Kayseri'de 18 yaşındaki genç kız Matematik öğretmenin tecavüzüne uğradı SUSMA İNSAN OĞLU DESTEK VERMİCEK MİSİN?

Kayseri'de 18 yaşındaki genç kız Matematik öğretmenin tecavüzüne uğradı SUSMA İNSAN OĞLU DESTEK VERMİCEK MİSİN?

Kayseri'de 18 yaşındaki lise öğrencisi Cansel Buse Kınalı bir kaç gün önce intihar etti. Genç kızın intiharının ardından yakın arkadaşlarından biri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cansel Buse Kınalı'nın öğretmeninin tecavüzüne uğradığı için intihar ettiğini ileri sürdü.

Yeni Demokrat Kadın adlı internet sitesinde yer alan paylaşımdaki ifadeler şu şekilde;

“Kayseri’de henüz 18 yaşındaki arkadaşım Cansel Buse Kınalı’ya matematik öğretmenimiz B.Ö'nün tecavüz etmesi ve okul yönetiminin Cansel’in şikayetlerinin üzerinde durmaması üzerine Cansel 4 gün önce Çarşamba gecesi polis babasının silahıyla kafasına sıkarak intihar etti.

İntiharından 2 gün önce kucağıma bayılıp ‘Ben kendimi öldürücem, kaldıramıyorum.’ diyerek ağlamasını bende kaldıramıyorum. Bu zamana kadar saklamış olması, bu vicdan kaldırmayan olayı yeni öğrenmemizi hiç birimiz kaldıramıyoruz. Okul yönetimimiz işin üzerini kapatmaya çalışıyor. Sizlerden tek ricam duyurabildiğiniz kadar duyurmanız, destek çıkmanız.”

Öte yandan intihar haberi duyulunca 'öğretmen' B. Ö.'nün okuldan kaçtığı öne sürüldü.

Olayın duyulmasının ardından sosyal medya #canseliçinsusma tag'inde birleşti. Yeni Demokrat Kadın adlı internet sitesinden den yapılan açıklamada; 'Cansel için ses olun' çağrısı yapıldı.

Cansel İçin Susma!

#Canseliçinsusma

Güncellemeler:
Cansel'in okulunda bütün yöneticiler görevden alındı ve matematik öğretmeni tutuklandı?

#Canseliçinsusma

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Biz destek versek ne olur ki? Koskoca ,, Devlet" bir şey yapmamış, bizim ne dediğimiz kimin unrunda olur.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de kendini oldurene kadar o pici oldurse daha iyi olmazmiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yuh artik. Kadin cinayetlerine son artik yeter. Ne demek matematik anlaticam diye bir cocugu kandirip tecavuz etmek. Bayram Özcan şerefsizi. Siyasi kimliginden dolayi da koruyorlamis. Tahmin edin hangi siyasi kimlik? Yeter artik be! Siz kendinizi ne saniyorsunuz. Kadinlar uyansin artik. Acin kor gozlerinizi. Bugun olmasa yarin sira bize gelecek. Kor mu oldunuz. Sagir mi oldunuz. Vicdaniniza ne oldu? Hala sunun ne sucu var bunun ne sucu var kafasinda herkes. Suc kimde peki? Adam sapiksa dovlot no yopson. Devlet sahip ciksin yasa cikarsin yasa.

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin bunu yapan pisliğin !!
    Caydırıcı cezalar verilmeli kimse böyle birseye kalkışmasın diye

0|1
    0|0
  • ‪#‎canselicinsusma‬ 'orada ne isi varmis' 'o da oyle giyinmeseymis' 'o saatte disarida ne yapiyormus' cular sussun, sen bagir.. Bagir ki sesin; o kalpsizlerden, o empati yoksunu zevzeklerden, o kotulerden daha cok ciksin. Korkmasi gereken onlarken, 'ben nasil boyle bir sey dusunurum. Kalbimden nasil geciririm" diye dusunmesi gereken onlarken, sen cesur ol.. Tecavuzu mesrulastiran, hak etmis diyen herkes potansiyel tecavuzcudur.. O kusmuk agizlilar yuzunden oluyor inanin bunlar.. Onlar, her bahane buldugunda bu sapiklarin sirtini sivazliyor. 'Sen tecavuz ettigin icin suclu degilsin; o sana tecavuz ettirdigi icin suclu. Icin rahat olsun' diyor resmen.. Boyle insanlari gordugunuzde ciglik atin, bagirin suratlarina tukurun.. Once onlari susturmak gerekli.. Tecavuzun bahanesi olmaz. Fitrat sacmaligina da inanmayin. Gencecik bir kiz, ailesine siginmaktan korkup; yasalara guvenmeyip kendini oldurmeyi seciyorsa; bunun nedeni o bahanecilerdir. Once onlari temizlemek gerekli..

0|1
    0|0
  • Bizim sınıftaki kız da öğretmene asıldı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç ama hiç susmak istemiyorumda, ben doğuda görev yaparken arkadaşlarim şehit okurken. Böylesine tepkiler gösteren bir millet şehit olunca sıradan karşıliyor.

0|1
    0|0
  • O kadar yozlaştık ki bu ülkede kendi kızına hallenen baba var yeni türkiye ve getirdiği pislikler

0|0
    0|0
  • sırf şunlar için idam geri getirilmeli. ha idam yoksa kökten kesip hadım edilmeliler.

0|0
    0|0
  • İnsanlığın geldiği noktaya bak yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • Peki ya bu zavallı kızlar öğretmenime asık oldum diyen beyinsizleri ne yapmak lazım. moda olmud ögrenci ögretmenine aşık olması

0|0
    0|0
  • Bu haber bana inandirici gelmedi

0|0
    0|0
    • Cansel'in okulunda bütün yöneticiler görevden alındı ve matematik öğretmeni tutuklandı. Buna ne demeli

• O zaman biraz arastirin inandirici gelmicek bisey yok!

• Yazık ya Allah belanızı versin sesiz kalanda dahil

0|0
    0|0
  • Ahlak yoksunluğu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...