Ailem hayallerimi değiştirmeye çalışıyor?

ben doktor olmak istemiyorum ama onlar tutturmuş doktor ol eczacı ol diye biz okuyamadık sen oku diye ama ben restorant veya kafe gibi bir yer işletmek hep hayalimdi derslerim gerçekten çok iyi öğretmenlerim bile tıpı kazanacağımı düşünüyor ama ben istemiyorum

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Halini beğendim lakin Şu an ki hayalin bu ileride bu hayalin pahalıya patlayabilir. Doktor olman ve hafta sonralarida açmış olduğun kafe nin başına geçip 2 gününü orda geçirmen bence en doğrusu olacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tıp ya da başka bir bölümü istemiyorsan yazma. Okuldaki dersanedeki falan rehber ogretmenin yardimci olabilir tercihlerinde. Suanda elinden gelenin en iyisini yap calis ve en güzel puani al. Tercih doneminde dusunursun. Amacin kafe restoran isletmekse bile git bunun okulunu oku. İşletme oku mesela ne olursa olsun üniversite eğitimini tamamla. Ailen biraz da cahillikten toplumda hep ooo diye bakilan meslekler doktorluk, avukatlik, muhendslik falan oldugu icin oyle diyordur. Sen hangi bolumu okursan oku senin icin mutlu olacaklardir endiselenme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayallerini yedirme
    ananı babanı dinle

0|1
    0|0
  • iki işi bir arada yapabilirsin neden elinde fırsat varken oumuyorsun okyanların hepsi kendi işlerini yapmıyorki ama okuyorlar

0|0
    0|0
  • öyle yerleri işletmek yürütmek o kadarda kolay degil bence tıpa git dedigin iş için iyi bir nakite ihtiyacın olacak tıp daha iyidir

0|0
    0|0
  • İşletme felan oku bak cidden isine yarayabilir

0|0
    0|0
  • Tıpı kazanacak puanın var gitmiş hala cafe restaurant diyosun. Ben açtım dostum yapılacak iş değil.

0|0
    0|0
  • Tıp oku, okurken kafede çalışırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tip oyle hatir icin okunacak bir bolum degil. hic caren kalmazsa bilerek yanlis cevaplari kodla gitme tipa. cafe isletmek hayalinse bunu gerceklestir ama okumayi da ihmal etme. neyi istiyorsan ona git

1|0
    0|0
  • Ailenle daha etkili konuşmalısın tüm hayatın boyunca istemediğin mesleği yapamazsın ki istemiyosan insanlara nasıl yardımcı olucaksın :/

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin hayalini gerceklestir

0|0
    0|0
  • Oku sonra da öyle bir yet aç

0|0
    0|0
Yükleniyor...