Neden sınavlara hesap makinesi sokamıyoruzda amele gibi bakkal bölmesyiyle cebbelşiyoruz?

amerikada sat sınavına bile hesap makinesine izin veriyorlar burdaki cemaatçi dürzüler saolsun... artık kemeri tokayı otobüs kartlarını parayı toprağa gömüp sınava giriyoruz... bence zamanla yarılışan bir sınavda küçük bir makine şart...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne farkederki

0|0
    0|0
    • çok şey

• ya ne olursa olsun eziyet ya eziyet

• ben artık bişey demiyorum :) gerdin beni gece gece iyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de kültür alanında ilerlememiz bir 10-20 yılı alacak gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Biz türk milletiyiz. Hesap makinesine izin verilse daktiloyla sınava girecek insanlar var. :/

0|0
    0|0
    • girişte deli gibi arıyorlar sınavd dei gibi inceliyorlar herşeyi olmadı makinenin parsınıda bizden alsınlar zaten yeterince beceriyorar oişi

• Biz sokuyoruz tabi unilerdeki fizik, kimya statik gibi sinavlarda. Hatta formul kagidi bile veriyorlar.

0|0
    0|0
    • yakında onlarıda kaldırır bunlar... ama öss ve kpss gibi hayat belirleyici sınavlar hesap makines vermemeleri bizi iki saat bölmeyle çıkarmayla uğraştırmaları çok saçma hak yemek bu dünya devi amerikanın üniversite sınavında bile öğrencilere bu hak tanınıyor

• Yav iste amelelik. Sanki ben ilerde hesap yaparken makine kullanmayacagim.

• sözde kopya çekilmesin diye de zaten yapan kopya çekerek yapmıyor o olayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence burdaki sistem zaten toptan sacma komple egitim sistemi is falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...