Avrupalı erkekler, bizim kızlardan hoşanıyormu?

Ben iki kez ancak gördüm. Ama bu kızlar bizim kızlara benzemiyordu çok uzun ve Avrupanın kızları gibi güzellerdi. İstisnalarda kaideyi bozmaz bana göre. Ama ne yalan söyleyeyim, yabancı hatunlar TÜRK erkeklerinden hoşlanıyor. Hem Almanyada, hem de ingilterede akraba yakınımız ve akrabamız bulunmaktadır. Söylediklerimin hepsini doğruladılar. Birde ben biraz ruslarla komşu kaldığım için durumu iyi bilirim. Paramıza bakmıyorlar. Onlara yakışıklı ve karakter sahibi insan gibi geliyoruz.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Tipe değil duruşa bakıyorlar gibi geliyor

0|1
    0|0
    • Kim duruşa bakıyor? Yabancı erkeklermi ve yahut yabancı kızlarmı?

• Dürüstlüğünü sevdim. Bizim kızlar, bize tipsiz deyip, yabancı kızların ancak paramıza baktıklarını söylüyorlar. Oysaki saçma geldi. Çünkü, Avrupanın erkekleri bizden 10 kat daha zengin oldukları halde bizi neden seçsinlerki?

• Para şu an dünyanın her yerinde en çok dikkat edilen kıstas :) Herkes haklı kendince.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• evet ruslar duş istiyor sen ve senin gibileriniz ırkınızı alıp Rusya ya gidin yıllardır aynı konudayız hala aynı mevzu yeter zaten onlarda sizi bekliyor

1|0
    0|0
    • Hiç bir yere gitmiycez. Bu ülke bizim sayemizde ayakta gitmek istiyorsanız siz gidin. Zaten savaş çıksa pek yararınız olmaz.

• Sen neden bahsettiğimi anlamamışsın git biraz kitap okuda, temyiz kudretini güçlendir.

• seni gibi birinden fikir almak en son yapacağım şeylerdendir. iyi geceler

• hay sizin ruslariniza ben Almanyada yasiyorum ve öyle rus görmedim adami bitiriyorlar

0|0
    0|0
    • Ben doğruları söylerim alınman kıskançlıktan başka bir şey değil. Yoksa, ben rusla evlenmeyi istemem. 15 Türk ülkesi var ve hepside bizim ülkedekiler gibi itici değil. Kafkas ülkelerinden birinden evlenirim yani. Zaten, benim diğer yorumlarımı gördüysen bundan defalarca bahsettimi bilmen gerekir.

• sadece yazik diyorum :))

• Bende sana yazık diyorum. 12 yılımı ruslarla komşu olarak yaşadım. Kendi gördüklerimi asla sizin dediklerinizle değişmem. Zira, Antalyada hattindan fazla rus kızları bizimle evleniyor. Para için evlenenler istisna. Hal böyle olunca, sana inanırsam okuduğum fakulteye yazık olur.

• Evet hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • Benimde almanyaya evlenmiş yeni giden arkadaşım var ara sıra telefonda konuşuyoruz yalan diyor hatta oradaki kızlar türkiyedeki erkekleri sapık kıllı birşey gibi görüyolarmış istersen yalan de ama gerçek bu

0|0
    0|0
    • İnanasım gelmedi evliliği tercih etmiyorlar ama hoşlanıyorlarmış. Bir erkek böyle bir şeyi asla itraf etmez.

• Kız zaten arkadaşım inanasın gelir gelmez o senin keyfine kalmış birşey ben sadece olanı söyledim

• Bu ülkede her şeyi yaşayıpta, bakire olarak gezinen kız çok ama çok fazla. Hal böyle olunca, bu ülkedeki kızların hiç birine güvenmem. Ama diğer Türk ülkelerinin kızları melek gibidir. Yani, Türk kızlarını katiyende genelleme yapmam.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...