Ülke yönetimine geçseniz yapacağınız ilk şey ne olurdu?

Ülkede ciddi bir makamda söz sahibi olsanız, hatta söz sahiplerinin en başında olsanız yapacağınız ilk şey ne olurdu?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Önce Adalet ve Hukuk sistemini Onararak başlardım, yakın zamanda kaybettiğimiz belkide hiç sahip olmadığımız düşünce ve fikir hürriyetini Ülkeye yeniden kazandırıdım. sonra tecavüz, çocuk istismarı, cinayet, terör ile alakalı ağır cezalar içeren (idam, müebbet habis, hadım etme olabilir.) yasayı hayata geçiririm. Orman ve çevre katliamına son verirdim. Ağır vergilere gelir eşitsizliğine hangi birini söyleyeyim herşeyi sil baştan düzenlemek gerekiyor. hiç bir şey düzgün işlemiyorki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Natodan çıkacağım, incirlik kapatılacak, pkk sorunu çözülecektir.
    Din kültürü ve ahlak bilgisi dersini kaldırıp çok sıkı bir Türkçe mealden Kuran eğitimi vereceğim.
    Tarım arazilerini en verimli şekilde kullanacağım senede 60 milyar dolar tarım ürünü ihraç edeceğim.
    Hayvancılık için doğu ve gdoğu anadoluyu özel teşvikler vereceğim.
    Halkbankasını ikiye bölüp birini enerji kredi ihtisas bankası diğerini de esnaf bankası yapacağım.
    Ziraat bankası için fiktif antrepolar kurup tarım kredileri konusunda uzman yapacağım.
    Denizcilikte Avrupada ilk üçe 10 senede gireceğim gemi inşada Avrupa birincisi olacağım.
    Tur operatör şirketlerine Avrupa ve Amerika pazarları için merger desteği verip çok ucuz kredi ve teşvik sunacağım.
    Bu liste uzar

2|0
    0|0
  • O kadar kolay olmuyor bu işler :)

1|0
    0|0
  • Yeni terziler açardım
    ' kızlık zarı dikilir ' diye iyi iş yapardı

1|0
    0|0
  • eğitim, eğitim, eğitim

1|0
    0|0
  • Skinny jeans'leri ve taytları yasaklar, giyenleri ağır suçlar sınıfında yargılardım. Her yer aynı tip kadınlarla doldu, yeter.
    Şahsıma muhalefet eden, benim hakkımda hakaret içerikli kelamlar yazan çizen kim varsa, tuttuğum gibi ipte sallandırırım. Yanımda olanlara çalışır, karşımda olanları yok ederim. Ah ak-saray'da yaşayacaktım ki, Türkiye'yi mum ederdim mum.

0|0
    0|0
  • İsyan

1|0
    0|0
  • Eğitim egitim egitim

1|0
    0|0
  • ne var ne yok çalardım ;))

1|1
    0|0
  • Egitim,

1|0
    0|0
  • Terör, vatan hainliği ve tecavüz suçlarına idam getirirdim

1|0
    0|0
  • Önce hainleri hallederim

1|0
    0|0
  • İstifa etmek

0|0
    0|0
  • şeriatı ama sadece gerçek şeriatı getirmek

0|0
    0|0
  • Seni evcil insanım yapardım

0|0
    0|0
  • bütün aydınları öldürürdüm hem cahiller sevinirdi hem de onların cahiller arasında çektiği ızdırap biterdi. (bakınız benim çektiklerim)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...