Gece 3 'te sokakta o kızın ne işi var diyenler buna ne diyecekler?

Gece 3 'te sokakta o kızın ne işi var diyenler buna ne diyecekler?

O zaman bu kızımızında okulda ne işi vardı mı diyelim?

29|19
98|138

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bu kızımızın okulda ne işi vardı sorusuna gelince. Belkide gelecekten umutluydu hevesliydi belkide doktor olup hayat kurtaracaktı ya da öğretmen olup yeni nesiller yetiştirecekti. ya da mühendis olup icatlar üretecekti. Gelecekte başbakan olacaktı belkide. Bu yüzden bu okula gitti. Cani bir öğretmenin tecavüzüne uğramak için değil.

5|1
    0|0
    • Ya arkadasim kimi kandiriyorsunuz o liseli kizlarin neler yaptigini gormedinmi hormonlari tavan yapiyor.. taa orta sondan bilirim kizlarin cogunu anlatmayin yormayin kendinizi kimse sucsuz degildir.

• rica ederim :)

• 👍👍👍👍

En İyi Kız Görüşü

• Okumasın kızlar evde oturup asalak asalak yaşasın. O öğretmen denilen bir yavrusu gibileri de fink atsın ortalıkta. derisi yüzülüp tuza yatırılacak tecavüzcüler. Başka yolu yok bunun.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 137

• Hayır benim dediğim yere geliyor mesele.. Bu zamana kadar ki tecavüz olaylarında gerçekten üzüldüğü için konuşmayıp islamı karalayanlar, cahil diyenler oldu.. Yorumlar iyi niyetli, yapıcı değildi.. Bir yerleri karalamak ve bu olaylardan prim yapmak için konuşuldu.

Bakın, matematik öğretmeni.. Gayette okumuş ve ilim sahibi. Peki sorun cahillikte mi?

Asıl problem imanımızın tahrip edilmesi, İslam dininin bu millete unutturulması Kuranımızı elimizden almaları.. Bunlara şahsi görüşürüm olarak tek çare; imanımızı inkişaf etmek, sahip çıkmak.

16|9
    0|0
    • Cok guzel soyledin

• Haklısın kardeşimm. Önce gönlümüzdeki iman canlanmalı ki Allah korkusu, Allah sevgisi böyle şeytani işlere engel olabilsin.

• londra`da geçen bir olay,
    akşam saat 10 sularında bir genç kız parkta otururken üç tane adam kıza laf atmış. kız polise şikayet etmiş mahkemeye çıkmışlar. hakim 7 yıl 7 gün ceza vermiş. mahkemeden çıkınca gazeteciler 7 yıl kıza laf atıldığı için fakat 7 gün ne için demişler. hakim, ben 7 seneyi genç kıza laf attıkları için vermedim. laf atmanın cezasını 7 gün veridm. 7 yılı, bir genç kızın gece sokağa çıkma özgürlüğünü kısıtladığı için, gece dışarı çıktığında içinde korku oluşturdukları için verdim. demiş.

11|2
    0|0
  • Bunun savunulacak tarafı yok. Gece 3 te de gezer sabaha karşı 5 te de gezer. Adam 2500 yıllık mumyaya tecavüz etmiş. Böyle düşünecek olursak mumyanın suçu ne?

14|6
    0|0
  • buna en büyük cevabı az önce face de gördüm.
    o saatte mumyanın orada ne işi vardı?

19|5
    0|0
  • yahu onu diyen adamlar ben arkamı dönsem bana bile tecavüz edebilcek insanlar

14|1
    0|0
  • Tamam hep iddia edilen tez önlemini alacaksın. Bu dünyada ne yazıkki herkes aynı karakterde değil. Normali gecenin 3ünde torlak bile gezse kötü birşey yapmamak.
    Bu tezi savunanlar kesinlikle yanılıyorlar. Şeriat olsun ya da başka bir din; diyelimki bütün kadınlar kapandı ve geç vakit dışarı çıkmıyorlar. Bu sapıklıklar bitecek mi? Hiç sanmıyorum...
    Her insan hata yapar. Madalyanon öteki yüzü var diye başlayacağım hiç sevmesemde ama; diyelimki bu kız hata yaptı ve bir anlık gönlünü kaptırdı ve hoşlandı öğretmeninden ama ne bilsin sapık olduğunu. Olabilir kimse yargılamasın kızı. Dediğim gibi herkes hata yapabilir aşık olabilir. Bu sadece bir yorum böyle oldu demiyorum. Sonradan vazgeçti ama öğretmen bırakmadı peşini ve emeline ulaştı. Her ne olursa olsun cezasız kalmayacaktır yapılan kötülükler. Mekanı cennet olsun kızın da diyemeyeceğim çünkü intihar etti ne yazıkki.
    Burdan yazması sallaması kolay ama tek diyebileceğim her ne zor durumda kalırsanız kalın, ne kötülüğe uğrarsanız uğrayın intihara kalkışmayın. Herşeyin cezası burada olmasada öteki tarafta kesilecektir. Sizin çektiğiniz sıkıntılar ise boşuna olmayacak sevap hanenize işlenecektir. Evet böyle sevap kazanmak hiç güzel değil ama en azından Allah'ın bir adaleti işte. Hiç bir kulunun kötülüğünü istemez.
    İsyan da etmemek gerekir. O kadar gücü var neden kötülüğe göz yumuyor diye. İsterse kalplerimizi de yönetebilir bu güçte ama bunun yönetimini bize bırakmış. Yoksa bizim varolma sebebimizin ne anlamı kalırdı.

2|0
    0|0
  • Okulun adını kirletmemek için bir insanın canını hiçe sayan herkes kasten adam öldürmekten yargılanmalı.

Meşhur bir sesleniş ile seslenmek istiyorum.

Eyyy yetkililer hiç mi vicdanınız sızlamıyor bu olaylarda? Bu kadar mı paraya tapar oldunuz bu kadar mı vicdanınızı yok ettiniz eyyy körleşmiş vicdanlar.

Aşağılık herifler !

4|2
    0|0
    • o yetkilierin kızlarının başına böyle bir olay gelcekki bakalım ozaman ne sekilde yargı yapıyorlar görürdük.

• Mumya'da cilve yaptı zaten cansel'de mini etek giydi o (orospuçocuğunu) tahrik etti tabi canım onlar suçsuz

11|0
    0|0
  • Ah bu suçluları elimize verseler ya. 10 dk yeterli fazlası değil.

5|3
    0|0
  • Kimseye sesini duyuramadi, okul yönetimi sessiz kaldi, ve sonra matematik hocasi, öğrencisine tecavüz etti. Evet. Belki de hayatinda en zor an budur bir kadin için. Giden gitti, artik o okulda kapansa, hocada öldürülse, giden cam geri gelmeyecek ne yazik ki :(
    Bu ülkede kadin olmak çok zor, siz kadinlar, Allahin erkeklere emanet ettigi sizler. Bu denli durumlara düşüp. Erkek tarafindan tecavüz ediliyorsunuz.
    Cinsiyetimden igrenmeye başladim artik.

Bu olayi kaldirmak çok zordur, çok zor, intihara kadar gidiyor sonu ne yazik ki. Bugún canselın başina gelen. ALLAH korusun yarin birgün sizlerin başinada gelebilir. Allah kimseyi karşilaştirmasin böyle bir durumda, gönül ister ki olmasin. Ama oluyor işte. Kimin ne olacagi belli olmuyor,
    Gönül ister ki, karşilaşmasin hiç bir kadin böyle bir durumla, ama eğer karsilaşan olursada, lütfen. Ilk önce ailenize bildirin. Cansel ailesine bildirmiş mi bilmiyorum ama galiba bildirmemiş. Çünkü suçluluk psikolojisine büründüğü icin söyleyemedi belki de, eğer böyle bir durumla karşilaşirsaniz, lütfen artik birilerine bildirin, utanmayin, suçlu sizler değilsiniz. Bu durumu kaldirmak çok zor biliyorum ama, önemli olan sizin caniniz. ...

#CANSELIÇINSUSMA.

3|0
    0|0
  • O zihniyetin ben taaa...
    Gece vakti dışarda diye kötü gözle bakman mı gerekiyor, bunlar için bahane çok kendi yaptığı şerefsizliğe kılıf aramayı iyi biliyorlar bunu çok önceden fark ettim şimdi birileri bana saldıracak ama akp iktidara gelmeden önce bu kadar kadın cinayeti bu kadar tecavüz vakası yaşanmıyordu...
    burda bile çok var bu zihniyetten :(

3|0
    0|0
    • Bu olaylara iktidara bağlamak ne kadar vicdanlı? Ve hakeza bu olaylar yaşanırken "vah vah" lar prim yapmak amaçlı mı yoksa gerçekten yürekten mi çıkıyor?

Akp 14 yıldır iktidarda, 14 yıl önce ve daha öncesinde ülkenin her köşesinde ki olaylar anında ekranlara taşınmıyordu zaten. Herşeyden önce teknoloji bir değil, kıyasınıza binaen.

• Bence siyasetle alakası yok. Teknolojinin gelişmesi (herşeyin hızlıca ulaşmak) ve ailelerin ben yaşamadım oğlum yapsın yakışır tabirleri yüzünden durum böyle. Öncelik aile yaşantısı ve terbiyesi. Buda benim düşüncem

• @Bosnakkiziniz komplike gelişen bir durum senin dediğininde etkisi var ama tek başına değil

• Bu kız ya da başka bir kadın, istediği saatte istediği yerde olur, o saattte olması ona tecavuz, taciz edilmesini gerektirmez.
    Ulan erkekliğimden utanıyorum böyle şerefsizler yüzünden.

7|1
    0|0
  • Bu kız içinde ne işi var okulda derler kız çocuğu okurmuymuş derler

7|1
    0|0
  • Bugün itibarı ile, okul yönetimi açığa alınmış.
    Sanırım sözkonusu öğretmen sıfatı verilmiş şeref yoksunu, hayvandan daha da aşağı yaratık başka şehre kaçmış ama yakaladılar mı bilmiyorum gittiği yer belliymiş. Artık kurtulamaz.
    Fakat bunlar gencecik bir insanı geri getirmiyor!

Açık net bir şey var ki toplumsal olarak bu tip olayların ortadan kaldırılması için değerler eğitiminin çok sistemli şekilde toğlumun geneline yaymak gerek.
    Bu durum sadece ülkenin değil dünyanın sorunudur ayrıca.
    Bu yüzden bu tip sapkın davranışlara en ağır şekilde karşılık verilmeli ve caydırıcı olması için de tüm insanların böyle bir olayda karşılaşabilecekleri iyice zihinlere sokulmalıdır.
    Yoksa bunu yapan insanlık düşmanı yaratıklar ve aptalca, hayasızca, haysiyetsizce gece 3'te ne işi vardı ya da 6 dakikada bir şey olmamıştır, diye konuşan küstah embesiller insanların içinde dolaşmaya devam edeceklerdir maalesef...

2|0
    0|0
  • Ben o matematik hocasının kitabına s (o) kayım. Canın cehenneme pislik herif. erkek olduğumdan utanıyorum.

3|1
    0|0
  • Tecavuzculeri abazalarin eline versinler dersini verirler.

3|0
    0|0
  • İşte Türkiyede özgürlük ve adalet olmadığının kanıtı

1|2
    0|0
  • Ben bir ögretmenim. Böyle serefsiz tecavüzcü pislikler yüzünden velilerin namuslu ögretmenlere de önyargiyla bakmalarina gercekten cok üzülürüm.
    1-) O serefsiz ögretmen bozuntusunun asilmasi ya da seyinin kesilip eline verilmesi gerekiyor. Bunun yapilmasina "insan haklarina aykiri" diyen de aciyan da onun gibi serefsizdir. O kizin cani yokmuydu.
    2-) Hep diyoruz ki kizi kadin hoca erkegi de erkek hoca okutsun. Kizlarimizin cani yanmasin. Analar aglamasin. Böyle sapik or. cocuklari firsat bulamasin. bu problemi de cözmüs olalim ama yok. Neden? Cünkü cagdasliga aykiri. Sonra medeni olamayiz!!! 24 yasinda yeni atanmis abaza sapik erkek ögretmen 15-16-17 yasindaki liseli kizi gözüne kestirmeli demi. Evet kestirmeli. O zaman cagdas ve medeni olmus olucaz. O zaman laiklik elden gitmicek.
    3-) Neden kizlari bayan hoca erkekleri erkek hoca okutamasin? Neden? Neden? Neden? Soruyorum nedennnn?
    Aha iste görüyoruz sonuc ortada. Neden olmasin abi nedeennnnnnn? Nesi zor bunun nesi imkansiz?
    Beni anlayabilenlere hassasiyetime kulak verenlere selam olsun. O kizimiza da cok cok dua edin o serefsizi de lanetleyin lütfen lanetleyin !!!

1|0
    0|0
  • Bitmez bu haberler... Ne acı.

3|0
    0|0
  • Tecavüz edenlere idam gelsin diyenler hem haklı hem haksız. Çünkü gerçekten tecavüz eden birisi bence de idam edilmeli ama ruh hali bozuk bir kız ilişki yaşadığı bir erkeğe de suç atabilir tecavüz etti diye yalnızca ayrılmaları yeterli bunun için. O yüzden idam kesinlikle gelmemelidir. Bunun yanında hiçkimsenin hiçkimsenin hayatı hakkında bişey söylemeye hakkı yoktur. Çırılçıplak da gezse dokunmaya hakkı yoktur kimsenin. O yüzden lütfen yok kısa etek giydi yok şöyle tahrik etti gibi saçmalıkları bırakın. O zaman ben de kot pantolon giyen erkeklerin beni tahrik ettiğini söyleyip tecavüz mü etmeliyim? Aklı başında olan herkes iyiyle kötüyü ayırt edebilir burda intihar etmiş bir kız var ve adalette "Kendini savunamayacak durumda olan kişiye suçlamada bulunmak çok büyük bir suçtur" O yüzden suçluyu kız olarak görenler bunu da akıllarında bulundurmalıdırlar.

1|0
    0|0
  • Hırsızlık ve cinayet nasıl ki olağandışı bir olaysa, tecavüzde aynı olağandışı bir olaydır, bunun ayıpla cinsellikle alakası yok tamamen gözü dönmüş bir canavarlıkla alakası var, erkeklere cinsel eziklik olarak yüklemeyin şu konuyu erkeklerin hepsinin cinsel isteği %90'dır hiç birinin diğerinden kalır yanı yoktur,, şu erkekliğimden utanıyorum diyen türevler siz nasıl bir erkeksiniz ki utanıyorsunuz, kadınları koruyup kollayan biz değil miyiz, dışarı da bir erkek bir kadını taciz ettiğin de ilk koşan biz değil miyiz neyinden utanıyorsunuz tecavüz eden ruh hastası bir erkek yüzünden, kadınlar birbirlerinin hayatını umursamazken isteyen istediğiyle yatsın istediği tarafını açsın, mantığını kullanırken ve utanmazken size ne oluyor !! herkes biliyor ki tecavüzü yapan ruh hastası bir insan'dır bunun cinsel istekle alakası bile yok her isteyen tecavüz edemez, cinayete çözüm olmadığı gibi tecavüze de çözüm yoktur, idam gelse de tecavüz olacaktır bunu unutmayın. Bir de kadın düşmanlığı da var bu işin içinde, eski sevgilisine eşine kızan erkekler yapıyor bunu.

1|0
    0|0
  • Diyecek tek kelime yok başlığa gelirsek bir kızın o saatlerde çıkması riskleri hat safhaya ulaştırır. Bu kadar büyütmeyin. Bu tartışmayı. Allah bu suçu işleyenleri de buna göz yumanları da güvendiği, sığındığı yerlerden aleyhine sonuç çıkartanlarında hepsinin belasını versin. 3 dakikalık sikinizin keyfine gencecik canlar sönüyor. Bu devirde ne kadın ne erkek cinsiyete bakmayacaksın. Karakter en büyük sorun olmuş. İnsanlar paraya tapar olmuş ve gerisini önemsemiyorlar keşke o "Örümcek kafalı" ve "gerici" müslümanların arapların şeriatları geri gelse herkes çolak gezse ne güzel olurdu. hapis cezası kesmiyor milleti tatil gibi geliyor.

2|0
    0|0
  • "Gece 3'te ne işi vardı" diyenlere cevap verme gereği duymamız asıl üzücü olan..

2|0
    0|0
  • Öğretmensin sen okul okumuş insansın. Nasıl bu kadar duyarsız olduk? Bir kaç kişinin eline sıkıştırılan rüşvetler doğrultusunda istediğimizi yapar duruma geldik. Konuşmak istedik susturulduk. Unutmayın ki "bugün konuşmayan yarın hakkını savunamaz." Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın modundan çıkın. Empati kurun öyle yazın. Böyle insanlık yoksunu kişileri asmak, idam etmek sadece ödüllendirmektir. İşkence uygulanmalı ki "beni öldürün" diye yalvarsınlar.

2|0
    0|0
  • Sıçayım böyle ülkenin içine lanet olsun

4|2
    0|0
  • Böyle birşey başına gelmeyen insan uzaktan konuşurda konuşur işte ne işi vardı yok gitmeseydi yok bilmem ne! Yahu bahsettiğiniz insan 18 yaşında bir çocuk ve ne yapması gerektiğini, nasıl davranması gerektiğini bilse zaten ona çocuk denmez. Bu tarz şeylerle erkek cinsini gündeme getirenlerin allah belasını versin! Böyle bir habere yorum yapmaktan dahi utanıyorum ama buradan yine kızlarımıza seslemiyorum; 'biz hayvanız ve maalesef nasıl davranmamız gerektiğini hala bilmiyoruz o yüzden siz insanlığınızı bozmayın ve bizim gibi hayvanlara fırsat oluşturan şeylerden olabildiğince kaçının'

1|0
    0|0
  • Bu kadar da o çocukluğu olamaz

3|0
    0|0
  • gece bilmem kaçta sokakta ne işi var diyenler cidden yobaz mk cahilleri neyse sakinim.

4|1
    0|0
  • Bugün bir soru okudum ögretmeni yakin davraniyormus falan o geldi aklima ne denir ki bunlara kufur edip agzimi bozmuyorum ama şunu bilsinler yatacak yeriniz yok.

3|0
    0|0
  • Bugün bu konuya değinen herkes aynı cümleleri kuruyor. Soruların herbiri birbirinin aynısı. Bu konuya tabi ki değinilmeli, toplumsal bir sorun lakin herkes mi aynı kelimelerle değinir? Toplumsal bir olaya bile başkalarının cümleleriyle tepki koyuyoruz komik:) bugün gördüğüm 5. Kişisin ve hepinizin cümleleri aynı. Twitter fenomeninden falan mı görüyorsunuz, yoksa böyle genel bir paylaşım mı var? :)

2|2
    0|0
    • Arkadaşlm kimsenin fenomen olma gibi bir derdi yok.. Sadece duruma dikkat çekmek amaç ve böyle olayları gündeme getirerek ört bas edilmesini engellemek ama sen işin popüleritesindesin belli ki. Evet olay toplumsal bir yara olduğu için insanlar toplumsal olarak aynı cümleleri kuruyor çünkü aynı şekilde canları yanıyor ama sende bunu anlayacak kapasite ve vicdan eksikliği yüzünden anlamamanı hoş karşılıyorum.

• Erkekler Devam
    107

Kızlar Ne Diyor 97

• Merak etme buna da bir kulp uydururlar. Hayvanlardan bile tahrik olan şerefsizleri savunmak için " Yok açık giyinmiş, gecenin saat üçü, kız da istemiş. " demekten çekinmeycekler. Kendi anneleri, kardeşleri olsa da derler miydi çok merak ediyorum.

Pardon, nefes alıyoruz ama tahrik olmuyorsunuz değil mi?

13|0
    0|0
    • Hayır anlayamıyorum. Otobüse binmek suç, dışarı çıkmak suç, okula gitmek suç... Yerin altından bize ayrı bir yol açsınlar biz kara peçelerle ordan geçelim bari.

• Kız da hocasıyla görüşüyormuş diyenler falan var benim kanımı donduruyorlar. Bilmem kaç yaşında dürzü hoca öğrencisiyle ilgilenirse, o da bunun getirdigi popülerliği yaşamış olabilir okul ortamında.
    Hemen tecavüze hak oldu demek mi lazim anlayamiyorum. Ben de lisede hocalık yaptım; o çocukları afedersiniz ama adam yerine koyup da duygusal ilişki yaşayan hoca sapıktır başka bir şey değil. Hepsi sabi sübyan daha. Çok yazık... Utanç duydum o adam adına. Ve güzel gencecik bir kız belki de toplum baskisindan korktugu icin canina kiydi. Denecek fazla söz yok...

6|0
    0|0
  • 3|1
    0|0
  • Ona da mana bulan haysiyetsizler var.. Bugün internette BAYAN olup da hep açık seçik giyiniyolar yok efendim o okulda 500 kız öğrenci var neden o, hep erkekler suçlu değil gibi saçma sapan ve şerefsizce kurulmuş cümlelerden oluşan bir yorum yazmış birini gördüm. Bir daha bütün insanlık adına utandım. Ama buna da insan denmez ki, insan kılığına bürünmüş denir ancak. İster erkek olsun ister kadın, eğer insansa ve bir beyni varsa böyle şeyleri söylememeli ya biri, söyle-ye-me-me-li ! Duygusuz, insanlıktan çıkmış şahsiyetsiz yaratık.

1|0
    0|0
  • Köpek dolmuşta tek kalmıştı, at cilveli bir şekilde kişniyordu, damacana mini etek giymişti, kedi gece sokakta geziyordu, eşeğin rızası vardı dimi! Yaptığınız her şerefsizliğin bir bahanesi var nasıl olsa.
    Edepsiz

6|1
    0|0
  • Umarım yaptığından pişman olur ya ben gerçekten dayanamıyorum 18 yaşında bir kız ya... Soyundan utansın pislik herif cidden böyle yapanları ve bunları savunanları ülkeden atsınlar ya ülke ne hale gelmiş yazık. O kız istermiydi böyle olsun geberir inşallah.

4|0
    0|0
  • Allah kahretsin bunlari.. bahane aramak vicdansizlik..

5|2
    0|0
  • Açıklama yapmayın kızlar. Açıklama yapmayın!
    Saat 3'de dışarıya çıkabiliriz, bu tecavüz için onlara sebep sunmaz!
    Bir erkeği reddedebilirim, bu tecavüz için onlara sebep sunmaz!
    Okula gidebilirim, bu tecavüz için onlara sebep sunmaz!
    Açık giyilebilir hatta ve hatta "kuyruk sallayabilirim", bu tecavüz için onlara sebep sunmaz!
    Nefes alıyor olmam erkeklere bana tecavüz etmeleri için sebep sunmaz!
    Kimseyi "ama belki ilaç almaya gitti, belki işi vardı, belki ders çalışıyordu, belki giysi alacak parası yoktu, belki..."ler ile savunmaya kalkmayın. Hakkımız. Gece 3'de dışarıya çıkmak, hoşlanmadığım birini reddetmek, okula gitmek, açık giyinmek, nefes almak hakkımız!
    Ben ne zaman bir erkeğe "yat bakalım şuraya, beni tahrik ettin, . ötüne bişeyler sokasım geldi" demeye başlarım, o zaman ancak bu mantığı anlayabilirim.
    Ne zaman ben bunu yaptığımda "aman canım erkeğin de rızası varmış boşverin" denecek, ancak o zaman bu mantığı anlayabilirim.
    Ne zaman ben bunu yaptığımda herkes beni koruyup üzerini örtmeye çalışacak, ancak o zaman anlayabilirim.
    Bana bu hakkı veriyor musunuz? Her içimden geldiğinde. ötünüze bir şeyler sokabilir miyim? Ama kimse beni yargilamayacak, kimse beni suçlamayacak.
    Ancak o zaman sizi anlayabilirim.
    O zaman gelene kadar da, HER ŞEY BENİM HAKKIM. TECAVÜZ EDEMEZSİNİZ!

1|0
    0|0
  • Kimsenin bir başkasının ırzına geçme hakkı yoktur.
    Kimsenin bir başkasının özgürlüğünü kısıtlama hakkı da yoktur.
    Bir insanın özgürlüğünün başladığı yerde diğerininki biter.
    Bir öğretmen olarak ben utandım. Yazıklar olsun!

3|0
    0|0
    • Yapma sen kutsal bir meslek yapıyorsun. Her meslekte bunun gibi çürükler var , önemli olan bu canavarlara bırakmayalım bu gencecik yürekleri.

• Teşekkür ederim.
      Gerçekten artık bıçak kemiğe dayandı. Ahlaksızlık hat safhada.
      Göz yumulmamalı.

• Rica ederim. Kesinlikle göz yumulmamalı.

• Valla bu.. k beyinlilerden her şeyi bekliyorum artık ben. Bunlar kendilerini aklamak için kızlar okula gitmesin tahrik oluyoruz da derler , saçları açık gezmesinler tahrik oluyoruz da derler... derler de derler. Sırf kendilerini düzeltmemek için.
    Kendilerini de bu yöntemlerle ne kadar aklayabilirler orası da muamma tabii...

2|0
    0|0
  • Yine bir kılıf bulur benim canım ülkem!
    Her suç kızda zaten valla doğumumuz hata bence niye yaşıyoruz biz? Böyle zihniyetlerin olduğu bir ülkede herşeye kılıf bulunur. Erkek suçsuz. Her zaman kadın suçlu..
    Küfürlerime yazık..
    Sövmeme yazık..
    Ailesine baş sağlığı dilemekten başka elimden birşey gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Bununla ilgili bende soru paylaştım. Bir kaç tane zekasız varlıklar öğretmeni korumaya çalıştı yok efendim kızda pek temiz bir kız değilmişte öyleymişte falan bir kız kafasına kolay kolay sıkamaz. Utanıyorum artık şu haberleri gördükçe. Lanet olsun öğretmene bile güven olmuyor. Hayata bak.

1|0
    0|0
  • Of bunları gördükçe korkmaya başlıyorum biz küçükkende vardı bu tür olaylar ama son zamanlar da iyice arttı ya bana da olursa ya sıra bana da gelirse diye korkuyorum elimden de tepki göstermekten başka hiçbişey gelmiyo ama bigün avukat olup hepsine destek olucam da ne kadar yardımcı olabilirim ki

2|0
    0|0
  • Cevabı herkes biliyor ama yüzsüzlüğü kimse elden bırakamıyor. Boş gürültünün sebebi bu. Ar duygusu lazım.

1|0
    0|0
  • Yazık ya kıza :/

4|0
    0|0
  • Tahrik etmistir açık giyinmiştir yoksa haşa öğretmen yaplaz.
    Yoj yok dur o kızın okulda ne işi var ki kız dediğin okulaz evlenir kocasının yolunu gözler tüm gün.
    ya da yok yok dur, kızın rızası varmış.

5|0
    0|0
  • kafası bişeyleri algılayamayan bişeyleri sorgulayamayan beyin kapasitesinin çeyreğini kullanmaya bile tenezzül etmeyen insan evlatları çok var. tabiki ota boka bişey dicekler

1|0
    0|0
  • Bunada bir bahane bulurlar

2|0
    0|0
  • Aşırı iğrenç yorumları gördüm. Onlar mümkünse hiçbir şey demesinler.

1|1
    0|0
    • Maalesef ama Türkiye gerçekleri onlar , sanki bunu hakketmiş bu insanlar gibi.. Çok acı çok

• Hepimiz için geçerli. Allah hepimizi korusun.

• Amin.. Tüm kadınları bu zulümden korusun Rabbim.

• Ya hala kalkmis ondada bişey vardır diyosunuz Allahım size akıl fikir versin desem onu da böyle aptal şeylere harcarsınız yemin ederim tiksinmeyide geçtik hayattan soguttun ne olursa olsun o kızın canından önemli miydi lan aynisi ailenizden birine olsa ohoooo burdaki beyinsizlerin kafasını kesmek asıl en doğrusu hey Allahım

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin lan o şerefsizin şeref yoksunu köpek cinsel açlığını bastıramayan it o kız okumaya geeliyordu be Allah bilir sana babası gözüyle bakıyordu be hayvan onun hayatını kararttın hem namusunu hatta namusuyla kalmayıp psikolojisini hayatını herşeyin aldın elinden be peki eline ne geçti 2 dkkalık bir zevk için gencecik daha hayatın çok çok başında olan bir kzın hayatını mahvettin köpek !!! dayanamıyorum bu haberleri görünce sırf bir kaç it cinsel açlığını doyurmk için bir kzın hayallerinden hayatından vazgeçmesine hayatını karartmasına dayanamıyorum !!

1|0
    0|0
  • Öğretmen de bunu yapıyorsa pes yani!

1|0
    0|0
  • Yazık cidden ya, böyle dengesizleri yaşatmayacaklar. Masum bir insanın Can'ına kıydı. Yazıklar olsun.

1|0
    0|0
  • Adalet?

3|0
    0|0
  • Nefes alıyor olmamızdan dolayı suclayacaklar yakında! Zikleri batsın!

3|0
    0|0
  • Malesef bu tür olaylar bitmiycek hata daha cok articak tek korkum o

1|0
    0|0
  • beynı olmayanlar bunada bişey bulur elbet kuyruk sallamıştır diyenler vardı bir soruda gormustum bunu diyenı

1|0
    0|0
  • Buna da kılıf uydururlar merak etme bizim tek suçumuz KADIN OLMAK kız hocasına yüz vermeseydi diyecekler falan filan Bir sürü atanmayı bekleyen öğretmenler var bu KARAKTERSİZ insanlar atanır Okul yönetimi bunun üstünü kapatması da ayrı iğrençlik zaten mide bulandırıcı Okulda da böyle şeylerle karşılaşacaksak evden çıkmayalım hatta yaşamayalım

1|0
    0|0
  • Korkar olduk. Yalnız dışarı çıkmaya, yol soran insanla bile konuşmaya, boş minibüse binmeye, yalnızken taksi kullanmaya, ara sokaklardan geçmeye, yol kenarında otobüs beklemeye bile korkar olduk biz. Yol tarif ederken bile iğrenç zihniyetlerinizde neler olduğunu düşünmek istemiyoruz artık.
    Bazen gerçekten şaşırıyorum nasıl bu kadar kötü olabildiğinize. Gencecik bir kızın hayatına sebep oluyorsun nasıl geceleri rahat uyuyabiliyosun sonra? Sadece bedenini kirletmek değil yaptığın, hayallerini hayatını parçaladın sen. Nasıl bir vicdan ki ezilmez bunun altında? Ve şimdi yine onun dikkat etmesi gerekiyordu değil mi? Okulda ne işi vardı mı diyeceksiniz ona da? Okul diyorum beyler, hani ikinci evimizdi bizim?
    İğrenç zihniyetiniz yerin dibine batsın !!

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    67
Yükleniyor...