmesine kızıyorum. Bütün pislikler sadece burada ülke sınırları dışında herşey düzgün sanki.

0|0
    0|0
    • Heh işte benimde değinmek istediğim konu bu yok afrikanın bilmem cinsel açlığı bunlar nedir arkdaaş amerikada rahatça dolaşamazsın ble sürekli laf atıyorlar ama burası öyle değil.

• Ülkeyi beğenirler veya beğenmezler o ayrı konu. Sadece yaşanan olayların karşısında bize, ülkemize veya sadece ülkemiz erkeklerini zan altında bırakmaları hoş değil.

Gönül isterki bunlar hiçbir yerde yaşamasın ama böyle şeyler oluyor diye genelleme yapıp diğerlerini zan altında bırakmak hoş değil.

Farkında değiller ki yaptıkları genellemeye dolaylı yoldan kendileri de dahil oluyorlar

• Aynen öyle.

• Bu senin dediğin nasreddin hocanın hırsızın hiç mi suçu yok fıkrasına dönmüş. 18 yaş bir kız ile +40 yaşında bir insanın birlikteliği mi olur? Bunu savunan da yapan da bacım ç0cuğudur.

0|0
    0|0
    • Yanlız olayın o boyutunu tartışmıyoruz. Açıklamalarımda zaten bunun yanlış olduğunu yazdım değil mi? Tartıştığım konu şu 18 yaşında reşit bir kız öğretmeniyle birliktelik yaşıyor ve arkadaşları da bunu onaylıyor sevgili olduklarını söylüyor işin aslı kızın bu birliktelik ortaya çıktıığı için kendini asmasıymış.

• Ben öyle bir cümlemi kullandım lan ulan çok meraklıysan git kendini pazarla ama insanların üzerinden yorumda bulunma.

• Sen git kendi anneni pazarla

• görüntülere bakıp bunu söylemek doğru değil... Allah hiç kimsenin başına vermesin... yapanlar idam edilmeli bu kadar...

0|0
    0|0
    • Elbette idam edilmeli. Ama görüntüden önce o kadar sinirlendim ki fakat görüntüyü görünce bir dakika ya dedim kız öyle rahatki gayet ahpap gibi konuşuyo ve sakince evine ilerliyo

• Açıklamayı okumadın herhalde bende bu konuda mağdurum üstelik bende darp eddildim yüzümde hala dikiş izleri var ama o olayı yaşama korkusu ölüm korkusundan ağır gelmişti bu yüzden dayak yedim yerlerde sürüklendim ağzım burnum kan içinde kaldı yüzüme kezzap atılmasıyla tehtit edildim yani bunları gerçekten yaşayan biri olarak inanmıyorum bu olanlara

• sen bundan kurtuldun diye herkes bu direnci gösteremeyebilir... ayrıca geçmiş olsun sana:( üzüldüm

• Tv izlemiyorum nelerde oluyomuş asil ve yuce turkiyede :)

0|0
    0|0
  • bu son olayı duymadım?

0|0
    0|0
  • Guzel bir konu

0|0
    0|0
  • Vcansel kim video ne bundn fransz klmisim ya ne oluyo bole:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne kadar rahatsın bunları söylerken olay tecavüze ölüme gelmiş bu nasıl vicdansızca bir eleştiri özgecan için ne düşünüyorsun güzelim ya hayvan tecavüzcülerini nasl hafifleticeksin.. Gazeteciler ezbere konuşmuyor polis sorgulamadan araştırmadan içeri atmıyor bunları, tecavüz ve ölümü nasıl rahat ingirgedin hemcinsim olarak utandım bu yaptığından hem etrafta görmüyor musun seni rahatsız edenleri illa ölüm mü tecavüz mü yaşanmalı konu edilmesi için..

0|1
    0|0
    • Üzücü bir durum ölümle sonlanması. Ama kızı aklamak için bir adama tecavüzcü damgası vurmakta çok basitleşmiş doğrusu...

• Kaç yasında evli çocuklu adam ilişkiye girmiş ve gelecegin baharında o kız ölümüşse kmse hiçbirşey adamı temize çıkaramaz

• daha kendimi savunuyosun sen ya s@oran

• Ya kız öldü hala neden konuşuyosunuz ne bu merak size ne ortaya çıkması gereken bir şey varsa ileride çıkar zaten

0|0
    0|0
  • Bence gönüllü olmuştur

0|0
    0|0
    • arkadaşlarıda öyle söylüyor

• Kolay kolay gizli yazmam ama şimdi söylediklerimle tepki çekmek istemiyorum.
    Farklı bir bakış açısı olsada 17 yaşında bir ÇOCUKLA cinsel ilişkiye girmek başlı başına suçtur.

0|1
    0|0
    • 18 yaşında kız tamam adamı bundan ötürü suçlayın ama tecavüzcü damgası vurmakta nedir

• sen bu adamı neden bu kadar savunuyorsun? akraban mı? adam itirafını etmiş... sen hakim olsan adamı salacaksın bellii !!!

• hayır tanımıyorum. Sadece öğrenclerin yorumlarını okudum o kadar...

Yükleniyor...