Bu seferde kızın okulda ne işi varmış dersiniz kitapsızlar...
#canseliçinsusma
Paylaşın lütfen.. Tecavüz meşrulaştırılmaya başlandı.. Aşağılayarak ötekileştirerek kadını haksız görmeye başladılar..
Paylaşın susmayın durmayın kendinizi bir kafes içinde görmeyin yeryüzünde tek insan kadındır erkek insan oğludur..
Siz varsanız biz varız...#Canseliçinsusma?

Güncellemeler:
"Kadınlar size Allah'ın emanetidir."
- Hz. Muhammed (s. a. v)
Kayseri'de 18 yaşındaki Cansel, matematik öğretmeni tarafından tecavüze uğradı ve intihar etti?
#Canseliçinsusma

0|1
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu devirde çocuğunu hangi okula göndereceğini de ayrı bir özenle seçmek lazım. Eskiden öğretmenler eğitimlerine, tecrübelerine, başarılarına göre seçilirdi. Şimdi kendi yandaşlarını aldıkları için her şeyi beklemek mümkün. Ben artık ölüm haberi görmekten, okumaktan bıktım ama onlar can almaktan bıkmadılar. Çok isterim kariyer hayatı bitsin, en ağır cezayı alsın, müebbet yatsın. Ama bliyorum ki yine rızası vardı diyecekler. Kim ne kadar ses çıkarırsa çıkarsın bildiklerini okuyacaklar ta ki bütün kız çocukları artık sokağa çıkmaya bile korkacak hale gelene kadar. Eğitim seviyemiz yetersiz, eğitim şart derken gün geçtikçe daha da dibe batıyoruz. Allah yardımcımız olsun. Dilerim bu günlerin de barışa, aydınlığa uyanan bir sabahı olur.

0|1
    0|0
    • Çünkü Yeter Özge can dan akıllanmadılar hala devam ediyorlar imansızlar Allah Korkusu yok mu bunlarda ya kız çocugu ne kadar günah oldugunu biliyor musun onlar bize emanet ne yazık ki sahip çıkan yok hemde bir ögretmen yazılar olsun çok küfür edesim var ama degmez küfürde.

• Onlar sözde dindar. Allah korkusu falan hak getire.

En İyi Erkek Görüşü

• Cübbeli ahmet hoca efendimiz kız çocukları okurmu hiç ne işi var demişti geçenlerde videosu var.. Yazık yazık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Soru haline getirir misin? Kaldırmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Olay bu değil kızın rızası vardı ve hamile kaldı, babası ogrenmesin diye de intihar etti diyen bile oldu. Ve bunu diyen bir kızdı. İnsanlık ne hale gelmiş ben utanıyorum !!!

0|0
    0|0
  • Nasıl bir toplum olduk biz böyle
    Ne ara bu kadae alcaklasti insanlar
    Lanet girsin ya.

0|0
    0|0
  • bu haber doğru mu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle bir sey geciyor ama hiçbir haber kaynağında yok. Doğruysa Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...