Yine Tecavüz!! Şimdi Ne Diyeceksiniz? Okula Gitmese Miydi? #canseliçinsusma?

Yine Tecavüz!! Şimdi Ne Diyeceksiniz? Okula Gitmese Miydi? #canseliçinsusma?

2|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• ‪#‎canselicinsusma‬ 'orada ne isi varmis' 'o da oyle giyinmeseymis' 'o saatte disarida ne yapiyormus' cular sussun, sen bagir.. Bagir ki sesin; o kalpsizlerden, o empati yoksunu zevzeklerden, o kotulerden daha cok ciksin. Korkmasi gereken onlarken, 'ben nasil boyle bir sey dusunurum. Kalbimden nasil geciririm" diye dusunmesi gereken onlarken, sen cesur ol.. Tecavuzu mesrulastiran, hak etmis diyen herkes potansiyel tecavuzcudur.. O kusmuk agizlilar yuzunden oluyor inanin bunlar.. Onlar, her bahane buldugunda bu sapiklarin sirtini sivazliyor. 'Sen tecavuz ettigin icin suclu degilsin; o sana tecavuz ettirdigi icin suclu. Icin rahat olsun' diyor resmen.. Boyle insanlari gordugunuzde ciglik atin, bagirin suratlarina tukurun.. Once onlari susturmak gerekli.. Tecavuzun bahanesi olmaz. Fitrat sacmaligina da inanmayin. Gencecik bir kiz, ailesine siginmaktan korkup; yasalara guvenmeyip kendini oldurmeyi seciyorsa; bunun nedeni o bahanecilerdir. Once onlari temizlemek gerekli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Lanet olsun bu yılanlara, bu kızı duymayan devletin adaletine. Siz okuyacak araştıracak daha akılı mekanizmalar, daha adaletli kadrolar. Ama mumyanın tecavüz edildiği ülkenin Amerika olduğunu, bile anlamıyacak kadar, okuduğunu tam okumayan bir gençlikle bu devrim yapılamaz.

0|0
    0|0
  • Daha öncede bir şey diyemedik şimdide diyemicez çünkü yine sözün bittiği yerdeyiz. Erkekliklerine soktuğumun yaratıkları.

1|0
    0|0
  • Yalniz mumyaya tecavuz eden bu ülkede değil Amerika da.

0|0
    0|0
  • Egitim sart

0|0
    0|0
  • boyle şerefsiz insanlara en iyi ceza tipki onlarin genc ve masum kizlara yaptiklari gibi onlarada tecavuz edip sonrada onu bu utancla bas basa birakmak

1|0
    0|0
  • Gebersin bilmemne çocukları

0|0
    0|0
  • Idam gelmeli artik

1|0
    0|0
  • twitterda destek olun

0|0
    0|0
  • O çocuğu!!!

0|0
    0|0
  • bacım çocuğunu öğretmen ederlerse böyle olur kafasını keseceksin şerefsizin

0|0
    0|0
  • Biran önce idam gelmeli ya da bu şerefsiz o. çocuklarına günleri gösterilmeli sokakara inip kadına ses bile yükselten birini alıp öyle bir dövecenki ibreti alem olacak o şerefsizlere bir daha art niyetli bir şey düşünmeden önce ya banada yapılırsa diye düşünecek o güzel insan

1|0
    0|0
  • tecavuzculeride yetistiren bir anne o yuzden buradaki sapik kizlara nasihat ediyorum surekli bunlar ileride anne olacak bunlarin yetistirdigi evlatdan vatana milleye ne fayda olurki

1|0
    0|0
  • bu şerefsizi alırlar adem baba koğuşuna sıkmayın canınızı içerde güzelce entari giydirirler. sonunda da mutlu son.

1|0
    0|0
  • mumyaya tecavüz edenler amerikadaki cagdas insanlar şu sitede bile kaç kere söyledim 18 yasında kız 40 yasında öğretmenime aşıgım diyor ayartmaya calısıyor öğretmen taciz edince olayın bu yönü görülüyor tabi ben bunu haberden bagımsız söylüyorum öğretmenin şerefsizliği kadar kızlarda sacmalamayı bıraksın

0|0
    0|0
    • o kızların terbiyesizliği kimseyi ilgilendirmez. oğretmen taciz değil TECAVUZ etti ve o kızın ÖLÜMÜNE sebep oldu!! ne olursa olsun kimse kimsenin hayatını mahvetmeye hakkı yok senin gibi düşünenler 'o da kız olmasaydı okula gitmeseydi ' mantığıyla aynı kapıya çıkıyor kusura bakma dan utan bunu dediğinden , utanmasan zaten gizliden yazmazsın.

• ben öğretmeni asla savunmam önce şunu kafana sok
      kızların terbiyesizliği kimseyi ilgilendirmez dersen adamın terbiyesizliği şerefsizliğide beni ilgilendirmez diyeyim o zaman hoş olurmu?
      aileler o kızlara terbiye versin önce hocasına aşık olur hocası bir selam veriz bunun adı taciz olur bana kalsa o öüretmern hadım edilmeli erkeliği alınma ben utanıyorum ama cocuklara terbiye verilsin

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynisini annesi, kiz kardesi, ablasi ve kizinin yasamasi dilegiyle.
    Ha bide ekleyeyim bu kahpe cocugu bir elime gecerse seyini kesip kendine yedirecem.

1|0
    0|0
  • bunun gibi birçok kadın malesef tecavüze şiddete ölüme terkedildi cezalar caydırıcı olsaydı belki bir nebze ülke olarak rahatlardık ama malesef öldürülmeden yakılmadan kimse sesini çıkartmıyor idam gelmeli başka yolu yok yazıkkk sizin erkekliğinize...

0|0
    0|0
  • Allah bin belasini versin şerefsiz.

0|0
    0|0
  • allah belalarını versın böylelerını assınlar idam çıksın.

0|0
    0|0
  • Aynisi kendisininde basina gelmesi dilegiyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...