Eski sevgilime laf soktum iyi mi beyler bayanlar?

Yeni bir kızla konuşuyodum kampüste felan gezerken hep arkama takılıyo yeni kız napsam yanımda. Bende her zaman içerim pet şişem var içine vodka doldurup içip içip geziyorum amfide ders esnasında bile içerim zaten millet su sanıyo ihihihihihi her neyse.
Bu kız hep arkamda ama tatlı bişey konuşuyoruz felan baktım karşıdan eski sevgilim geliyo ayrılalı 1 hafta olmamış bir gördü bir baktı bana anladım bu kaşınıyo ayar vermek lazım her neyse kampüsteki cafede oturuyoruz bu eski kız geldi pat diye oturdu napıyosun ya dedim, bu ıvır zıvır konuşuyo dinleniyom bile. Sonra bu ağır bişeyler söyledi bende buna öldürücü darbeyi vurdum.
Beyinlerimizin savaşmasını isterdim ama görüyorum ki silahsızsınız. O anda bu bir morardı millet bize baktı yan masadan kız helal olsun be dedi ne koydu, o laf bana söylenicek ben ağlardım asardım kendimi felan. Bu arkamda dolanan kızda mojitoyu püskürttü masaya felan fişman, kasiyer bile tebrik etti beni.
Nasıl iyi laf koymuşmuyum?

0|1
76

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• He çok iyi laf sokmuşun.

0|1
    0|0
  • Aferin sana

0|1
    0|0
  • 💥💥💥 eferin

0|1
    0|0
  • güzel hikaye :)

0|1
    0|0
    • arkanda dolanan kız da ördek gibi seni mi takip ediyo :) sen ayyaş olmuşun zaten sevgili sana ne lazım :)

• su şişesinde taşıyosan riskli durumdasın. ayrıca ben de baileys diye bir içki içmiştim. iyi ki param yok olsa hemen alırım. tadı çok güzeldi.

• Benimde bu aralar param yok normalde tekilacıyım vodka çerez beaaaa ihihihihih.

• Çok klişe bu kadar mübalağaya ne gerek var 😂

0|1
    0|0
    • Aaaaa o an anlatılmaz yaşanır yanımda olsaydınız bayanfendi, ağlardınız.

• 1. Kampüste kasiyerin ne işi var?
    2. O laf sana ait değil neden kendi lafınmış gibi kullanıyorsun?
    3. Kimsenin seni tebrik ettiğini sanmıyorum.
    4. Laf koyduğunu sanıp bunu buraya yazmışsın ya pes :d :D :D

0|0
    0|0
    • Kampüsün içindeki cafede.
      Oldun canım böyle laflar kullanılıyo.
      Bu arada sen bir tur daha at gel hahahahahahha.

• Farkında mısın ben laf koydum bilmem ne yaptım diye söylenmiyorum görünen köy klavuz istemez zaten. Sende var o kompleks

• Hahahaha ahahahha bir daha söyle bir daha söyle ihihihihihih.

• iyimiş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Franz Kafka dan olmasaymış söz. Ayakta alkışlardım ;)

0|1
    0|0
  • bu kadar senaryo ile uğraşacağına derslerine odaklansaydın daha iyi olurnu, marifet lay koymakta değil, gönül alabilmektedir. tabi sizin gibi egoist armutlar, bunlardan anlamazlar, koydum, çaktım, vurdum, hayatınız boş beleş şeyler ile geçiyor, yarın bir gün bir baltaya sap olamazsan o kızda olursa bak o zaman sevdanın son vuruşu nasıl oluyor, şimdi koydum çaktım diye geziyorsun, lâkin gün gelir devran döner, o da sana çok güzel bir şekilde koyar olduğun yerde kalırsın..

0|0
    0|0
  • baska bisi koysaydin

0|1
    0|0
  • Bizde ailecek ayakta alkışladık helal olsun bu ülkeye böyle insanlar gerekiyor !

0|0
    0|0
  • Komik ve guzel hikaye

0|0
    0|0
Yükleniyor...