Kaba olmakla karşınızdakine mesafeli davranmak aynı şeyler midir? Neden?

Siz kaba mısınız? Yoksa mesafeli mi? Ya düşündüğünüz kişi değilseniz? Dışarıdan algılanan diğeri ise ne hissederdiniz?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kaba olmak farklı, mesafeli olmak farklı. Düşüncelerinden, davranışlarından ve konuşmalarından rahatsız olduğun bir insanla samimi olmamak için araya mesafe koymak gayet doğaldır. Şayet mesafe koymak yerine sert tepki verip, alaycı bir tavır ve argo kelime ile karşılık verilirse o zaman kabalık etmiş olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kabalık insanlara hakaret etme insanları ve çevresini umursamadan her türlü absürt davranışta bulunmaktır mesafeli olmaksa genel olarak hoşlanmadığı kisileri kendinden uzak tutmak için alınan tavırdır bir kişi eğer bir insanın mesafeli duruşunu kabalık olarak algılayabiliyorsa artniyetlidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır, farklıdır.
    Hemen direk samimiyet gereksiz ve yersiz. Gevşeklik ve sululuktur. Herkese eş bir sınırın olmalı. Karşındakine önce insab olarak görüp insan gibi davranırsın. Yapılan hareketler favranışlar sonucu kabalaşırsın veya kibarlaşırsın.
    Birde insanlar anlamak istediğini anlar, zordur empati yapan ve objektif davranan kişilere rastlamak.

1|0
    0|0
  • Hayır aynı değildir.
    Kaba olmak karşındakine dirsek atmaktır, Mesafeli davranmak ise adım adım uzaklaşmak ki, bence bu daha kötü.. :)

1|0
    0|0
  • Alakaları yoktur. Ben ikiside değilim.

Ama ilk tanışmada biraz gözlem yaparım o yüzden soğuk gibi anlaşılırım.

Fakat değilim

1|0
    0|0
  • Hangimiz düşündüğü insan ki? Hem kabayız hem mesafeli. Dışardan hep farklı algılanır ama kimin umrumda insanlar gene yaşamaya devam eder.

1|0
    0|0
  • Ben kabayım... böyle olmak hoşuma gidiyor.. diğerleri bunu sevmiyor ama benim için önemi yok...

2|0
    0|0
  • İnsanlar bunun ayrımını iyi yapmalı.
    Gelelim bana yanda değin gibi ya değilsem çünkü düşündüğüm kişi olsam bubyasadiklariminyasama olasılığım yoktu...
    #AhŞizofrenBenİşte
    #NedenİfadeEdemiyorumKendjmiBenArtik
    Ahhhhhhh ahhh

1|0
    0|0
  • Mesafeli olmak kabalık değildir insanın hakkıdır ve kişi kime ne kadar mesafe koyacağına kendisi karar verir

1|0
    0|0
  • Asla kaba olmam. Ağzımdan kötü kalp kırıcı bir şey de çıkmaz lakin her insana karşı mesafeliyimdir

1|0
    0|0
  • Çok nazikimdir. arkadaşlar bana kısaca sezen cumhur önal derler..

0|0
    0|0
  • Farklıdır

0|0
    0|0
  • Tabiki farkli bizi. öküzlük zaten

1|0
    0|0
  • aynı değildir

0|0
    0|0
  • Mesafe farklı.. kaba olmak farklı şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aslında bazen düşününce kimilerine karşı kaba da davrandığımı fark ediyorum. Ama genelde mesafeliyimdir.

1|0
    0|0
  • Mesafeli olmakla kabalık yapanları karıştıranlar var

1|0
    0|0
  • Mesafeli olmak daha kötü ceza, zamanla karşıdaki insan bu davranıştan daha rahatsızlık duyabilir. Kaba davranmak çünkü ilgi türü.

1|0
    0|0
  • Mesafeli olmak nötr bir davranış bence. Kaba olmak bambaşka bir şey.

1|0
    0|0
  • Ben mesafeliyim herkes cok soguksun diyor halbuki ben mutluyum

1|0
    0|0
  • ben hem kaba hem mesafeliyim napcas

0|0
    0|0
  • hayır aynı şey değildir
    kaba olmak ters davranmak bağırmak falandır
    ama mesafeli davranmak normalde dışarıdaki insanlara nasıl davranıyorsan o dur

1|0
    0|0
Yükleniyor...