Bana cirkin diyorlar?

Baska insanlar olsa cirkin demiyorlar aciyorlar yazik diyorlar, bana gelince cirkinsin diyorlar anlamadim?

Güncellemeler:
Hickimseye guzelim demedim
Guncel

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• çirkinmişsin demekki aynaya bakınca nasıl hissdysn

0|0
    0|0
    • Guzel hissediyorum , cikma teklifi eden kizlar var, cirkin olsam neden etsin

• o zamn değilsn seni kıskanıyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak çirkin olanlar utansın. Allah'ın yarattığı her şey güzeldir. İnsanlar birbirinden farklı olabilir. Onlar sana çirkin diyerek Allah'ın yarattığı bir varlığa çirkin diyorlar da küfre girdiklerinin farkına varmıyorlar. Zaten bir insana çirkinsin demek basit insanların işidir. Bunları takmaya değmez.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim bir arkadaşım var sürekli kendini yakışıklı olarak görüyor hep havalara giriyor. Bende hiç sevmem kendimi övmeyi kendimi yüceltmeyi bana tipsizsin der gibi davranıyor oysaki kime sorsam en tipsizi o. İnsanlara değer verince g. tleri tavan yapar ya buda öyle birşey şu zamana kadar iyisin iyisin dedik onunkide tavan yaptı.

0|0
    0|0
    • Bak hickimseye guzelim demedim, cirkin olsa bile insanlar guzelsin dedim

• Bende öyle dedim kıçları kalktı afedersin bizi res geçer oldular Abi istediğiniz kadar yakışıklı olun. bir erkek orta karizmada normal giyinmesini biliyor ve ağzı laf yapıyorsa o iş bitmiştir bırak o gitsin kezbanlarla takılsın :D Birde bakışmasını bilecen :) bırak kendini istediği kadar yakışıklı görsün ben adamın yanında gezen manitasına takıldıgı kişilere bakarım :)

• senin ozguvenini kiskaniyolar

0|0
    0|0
  • Çirkin olduğunu düşünmedin mi hiç

0|0
    0|0
    • Hickimseye guzelim demedim, insanlara cirkin olsa bile guzelsin dedim

• Çoğu kişi öyle zaten. Ne var bunda?

0|0
    0|0
Yükleniyor...