BEDEN 16 OLABİLİR AMA RUH 25?

16 yaşındaki kardeşimi psikolog arkadaşımla tanıştırdım. Biraz sohbet ettiler. Arkadaşım bana kardeşimin diğer ergenler gibi olmadığını hislerinin düşüncelerinin bakış tarzının farklı olduğunu söyledi. Sizce normal mi bu yoksa bir psikolojik tedavi gerektirir mi?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• bende öyleyim ve çevremdekiler hep şaşırır.. Düşünceler fikirler olsun normal bir yetişkin kişiden bile daha iyi düşünebiliyorum. Büyüklerim benden çok şey bile öğrenmişlerdir. Psıkılojık bırsey yok. Bende 16 yasındayım ama ruh olarak 26 27 diyorlar aynı kardeşin gibi.. Bu biraz çevreden kaynaklanan birşey. Eğer kardeşin çevresinde büyük insanlarla takılıp konuşuyorsa oda buna yansımış demektir çünkü bende öyle oldu.

1|1
    0|0
    • Kardeşimle fazla ilgilenemiyorum ki odadından çıkmıyor nerdeyse ya şarkı söylüyor ya kendi yazıyor ya da şiir yazıyor. Çevresini bilmiyorum

• Ama o beya içine kapanık birisi demek. Peki onunla konuşmayı denediniz mi ki? Çünkü bir insan birşey yaşamadan kolay kolay içine kapanmaz... Ama belki de ergen gelebilir okulda ki arkadaşları da ona göre o da olabilir.. Ama hep böyle olması da iyi birşey değil tabiki. İdolü ne ki?

• Denedik ama hiç konuşmuyor dediğim gibi odaya girdiğimizde ya şiir yazıyor ya da şarkı besteliyor sosyal medya hesaplarıda yok idolüde Burak Deniz

Erkekler Ne Diyor 18

• bende 18 ama gel gör ki 90

0|0
    0|0
  • Bence normal değil normalden daha iyi. Alışıla gelmiş koyun olmaktansa çok daha özel birileri olacak.

0|0
    0|0
  • Benimde ruh 60 oldu

0|0
    0|0
  • normal olup olmadığını psikolog arkadaşın söylemedi mi? Bence sen 16 yaşındasın 25 yaşında hissediyorsun. Ah şu kardeşlerin çektiği

0|0
    0|0
  • Yani bu soruyu psikologa sorman gerekmiyor mu?

0|0
    0|0
  • bunu psikolojik olarak bize soracağına konuşturduğun psikolog arkadaşına sorsaydın ya..

0|0
    0|0
  • anormal

0|0
    0|0
  • Hayır gayet güzel birsey

0|0
    0|0
  • Normal , olabilir.

0|0
    0|0
  • o değil de; 25 yaş tahminini nasıl yaptı? 25 yaşında ki insan nasıl oluyormuş?

0|0
    0|0
  • tedavilik birşey yok. olgun zeka daha iyi olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Aile içi iletişim kopuklugu had safhada ama :(
    Üzücü bu durum :(

0|0
    0|0
  • Ne yani 60 olsa 70 gibi mi düşüncek?

0|0
    0|0
  • Kardeşin filozof :)

0|0
    0|0
  • iyi bişey dimi bu?

0|0
    0|0
  • olmuş bile bu olan birşey ki

0|0
    0|0
  • Onu da arkadaşın söyleseydi

0|0
    0|0
  • psikolog arkadaşına göstermedin mi o ne di, yor biz mi doktoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Onu bunu bilmemde benim cigerler 50 olmustur

0|0
    0|0
  • Demek ki olgun biri

0|0
    0|0
  • Çok fazla sıkıntı yaratmaz ergenken yanlış yapmak yerine olgun kararlar vermesi görüş açısının farklı olması iyi bir şeydir hatta ☺️

0|0
    0|0
  • Niye tedavi olacakmış ki... farklı bakış açılarına sahip olmak kötü bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Benim ruh 110

0|0
    0|0
  • Bu bir nevi iyi ama şöyle bir şey var ki her ne kadar yaşından büyük olsa da tecrübeye sahip değil. Eğer çok kendinden büyüklerle takılıyorsa kandırılması çok daha kolay olacaktır. Dikkatli olunmalı.

0|0
    0|0
  • Olgun bir insanmis iste psikologluk bir durum yok

0|0
    0|0
  • Yok be zaten 20 yaşına gelince çocuklaşacak ki bu dezavantaj eğer ki 20. yasindada 30 gibi olursa daha mantıklı davranacak mesela okulsa okul, isse iş. Olayların farkında olacak.

0|0
    0|0
  • Bnimki beden 18 ruh 9u

0|0
    0|0
  • normel

0|0
    0|0
Yükleniyor...