Sizce bir erkekle bir kız dost olabilir mi +1?

Benim üniversite 1. Sınıftan beri tanıştığım bir arkadaşım var ilk başlarda dost gibi başlayan ilişkimiz öylede devam etti benim sevgilim oldu onun sevgilisi oldu sevgililerine hep benim onun için yerimin ayrı olduğunu söylermiş giyiniş şeklimi beğenir sevgilisinden de öyle giyinmesini istermiş bunu ben sevgilisinden duymuştum neyse o kızla ayrıldılar başka nedenden dolayı bu yıl başka bir kızla beraber ve kız beni acayip kıskanıyormuş çok yakın davranmam asla sevgilisi var sonucta ama kız neden kıskanıyor anlamadım benim yüzümden cok kez kavga etmişler. Ve bunu bana arkadaşım hiç söylemedi söylese ben muhabbetimi dostluğumuz bitirirdim araları bozulmasın diye.. Arkadaşım sevgilisi yanında yokken ya da memleketteyken sürekli yazıyor konuşuyoruz sizce ne yapmalıyım bana sevgilisiyle bile paylaşmadıgı kendiyle ilgili cok sey anlatır.. konuyu anlatamıyorum bile o kadar karısık ki 😕 sizce napmalıyım nası davranmalıyım?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olur ama sonra aşka dönüşmemesi lazım. Dönüşünce iki tarafta aşık olsada kırıyorlar birbirlerini başıma geldi o bana bende ona aşıktık itiraf ettik dostluktaki gibi olamadık. Ve soğukuz birbirimize. Yılda 3 5 kereden fazla görüşmüyoruz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olmaz bence. yani ben olmam. ne gerek var zaten de evliyim. eşim de karşı cinsle arkadaş olmuyor. iş arkadaşları var ama çok hanımefendi insanlar. cıvık bir durum yok yani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kız çirkinse olur

2|0
    0|0
  • benimde ünide 1 den beri kanka diyebildiğim kız arkadaşım vardı hiç başka gözle bakmadım oda bakmamıştır seviyemizi koruduk zaten olabiliyor ama sayılı nadirdir böyle arkadaşlıklar herkes yapamaz

1|0
    0|0
  • Tabii ki olur bu ülkenin öküzlerine bakma olmaz diyen. Arkadaşının sevgilisine de arkadaşın söylesin aranızda bir şey olmadığını ve olmayacağını eşek değilse anlar

1|0
    0|0
    • Kız bunun gayet farkında hatta bana hep güler iyi davranır arkamdan da konusmus. Kaç kez cocukla kavga etmiş benim yüzümden çocuk bana bir kez gelip söylemedi

• Sen bizzat kızla konuş böyle yapmasına hiç gerek olmadığını söyle

• Bunu bana kızın en yakın arkadası söyledi gidip kıza hesap sorarsam araları bozulur arkadaşımda anlatamıyorum Çünkü o kıskandığına dair en ufak bir sey söylemedi bana Çünkü söylese bilir aramı acacağımı

• Benim 5 tane var ancak konuşur ve derleşiriz.

1|0
    0|0
  • Kisa hir sure cok guzel arkadas olursunuz daha sonra acilen yanindan kacman yanliz kalmaman gerekebikir tecrube konusuyor :)

1|0
    0|0
  • sana tutulmuş platonık

1|0
    0|0
    • Yok değildir

• Belki gerçekten dost gözüyledir herşey

• kendını kandırmaaa

• aseskual veya saglikli degilse olabilir

0|0
    0|0
  • Evlen 😃

1|0
    0|0
  • Olur bnce

0|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • ohooo sen bu çucuğu düpedüz seviyorsun kızım haberin yok :D

1|0
    0|0
  • Yazini okumadim ama hergün ayni soru. Kiz erkek arkadaş olamaz. Hergun ayni soru olurmu yaa. Erkeklerle dalga gecmek hosunuzami gidiyor

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ateşle barut yan yana durmaz diye bir söz var :)

1|0
    0|0
  • Olamaz olsa da cok surmez ya aralari acilir ya da sevgili olutlar baska oluru yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...