Olayı duydunuzmu?

Matematik öğretmeni tarafından tecavüze uğrayıp intihar eden cansel
Hadi buna da; okul eteği çok kısaydı, o saatte okulda ne işi vardı evinde olsaydı desenize? Olmuyor değil mi? Olmuyor. #canseliçinsusma

1|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• o öğretmene de anca verseler 10 yıl verirler hadi 10 yıl sonra kızı getirebilirler mi? öldürülen birisi nasıl toprağa gömülüyorsa taciz edip öldüren veya ölümüne sebep olanda ya bir ömür işkenceli hapis yatsın ya da işkenceyle idam edilsin!!! öyle olmadığı sürece böyle o. çocukları daha da çoğlalır!!!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlarımızı okulada gönderemezsek bir ögretmene bile güven duymayan bir ülke olduk sebep olanların Allah cezasını versın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Duydumda gerçek mi bilmiyorum
    Eğer gerçekse, ona verilebilecek en büyük ceza, onu hergün zehirleyerek öldürülmesidir, ve bütün tecavüz edip, insanlarin hayatlariyla oynayan bütün şerefsizlere, tecavüzün bahanesi yoktur, fakat erkek nefsi çok yufkadir, erkek olmadan bunu anlamak mümkun degildir, açik saçik giyinen kadinlari görünce dayanamayabilir, ama bu ona tecavz etme hakki tanimaz. Tanimamali. Erkege Allahin, erkeklere emanet ettigi kadinlara adam gibi sahip çikmak yakişir.

2|0
    0|0
  • Birşey söylycem kimse kusura bakmasın ama , burada yüzlerce soru gördüm öğretmenimden hoşlanıyorum v. s diye ( kızın günahını almıyorum sadece farkındalık olsun diye söylüyorum , ona Allah rahmet eylesin )
    18 yaşına kadar çocuk yaştaki kızlar öğretmenlerinden hoşlanıp onları ayartma peşinde koşuyor. Kızlarda artık ayaklarını denk alsınlar bir.

0|4
    0|0
  • niye öyle bir şey diyelim paranoyak mısınız.
    2 piskopatın manyağın yüzünden...
    Cezalar artırılmalı kesinlikle

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • orasını, burasını açıp güzelmiyim fiziğim nasıl diyen hemcinslerine ne demek istersin onu merak ediyorum ben doğrusu, he tabiki bu tecavüzü savunduğum ya da makul gördüğümden değil ama bunu mr-erak ettim sadece,
    olaylara bakış açınız ne zaman her iki taraf içinde olursa işte o zaman sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz, yoksa yok onun eteği kısa diye tecavüze ugradı, yok şehvetimi azdırdı tecavüz ettim gibi şeylere takılacağına, biraz hemcinslerinin yaptıklarını görmelisin bence,

2|0
    0|0
  • bunu saklayanların da yatıcak yeri yok olay doğruysa basında ifşa edilmesi gerekli öğretmen denen mahlukatın sonra da düzgün bir ceza sistemi olsa da acı çekmek neymiş görse. bu başlığı daha önce de gördüm bugünün en iç acıtıcı olayı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O öğretmeni alıp kesip atacaksın ki bir daha öğrencisine yanasamaya

1|0
    0|0
  • Az önce gördüm imza atmak için üzüldüm :(

1|0
    0|0
  • Bu insanlar akıllanmıyor ya.

1|0
    0|0