Sizce arama mesafe mi koymaliyim?

Üniversiteden yakin arkadasim var bir de onun sevgilisi oldu sonradan. Cocuk da okuldan arkadasimdi hep birlikte gezer eglenirdik filan. Bir sure sonra arkadasimin sevgilisi onu cok sıkmaya basladi, arkadaslarina karismaya basladi. Onceden arkadaslik yaptgi (ortak arkadaslarimiz dahil) herkesi sildirtti. Kızı baya bir sıkmaya basladi. Biz surekli gorusurduk, bizim gorusmemiz bile ayda yilda bir oldu. O da ondan izin filan aliyordu oyle. 1 ay once kizla bulustum, ayrilmak istedgini ama cocugun surekli isyerini filan aradigini ablasiyla filan konustugunu benden ayrilmicaksin dedigini filan anlatti, instagramimdan herkesi sildi dedi. Baktim benide silmis ama kizin 44 arkadasi duruyor. 90 da takip edilen olarak. Kizin sadece facesinde varim ve yakin arkadasiyim düsünün. Cocukla su an zorla birlikte oldugunu anlatmisti. Cocuk da beni faceden engellemis ve iliski durumu yapmislar. Cocukla aram kotu degildi iyi anlasirdik, iliskilerini desteklerdim ve arkadasimdi uzuldum acikcasi. Kizla da su an hala gorusuyorum. Sizce bunlar ne yapmaya calisiyor? Mesafe koymali miyim araya?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...