Dul bir bayanim?

eşim aylar once vefat etti ve etrafmdaki arkadaslarm olsun eşimin arkadaslari olsun bana sarkmaya başladı iyi niyetle yardım niyetiyle yaklasiyorlar sonradan niyeti bozuyorlar basin sagolsun diye giriyorlar evlenme teklfnden ckiyorlar yok hoslandm felan. eşimin arkadaşlarından evlenme teklifi eden bile oldu evli bekar farketmyor kime guvenecegmi sasrdm. bu erkeklerin amacı beni kullanmak mi yoksa istedikleri evlilik mi gerçekten?

0|0
4|49

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ALLAH (C. C.) Rahmet Eylesin, Günahlarını Affetsin, Mekanı Cennet Olun İnşallah.

Eşinin Arkadaşları Fırsatçıymış İyiki Şahit Olupta Üzülmemiş Bu O.. Ç'larına...

Sende Hiç Utanma, Arlanma, Onur, Haysiyet ve Şeref Yok mu? Niyetleri Ciddi Olsa Evlenecek misin?

Eşinin Hiç mi? Hatırı Yoktu!

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmek ayağına seni kullanmak!
    Aman ha bacım.. Kendine, nefsine hakim olmalısın.
    Rabbim yardımcın olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Bir erkegin evlilik. teklifinde ciddi olup olmadigini. algilayamiyor musun? Genc ve alimli bir kadinsan , erkekler bu tip. seyler yapabilir. Ama ciddi olani illa ki algilarsin.. ama belki hic tanimadigin yeni bir inssnla tanisman daha rahatlatici olur senin icin.. ozel. durumunu hemen. soylemeden.. ama kisa sure sonra soylemen gerekir. Kendini illa ki, kullanilmsk istenen. gibi de gorme.. ama hoslandim. cikalim. falan.. bu tehlikeli.. niyeti ciddi olan adam , zaten ciddi sekilde yaklasir.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ve size sabır versin.
    Yaşadığınız acı üzerine ayrıca yaşadıklarınız pek hoş görünmüyor. İyi niyetli olduklarını da düşünmüyorum. O çevreden uzaklaşmanız sağlıklı olacaktır. Vesselam..

0|0
    0|0
  • bu milletimizde neden dul bir kadını kullanma güdüsü var dicem ama dul kadınlardan bazıları bu işleri yapıyor gerçekten ve bir kaç kişide görüleni genel yaymak zaten doğamızda var gibi davranılıyor ihtiyacını göreyim işte yalnız kalma seninde ihtiyaçların var pislik pislik şeyler onları uzak tut kendinden

0|1
    0|0
  • Seksssss

0|0
    0|0
  • bence onlardan uzak durmak lazim en nihayetinde onlarin niyeti nedir bilemezsin degilmi?

0|0
    0|0
  • Gerçek evlilik düşündüklerini sanmıyorum ya bence amaç farklı

0|0
    0|0
  • öyle insanlarla muhatap bile olmamalısın. tek amaçları kullanıp ayrılmaktır emin ol

1|0
    0|0
  • Kullanmak Türkiye de dul kadınlara bedava yemek gözüyle bakılıyor dikkatli olun lütfen allah kolaylik versin

0|0
    0|0
  • bu kizlar yalan atmayi ne guzel beceriyolar

0|0
    0|0
  • Niyetleri bozuk. . adam olan ciddiyse alır gelir aile çiçekle yapar teklifi gider değil mi

0|0
    0|0
  • Aylar önce ne kadar zaman oluyor.

0|0
    0|0
  • Öncelikle başınız sağolsun. Herkesi aynı kefeye koymamak lazım ama eğer direk sarkma şeklindeyse amaçları iyi değildir. Evlilik niyeti olan birisi hemen pat diye evlilik teklif etmez. Onunda amacı iyi değildir. Bu yolla emeline ulaşmak istiyordur. Eğer samimi olduğuna inanıyorsanız orası başka tabi.

0|0
    0|0
  • klasik...

0|0
    0|0
  • Evlencez diye yataga atmak tabiki

0|0
    0|0
  • Yok ablacım tamamen seni kullanmak itibar etme.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin başın sağolsun :(

0|0
    0|0
  • Kullanmak tabikide, bu saydıkların insanlar ölücü (yanlış anlama sana ölü demiyorum) bu tarz insanların düşüncesi şöyle olur genelde kocası vefat etti cinsel hayatı yoktur şimdi bunun bu fırsattan istifa edelim. Uzak dur. Çoluğun çocuğunla yaşa.

0|0
    0|0
  • Tecrubesiz kizlar gibi konuşuyosun.. yavrum erkekleri hic mi tanimadin utanmasam salok diycem

0|0
    0|0
  • Hiçbirine itibar etme derim

0|0
    0|0
  • uzak dur onlardan. İyi niyet öldü ve o gördüklerin sadece amaçlarını gerçekleştirmek isteyen adi adamlar

0|0
    0|0
  • Yuh ya nasıl insanlar var şu dünyada, kadının kocası ölmüş, muameleye bak

0|0
    0|0
  • Kullanmak.

0|0
    0|0
  • Hayatındaki erkekleri çıkar yenilerini edin en baştan.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de dulluk hayat kadınlığından bile zordur.

0|0
    0|0
  • Seni kullanmak dikkat et kendine psikolog asstaniyim istersen yardimci olurum

0|0
    0|0
  • allah yardımcınız olsun. başınız saolsun.

0|0
    0|0
  • insanlar şrefsz olmuşlar

0|0
    0|0
  • Tamam evlenelim de nikah tarihini al öyle gel de

0|0
    0|0
  • Bilemem ki şimdi kullanmak isteyen olacaktır illaki.. tanıyan konuşan sensin

0|0
    0|0
  • Bence kullanmak çok dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 3

• Esinin arkadaslarinin seninle ne isi var ki? Neden samimiyet kuruyorsun elin adamlariyla

1|1
    0|0
  • Sizde ona fırsat vermişsiniz belli o eşin hiç hatırı yokmuş demekki.. zaten o size farklı yaklaşanlar sizin tutumunuzdandir.. yazık..

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim vefat etdi arkadaslari bana sevgili olalim dedi. Erkek milleti ya tiksiniyorum artik

0|0
    0|0
Yükleniyor...