Millet Başka Sorunu Olan Var mı?

Tüm sorular aşk meşk ayrılık sek.. Ben insanlığın daha büyük sorunları olduğuna inanıyorum. Bunlar için kendinizi üzmeye ne gerek var?

0|1
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle katılıyorum

1|0
    0|0
    • Ülke de yasananlar yüzünden tv acıpta izleyesim gelmiyor su siteye girdiğimden beri tek sorunları bunlar ve bu kadar duyarsız bir millet oldugumuzu görmek içler acısı.

Kızlar Ne Diyor 2

• Tüm sorunlar aşk-meşk değil ama sitenin yaş ortalaması 15 olunca normal. Henüz daha büyük sorunların sorularını soracak yaşta değil çoğu,18 yazan bile 13 yaşında çıkabiliyor. Öyle sorulara cevap veremedikleri ve soramadıkları için aşk konusunda sormayı tercih ediyorlar.

1|0
    0|0
    • Bu dediğinden sonra daha cok dikkat edilmesi gerekiyor o halde konusulan konulara çocuk onlar daha ahlak kavramı diye bişey yok site cidden eskiden çok daha ciddi bir yerdi şimdi baya cozutmuslar.

• Hayatla, aileyle, eğitimle veya ülke hakkında bir soru sor mesela 10 parmağı geçmez cevaplar. Ama gel troll bir soru sor, nasılım yea? diye sor, şunu yaptık hamileyim acaba diye sor 100/200 cevap alırsın :) Herkes Güzin abla, Haydar Dümen dersin. Olamazlar ben gözlemledim biraz, sanmıyorum.

• Çok haklısın.. İyi bari senin gibi mantıklı insanlarlada karsılasmak güzel.. böyle bir yerde herkesi kaybettiğimizi düşünmüştüm..

• Bende gerek duymuyorum sonucta sadece askta huzur yok baska seylerdede gar huzur

1|0
    0|0
Yükleniyor...