Neden hiç arkadaşım yok?

Benim niye hic arkadasim yok. Niye yalnizim? Niye herkesin arkadaslari var?

1|1
1253

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyamamaaaam :D benim niye arkadaşım yok diyor. sanırsın ufacık çocuk gibi vızvızlanıyo. bu kızlar tam bir çocuk. git arkadaş edin kendine ağzın laf yapsın somurtup somurtup evde oturursan tek arkadaşın pc olur..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok yalnızım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• sürüsüyle varda ne oluyor :) önemli olan arkadaş değil dost olabilmek. yanlız geldiğimiz hayata yanlız veda edeceğiz zaten çok sıkma canını :)

1|1
    0|0
  • Benimde hic arkadasim yoktur yani bulustugum 1 kisi var birde bir tane daha arkadasim var o kadar yani... cogu kisi ile boyle bulusabilecek kadar iyi olamiyorum hep hareketleri ters geliyor bana... internette okumuştum ne kadar dogru bilinmez ama genelde zeki insanlar da oluyormuş bu

1|0
    0|0
  • Benimde yok yalnızlık iyidir boşver...

1|0
    0|0
  • Çıkar peşinde kurulacak arkadaşlıklara karşı yalnızlık daha güzeldir :)

1|0
    0|0
  • Boşver bir gün en harbisi seni bulur beybisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • selam aynı durum bende var bazen sebebini anlayamazsın ygs hazılık öğrencisiyim bende tekim çok sıkılıyorum konuşcak insan arıyorum bir defter edindim ona yazıyorum ama hala tek hissediyorum...

1|0
    0|0
    • Ben de ygsye hazirlaniyorum. Ben bir yerlere yazamiyorum okuyor annem :D

• Facemi kapattim ulasirim simdi takip edersem

• tamam ayarlarımı düzelttim :)

• Çok yoktur benim de;bilmem neden acaba...

1|0
    0|0
    • Asosyaliz

• Asosyallik;içkiye sigaraya kumara bulasmamaksa. Ergen ergen ona buna gülüp günü birlik saçma salak işler yapmaksa. Yazin listenin tepesine; en asosyal benim.

• :) :)

• Bende öyleyim ama böylesi hayırlı demek ki 😊

1|1
    0|0
  • Arkadaş dediğin şey uzun vade gerektiren bir olgudur günün birinde şunu diyeceksin hangisi kazık atacak diye

1|0
    0|0
  • Dertsiz başına dert açmak istiyorsun galiba kardeşim. Bırak böylesi daha iyi. Benim de yok ve edinmeyide düşünmüyorum. Bana fayda yerine zarar verecekse. dost görünümlü düşman oalcaksa, Allah'ın ilhamına değil de şeytanın vesveselerine kulak verdirecekse bırak ben böyle mutluyum kimseye de ihtiyacım yok

1|0
    0|0
  • Benimde yok neden bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Benle konuşabilirsin panpa :P

1|0
    0|0
  • az olsun öz olsun

1|0
    0|0
  • Boşver ya benim de yok çok mu eksiklik yaşıyorsun diye sor hiç de yaşamıyorum. Etrafında bir kaç tane çıkarcı, nankör insan olacağına hiç olmasın daha iyi. İnsan tek başına da hayatını yaşayabilmeli

1|0
    0|0
    • Oyle ama tum cikarcilari cikarinca yapayalniz kaliyorum kotu oluyor

• Çıkarcı olacağına olmaması gerçekten daha iyidir. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın

• Kısmet

• Bencilsin çunki. Hayatin merkezin ben olayim. dün ya etrafimda. donsün istiyosun. Milletin derdi umutunda degil parmağina diken batinca ilgi bekliyosun ne olacaktı? Etrafin sana canini vermekmicin can atanlarla mi dolacakti

1|0
    0|0
    • Gerek yok menfaatci olmasalar hal hatir sorsalar samimi olsalar ben de boyleyim anlasirdik ama yok ki

• Digerlerininkabul. ediyosun o zaman

• Asosyalsindir

1|0
    0|0
  • O yanlizligi bendede var

1|0
    0|0
  • sence neden

1|0
    0|0
  • sorma harekete geç

1|0
    0|0
  • içine kapanısın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 11

• Sakın ben yalnızım deme! Allah var. Dost istersen Allah yeter. O'ndan daha iyi dost bulamazsın

2|0
    0|0
  • Arkadaş edinebilirsin :/

1|1
    0|0
  • benmde yok boşver

1|1
    0|0
    • Zor oluyor iste

• doğrudur ama boş insanların olmasından iyidir. belki de hayırlısı budurr.. aslında yalnızlık birazda bizim tercihimiz..

• Orasi da oyle :) belki de en dogrusunu yapiyoruz :)

• benimde yok

1|0
    0|0
  • Aramadigin icindir

1|0
    0|0
  • ben senin arkadaşın olurum :)

1|0
    0|0
  • buralarda çok takılma dışarıda takıl :D

1|0
    0|0